Zbrane chtel Breivik nakoupit v "nebezpecne Praze"

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

4mike
Příspěvky: 644
Registrován: 16 čer 2006 21:26
Bydliště: Brno

Re: Zbraně chtěl Breivik nakoupit v "nebezpečné Praze"

Příspěvek od 4mike » 28 črc 2011 12:30

Little_Tom píše:...........- na seznamu teroristických útoků jsou jenom útoky proti Západu ..............
jak na kterým seznamu
http://www.thereligionofpeace.com/index.html#Attacks


Lanius
Příspěvky: 357
Registrován: 26 kvě 2010 16:58

Re: Zbraně chtěl Breivik nakoupit v "nebezpečné Praze"

Příspěvek od Lanius » 28 črc 2011 12:57

jj, kdyby naprosto totožný čin (stejné místo, stejné oběti) spáchali arabáči, byli by nácíčci v hodnocení taky tak nadšení?
Arabáči a náckové jsou často jedna ruka. Obě skupiny nenávidí židy, lidská práva a politické svobody.

Ale máš pravdu.. asi by nebyli. Na druhou stranu, spousta z nich by asi moc netruchlila.

BTW.. víte někdo něco, o tom co za politický program tam tehdy měli? Na jednom dalším fóru jeden skandinávec tvrdí, že tam probírali jak nejlépe pomoci palestincům a prý také Hamasu. Což se mi zdá moc.. ale nedá se o tom nic moc najít na webu. Možná v norštině.
Uživatelský avatar
Butch Cassidy
Příspěvky: 42
Registrován: 02 zář 2010 15:50
Bydliště: Praha

Re: Zbraně chtěl Breivik nakoupit v "nebezpečné Praze"

Příspěvek od Butch Cassidy » 28 črc 2011 13:19

lanius, tom: to by bylo na delsi diskuzi. je pravda ze islamske teroristicke skupiny jsou v jejich společnosti okrajová záležitost. ohánějí se islámem který naprostá většina nestudovala a pečlivě si vybírají ty citáty z Koránu a hadísů které se jim hodí. větší strach mám z fundamentalistů-salafistů kteří ty útoky veřejně odsuzují a kteří prosazují zavedení islámu do běžného každodenního života v Evropě.

jinak názorové pochody nácků mě asi nikdy nepřestanou fascinovat..chtějí čistou evropu bez "špinavejch muslimů", ale fandí hamasu, hizballáhu a Íránu proti Izraeli. většina z nich je slovanský odpad, ale vzývají ideologii a historické období jednoho našeho souseda, který nás chtěl z poloviny popravit a zpoloviny poslat za Ural :roll:
Já bych si na takovou věc koupil brovnink. Vypadá to jako hračka, ale můžete s tím za dvě minuty postřílet dvacet arcivévodů, hubenejch nebo tlustejch.
Little_Tom
Příspěvky: 69
Registrován: 15 čer 2011 08:36

Re: Zbraně chtěl Breivik nakoupit v "nebezpečné Praze"

Příspěvek od Little_Tom » 28 črc 2011 18:31

4mike: Jak se to říkalo? - Děkuju, soudruhu, že jsi mě podpořil? :-)


V každém případě velmi smutnou roli v tomto případě hrají, ostatně jako obvykle, média. I když, jestli ještě nikdo z představitelů Norska, ani nerezignoval (když už se nezastřelil služební pistolí), ani se neomluvil, ba dokonce jejich premiér mele něco o potvrzení správné politiky ve které je nutno setrvat, tak se ani není co divit, že novinářská zvěř nezůstává pozadu.

Počínaje tím, že "bláznovým zápiskům" říkají manifest a vybírají z něj jen těch pár vět, které alespoň trochu dávají smysl a není z nich zřejmé, že jejich pisatel je blázen, přes neustálou propagaci osoby vraha a jeho "názorů", po totální hyenismus... Děs.
dracekvo
Příspěvky: 162
Registrován: 23 srp 2010 13:22

Re: Zbraně chtěl Breivik nakoupit v "nebezpečné Praze"

Příspěvek od dracekvo » 28 črc 2011 20:16

Já jsem nad tím dneska na houbách tak trochu přemejšlel a zajímalo by mě, jestli by prošel psychologickým testem před vydáním zbrojáku, kterej by někteří tak strašně rádi plošně nasadili.

Zadruhé. Na tomto člověku musím obdivovat jednu věc a to jeho odhodlání. Takovým zápalem pro svojí věc se může pochlubyt jen málo lidí.
Navíc vemu-li tedy, že by nebylo možno sehnat zbraň nelegálně(což se mu nepovedlo) a ani legálně, tak myslím, že takto odhodlaný člověk by se ke zbrani stejně dostal. V rychlosti mě napadlo, že by mohl vstoupit třeba k policii, nebo k vojákům.
Lanius
Příspěvky: 357
Registrován: 26 kvě 2010 16:58

Re: Zbraně chtěl Breivik nakoupit v "nebezpečné Praze"

Příspěvek od Lanius » 28 črc 2011 22:00

@Little_Tom

Možná by prošel. Jednak byl pohledný, a nebyl tupec.. pokud by test nebyl skutečně do hloubky, možná by ten jeho narcizmus nevyšel najevo. Kdo ví.. možná se časem dovíme, co teď zjistí mozkoškrabové. Velice mne to zajímá.. a je nejspíš taky, co to je zač.

