Nejlepsi Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

re:Dotaz

Příspěvek od Návštěvník » 18 úno 2004 09:00

To je rozumny zaver. Kupte si tu malorazku. PS: ty levne puskohledy na vduchovky stoji za dve veci, nicmene davat lepsi puskohled na vzduchovku je zase ponekud skoda. Na tu malorazku uz to bude davat smysl.


Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 19 úno 2004 18:55

Ahoj vsichni fandove tohoto sportu a typu optiky. nedavno jsem si zakoupil tento puškohled a ted nevim, jak jej namontovat na zbran. Jsou tu dve drzatka se sroubky ale nevim ktery povolit a jak upevnit na zbran... Jsem jak vidite uplny zacatecnik, prosim tedy o hodne detailni popis. Predem dekuji.
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 19 úno 2004 19:36

Anonymous píše: Ahoj vsichni fandove tohoto sportu a typu optiky. nedavno jsem si zakoupil tento puškohled a ted nevim, jak jej namontovat na zbran. Jsou tu dve drzatka se sroubky ale nevim ktery povolit a jak upevnit na zbran... Jsem jak vidite uplny zacatecnik, prosim tedy o hodne detailni popis. Predem dekuji.
Upevnění probíhá následovně: povolí se oba šroubky, a to tak moc, až půjdou držáky puškohledu nasadit na drážky, které by měly být vyfrézované do těla vzduchovky (pokud se jedná o nějakou starou vzduchovku, která tyto drážky nemá, pak jde o velký problém - možná by mohlo jít nechat si u puškaře drážky vyfrézovat, ale nevím, jestli to někdo dělá a kolik by to stálo). Pak se šrouby pevně dotáhnou. Pokud by snad byly držáky i po odšroubování šroubků příliš u sebe a nešly na drážky nasadit, pak je nutné je opatrně roztáhnout (mně se osvědčilo nasadit je na čelisti svěráku a opatrně svěrák rozevírat). Toť vše.
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 31 bře 2004 16:00

Nevíte jak by se dala přidělat na vzduchovku Slavia 631 optika když na ní nemám drážku. Odpovědi mi posilejte prosim na Mira.Czech@seznam.cz
Děkuji
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 02 dub 2004 09:49

1. Kupte si telo s drazkou a premontujte
2. Kupte si vzduchovku jiz s drazkou
3. Nechte si je u nejakeho sikuly vyfrezovat

Osobne jsem kdysi absolvoval variantu 1. Avsak dnes bych jiz volil variantu 2.
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 10 dub 2004 17:12

Dá se trefit se vzduchovkou slavia 631 terč 1 krát 1 metr na 80 metrů za bezvětrného počasí ?
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 28 črc 2004 15:53

Zdravím
rád bych se zeptal zda Puškohled Gamo 4x32 LC (s montáží) má stejnou nebo obdobnou monáž jako Puškohled Gamo 3-7x20 s montáží,tedy dva hroty vzájemě proti sobě staženy šroubkem(z obrázku to není zcela patrné)
Díky za odpověd sem nebo na icq 162503706
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 02 srp 2004 19:56

Ne ma jinou, jiz normalni palcovou montaz.
Návštěvník

re:Dotaz

Příspěvek od Návštěvník » 15 zář 2004 17:50

Návštěvník

re:Dotaz

Příspěvek od Návštěvník » 18 říj 2004 15:45

Vite jak trefit s tou Slavii ten terc na 80m? Staci se dobre rozbehnout.... ubehnout tak 75m k terci.. a pak hodit :-)
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 23 říj 2004 21:24

já sem střílel na 50 m a terč metr krát metr jsem trefil pokaždý
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 25 říj 2004 17:24

to je ale uzasna presnost!! s tim bys trefil i mouchu v letu ze ? :-)) chlapi proberte se... nemluvime o granatech... poradna vzduchovka musi trefit na 50m kolecko 2x2cm kazdou ranou...
Návštěvník

re:Nejlepší Optika na vzduchovku Gamo Hunter 440

Příspěvek od Návštěvník » 26 říj 2004 19:42

Mám vzduchovku GAMO Shadow 1000 s optikou GAMO 4x32. Shadow 1000 je výkonově naprosto stejná s hunterem 440,takže myslím,že to sem patří.
Musím říct,že jsem s touto kombinací naprosto spokojenej...Musí se však počítat s poměrně velkým "zpětným rázem"...takže to chce trochu cviku.Pak zasáhnete téměř cokoliv :-).Nakonec přímo výrobce (GAMO)...doporučuje tuto kombinaci (název Shadow 1000 combo) viz.: http://www.gamo.com/?ID=413&CategoryID=2
Ještě se chci zeptat: Nevíte někdo kde by se dal sehnat kit GAMO "vampir" (laser a lampa) na puškohled?
Standa

Gamo puškohledy

Příspěvek od Standa » 13 čer 2005 18:45

Zdravim,

našel sem lacnej obchoďák s puškohledy Gamo - na netu http://shop.frano-zbrane.sk/category.php?cat=155 - je to o dost levnejší než v ČR - máte s nima skušenosti?
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 13 čer 2005 19:01

S obchodem ne, ale s puskohledy ano ... jsou to ty nejhorsi puskohledy co jsem kdy videl .. GAMO NEBRAT ani zadarmo!
Odpovědět