Zbrojak, noseni zbrane a jak se na nas divaji nestrelci...

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Re: Zbroják, nošení zbraně a jak se na nás dívají nestřelci...

Příspěvek od PB » 16 lis 2011 15:53

krátkou nikdo nevidí a o dlouhý říkám že tam mám housle :twisted:


CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbroják, nošení zbraně a jak se na nás dívají nestřelci...

Příspěvek od Kubajzz » 16 lis 2011 16:16

Nedávno jsem se vracel ze střílení, na rameni dvě pušky v obalu, v ruce dlouhý kufr Flambeau, v druhé ruce bombu v maskáčové tašce, jdu jak robot, všechno to má tak 50 kilo, na sobě maskáče a kanady, ve vchodu mě potkala stará sousedka, tak se pozdravíme a ona mi říká: Jéé vy jste hudebník?
:shock: Nechápu jak na to přišla... tak jenom tak neurčitě říkám: Mnooó..., hmm...
A ona prej: A na co hrajete?
Tak jí povídám: Na Háwéčko.
A ona: Aháá.
A spokojeně odešla domů... :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Jabberwocky
Příspěvky: 386
Registrován: 13 črc 2010 09:43
Bydliště: Praha

Re: Zbroják, nošení zbraně a jak se na nás dívají nestřelci...

Příspěvek od Jabberwocky » 16 lis 2011 18:47

A to ještě paní neví, jaký jsi multiinstrumentalista a že se pravidelně umisťuješ na předních příčkách orchestru :-D
BSA Lonestar 4,5 mm + NS Nighteater 6-24x56 AG
Slavia 634 4,5 mm + NS Mountmaster 6x40 AO
www.promonarchii.cz
BENNY
Příspěvky: 218
Registrován: 09 lis 2008 12:53

Re: Zbroják, nošení zbraně a jak se na nás dívají nestřelci...

Příspěvek od BENNY » 20 lis 2011 10:12

Vzpomínám si jak jsme začátkem 90.let jezdily střílet za SOU linkovým autobusem do Vyškova na okresní přebor. Tenkrát jsme nesli tři vzduchovky v pouzdrech. Jednou se do nás pustil nějaký důchodce jaktože po roce 89 ještě střílíme a že nám ty vzduchovky v dohledné době určitě seberou.A brblal celou cestu.
Hail And Kill !
Abdulexe
Příspěvky: 80
Registrován: 15 pro 2008 15:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbroják, nošení zbraně a jak se na nás dívají nestřelci...

Příspěvek od Abdulexe » 29 pro 2011 17:32

zajímavé téma :!:

- u mé rodiny bylo pochopení když jsem si dělal zbroják kvůli zaměstnání, když jsem si koupil první krátkou zbraň 9mm s
cenou jsem mlžil, neboť mě maminka učila zapírat a k čemu to mám? uvedl jsem: nemáte zbroják tak nemůžete
chápat...
- jako další mi přišla pod ruce SKS Simonov, přivezl jsem jí domu tak přítel paňmámy: co to mam za vzduchovku a
já mu předvedl vzduchovku tak si sednul na prdel... :lol:
- jako poslední jsem měl tauruse PT... už si nepamatuju to označení ale byla to malá samonabíjecí hračka tak to ani doma
neměli šajnu že jí mam - ta byla nejlepší na houby :lol:
- pár lidí jsem vzal na střelnici a také chtěly převážně slečny, jednou jsem vzal i SKSku a jedna holčina jí nechtěla
vůbec
pustit z ruky (takovej zájem jsem ještě neviděl :mrgreen: :mrgreen: )
- pro okolí jsem jen blázen ale jak říká můj otec "názor lidí co tě neživí tě nemusí zajímat :!: mám lidi na háčku a vím že
mám v rukávu jednu z esovejch karet v boji :twisted:
- jako poslední věc jsem u rodiného krbu pustil film Ctihodný občan a nikdo neřekne ani popel když vidí že mám pistoli na
pracovním stole !!!
Walther P99, H&K P30, Sa vz. 58 Sporter - CARBINE od CSA
Smrček
Příspěvky: 60
Registrován: 07 lis 2010 15:02

Re: Zbroják, nošení zbraně a jak se na nás dívají nestřelci...

Příspěvek od Smrček » 29 pro 2011 18:22

Nedávno mě pobavil učitel angličtiny z práce. Je z New Yorku, Brooklyn, černý jak noc a když jsem ho vzal na střelnici, rval do pistole zásobník opačně, rozumí se kulkama k sobě :lol: A vůbec měl ze zbraní respekt, říkal, že jich mezi "vlastními" lidmi moc neviděl... Ale co jsem chtěl spíš říct, vylezlo z něj, že hodně lidí v USA zbraně sice má, ale taky je hodně lidí nemusí, málem to vypadalo, že víc, než tady. A že Svazarm udělal kus práce tím, jak tahal děti na střelnice aspoň se vzduchovkami :P
Stejně je to na palici, když člověk čte, kolik lidí se jen během zimy rozbije, poláme, zabije...na namrzlých chodnících, sjezdovkách...v létě utopí v rybníku, ale stále někdo má pocit, že když jdu na střelnici, tak mám stejně zalubem někoho sejmout :?
Matěj
Příspěvky: 307
Registrován: 27 úno 2008 20:51

Re: Zbroják, nošení zbraně a jak se na nás dívají nestřelci...

Příspěvek od Matěj » 29 pro 2011 19:44

To jako že si dal do zásobníku kulky a rval ho do pistole ?

Ježišimarjá, to ho muselo děsně bolet.
Chudák, inu Brooklyn - jiný kraj, jiný mrav.
Smrček
Příspěvky: 60
Registrován: 07 lis 2010 15:02

Re: Zbroják, nošení zbraně a jak se na nás dívají nestřelci...

Příspěvek od Smrček » 29 pro 2011 21:43

Čekal jsem, kdo a za jak dlouho na ty kulky zareaguje :lol: Ale to už je OT :oops:
LukasJ
Příspěvky: 44
Registrován: 08 kvě 2012 20:34
Bydliště: Plzeň a okolí

Re: Zbroják, nošení zbraně a jak se na nás dívají nestřelci...

Příspěvek od LukasJ » 09 kvě 2012 22:29

No, nestřelci náx většinou tolerují, tedy ti normální. Moje žena sice nemá nic proti střílení, ale vadí jí, že nosím.....
To, že nosím, ví jen pár lidí. Kolegové v práci ví, že můžu, ale neví že to nosím. Kamaradi to ví.
1911ky, CZ75, Beretta 85, CZ 52, Ruger 101, něco v .454Cas, něco v .223, něco v .308, Derr v .22LR, v .38Spec a další
Odpovědět