Vyber Vzduchovky so "Zasobnikom"

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

cvrndin
Příspěvky: 3
Registrován: 26 zář 2011 10:25

Re: Jaký model vzduchovky se zásobníkem

Příspěvek od cvrndin » 26 zář 2011 14:04

10. Citování příspěvků
a) Pokud reagujete na poslední příspěvek je zakázáno odpovídat s citací.
b) V případě nutnosti citace již staršího příspěvku, citujte pouze tu část, na kterou reagujete.


No tohle je ta vojenská, jestli se nepletu, ta by byla asi dobrá, ale ta cena co se pohybuje na netu, mi příjde dost vysoká za jetou vzduchovku a to počitám, že za ty 4 bude hodně jetá, když jsem je viděl i za 5,6 někde dokonce i za 7500,-

Cena do 4000,- jsem myslel, tak že za ty 4 je to strop, za který by mohla být nějaká funglovka, když ta crosmanka stojí 2k a je fungl nová.

Náhodou, něco s tim nabíjením winchester se nevyrábí? Nevim proč, ale hrozně se mi to na těch puškách líbí.


pepan012345
Příspěvky: 317
Registrován: 03 lis 2009 14:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký model vzduchovky se zásobníkem

Příspěvek od pepan012345 » 26 zář 2011 14:10

cvrndin: No, jsi příliž náročný zákazník.... ty crosmany, o kterých jsi přemýšlel , by tě zpracováním skutečně nenadchly, pokud do některé z těchto půjdeš, rozhodně vol tu kombinovanou, z které může střílet i diabolama a má drážkovanou hlaveň. Pumpovat 9x nemusíš, na výkon slávie stačí 4x pumpnout. Pro tvé nároky s emi rovněž zdá nejlepší vz.47, případně jakákoliv opakovačka tohoto typu. Ovšem přesnost i výkon menší než třeba u slávie 630. Pak ruský Baikal MP-61 by tě jistě mohl zajímat....
Hatsan AT44 S 4,5
Sharp Innova 5,5
Shanghai china B3 5,5
QB 57 4,5
Crosman 1077
Crosman benjamin 392 5,5
Crosman 1377
Slavia 620/631
Slavia 618
LOV1
Crosman Marlin Cowboy
Flobert JGA R+R
cvrndin
Příspěvky: 3
Registrován: 26 zář 2011 10:25

Re: Jaký model vzduchovky se zásobníkem

Příspěvek od cvrndin » 28 zář 2011 11:27

No náročný, jak se to vezme, chci si koupit, jenom takovou vzduchovku, která je pro moje použití nejvhodnější, ale neznám k tomu vzorec, podle kterýho bych jí našel.
Mohl bys mi prosimtě napsat, jaký jsou ještě opakovačky podobné typu 47? Nebo to bylo myšleno jakože vyšla v několika modifikacích?
Jinak tedy ten Baikal MP-61 to je pecka, ten už je teměř na mim ideálu, jenom ten zásobníček je na málo nábojů, nedělá se třeba nějaká verze na broky? Kam by se vešlo těch nábojů víc?

Popř. ještě nějaký jiný typ vzduchovky, který by se vešel do výše zmíněných kryterií?
Díky moc všem
Odpovědět