Muz chtel zastrelit utociciho psa, trefil pejskare

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
cvicubis
Příspěvky: 436
Registrován: 24 kvě 2006 20:52

Muž chtěl zastřelit útočícího psa, trefil pejskaře

Příspěvek od cvicubis » 07 zář 2011 12:18

Muž chtěl zastřelit útočícího psa, trefil místo toho jiného pejskaře :arrow:

http://praha.idnes.cz/muz-chtel-zastrel ... -zpravy_ab


Uživatelský avatar
izak
Příspěvky: 64
Registrován: 04 srp 2011 22:20

Re: Muž chtěl zastřelit útočícího psa, trefil pejskaře

Příspěvek od izak » 24 zář 2011 10:37

To je vul,
1. staci vystrelit do vzduchu, oba psi se leknou a nechaji toho.

2. pokud se nejedna o specialne vychovane psy pro boj, tak si zase tak moc neublizi, nic co by se jim samo nezahojilo, trocha krve neuskodi.

3. ja kdyz jsem se pohyboval na uzemi, kde volne pobihali psi, bral jsem si sebou bic, kdyz jednou prasknu, tak kazdy pes stahne ocas a zdrha, jenom kdyz uslysi ten prask, dale se pes boji hadu, takze kdyz clovek jen zavlni na zemi, tak zdrha taky. Pokud by doslo na souboj se psem, tak praskacka trha kuzi a pes nema sanci bic zachytit, kazdopadne i kdyz jsem potkal zdivocele psy a byl jsem maly, tedy si na me troufali, tak me bic vzdy 100% ochranil.

Kdyz se pral muj pes, zasadne jsem nezasahoval, ackoliv nikdy nezautocil, tak ale provokoval ;-) zase on te souboj vzdy vyhral a je nehodlal prijit o ruku, nebot to je pak takove klubko, kde bych nestrilel ani za nic. Jednou na me psy dokonce postval myslivec ... mel 2 ale psy byly chytrejsi, nebot jsem byl se svym psem a ty psy jsme si rozebrali, kdo zautoci na koho, velmi rychle pochopily, ze hodlam bojovat na zivot a na smrt, jako maleho me pes jednou pokousal a muj pes se vylozene tesil, ze dnes ho vyjmecne misto obojku a stahnuti k sobe poustim a dovoluji mu bojovat ... psi ale neuposlechli pana a padily pryc ;-)

No a kdyz mam psa u sebe a jsem ho schopen dat na voditko, tak si ho stahnu mezi nohy a druhy pes nezautoci, braval jsem ho vzdy tak, ze jsem dal voditko na 1/2 abych jednim tahem byl schopen psa uvolnit, pokud by to utociimu psovi nestacilo, mel jsem drsnosrsteho jezevcika, toho velkeho a bez problemu prepral vlcaka, to kdyz haraly feny, tak proste psy zdrhaji a perou se o ne, zvlaste kdyz drhaji i ty feny ;-)

Jinak pokud nejsou psy vylozene defektni, ci vychovani pro boj, tak se perou pouze proto, aby si ujasnili, kdo ma navrch, az jeden pes uzna, ze prohral, nechaji toho a uz se priste prat nebudou ... tahat do toho zbrane muze jen idiot.

ted mam bigly a ti se prat nechteji, takze se drzi u me a nikdy se mi nestalo, ze by na ne pes zautocil.
Odpovědět