Jinak to odflákl. Bomba prý neexplodovala plnou silou, jelikož nebyla správně zkonstruovaná.
Počínaje tím, že "bláznovým zápiskům" říkají manifest a vybírají z něj jen těch pár vět, které alespoň trochu dávají smysl a není z nich zřejmé, že jejich pisatel je blázen, přes neustálou propagaci osoby vraha a jeho "názorů", po totální hyenismus... Děs.
+2

Podle mne by se o autorovi a jeho myšlenkách mělo mlčet. Římané měli zvyk, že špatní vládci byli úplně vymazáni z dějin.. a u zrůd tohoto druhu by se to mělo stát také. Žádné jméno, pouze stručné údaje, žádná fotografie. A zavřít ho na samotku na doživotí, anebo milosrdně oběsit někde potajmu.
JirkaS
Příspěvky: 435
Registrován: 20 zář 2006 12:28
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraně chtěl Breivik nakoupit v "nebezpečné Praze"

Příspěvek od JirkaS » 29 črc 2011 07:08

dracekvo píše:Já jsem nad tím dneska na houbách tak trochu přemejšlel a zajímalo by mě, jestli by prošel psychologickým testem před vydáním zbrojáku, kterej by někteří tak strašně rádi plošně nasadili.
Doufám, že moderátoři prominou link na jiné fórum ... ale tady máš odpověď na to co hledáš (od psychologa): http://www.strelectvi.cz/forum/viewtopi ... 86#p287186
Little_Tom
Příspěvky: 69
Registrován: 15 čer 2011 08:36

Re: Zbraně chtěl Breivik nakoupit v "nebezpečné Praze"

Příspěvek od Little_Tom » 29 črc 2011 10:07

Lanius: Naprosto souhlasím s tím, že se o něm mělo a má mlčet a nedělat mu reklama. Jednak je to návod pro další šílence a jednak ho jiní cvoci můžou obdivovat.
Ta bomba možná byla odfláklá, ale hlavně by mě zajímalo, proč vybuchla zrovna ve státní svátek, kdy v budovách skoro nikdo nebyl (asi pro něj bylo důležitější útočit na ostrově).

Dracekvo: Obávám se, že on nebyl ani tak moc odhodlaný, jako spíš magor. Odhodlaný je podle mě sovětský partyzán, který skočí s granátem pod německý tank. A ne někdo, kdo několik let sepisuje bláboly. Kdyby takhle pracovla al-Káida, tak by do dvojčat narazili v roce 12 564. :lol:
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Zbraně chtěl Breivik nakoupit v "nebezpečné Praze"

Příspěvek od ALKAJ » 29 črc 2011 12:34

Little_Tom píše:Nicméně teda ti norští policajti mají ale žaludek, oni se dokonce za ten zásah pochválili...
Normálne mám podozrenie že boli na školení na SK...
:roll:
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Toky
Příspěvky: 532
Registrován: 26 říj 2009 11:34
Bydliště: Košice

Re: Zbraně chtěl Breivik nakoupit v "nebezpečné Praze"

Příspěvek od Toky » 29 črc 2011 13:36

http://hnonline.sk/svet/c1-52410000-neo ... i-breivika
Pozerám, že aj v čechách sa nájde zopár dementov. Nieže by som tvrdil, že u nás nie, ale na fóre je furt nejaká poznámka smerom na Slovensko - viď vlákna na strelca s bazukou alebo ľudožrúta v Kysaku.
Umarex CPSport .177
Crosman 2250XT AirSource .22, Nikko Stirling 3-9x40 AO Mountmaster
Picasso 1,6 HDi - ex, momentálne corolla 1,6 Valvematic
:-)
Uživatelský avatar
Butch Cassidy
Příspěvky: 42
Registrován: 02 zář 2010 15:50
Bydliště: Praha

Re: Zbraně chtěl Breivik nakoupit v "nebezpečné Praze"

Příspěvek od Butch Cassidy » 30 črc 2011 12:47

ten zbabělý narcis mě opravdu začíná srát..prý měl v plánu zaútočit na královský palác, ale v diáři měl ostrov Utoya tak šel radši střílet do dětí. njn u královského paláce s jeho ochrankou by nebyl takovej king jako na ostrově plném neozbrojených děcek..nechápu jak se mohl dostat živý do vazby

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... -list.html
Já bych si na takovou věc koupil brovnink. Vypadá to jako hračka, ale můžete s tím za dvě minuty postřílet dvacet arcivévodů, hubenejch nebo tlustejch.
Lanius
Příspěvky: 357
Registrován: 26 kvě 2010 16:58

Re: Zbraně chtěl Breivik nakoupit v "nebezpečné Praze"

Příspěvek od Lanius » 30 črc 2011 17:27

Do vazby se dostal živý proto, že se vzdal a Nórsko je demokratická země

Kromě toho se domníval, že bude moci ze soudu si dělat propagandu, což mu naštěstí zatrhli.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: Zbraně chtěl Breivik nakoupit v "nebezpečné Praze"

Příspěvek od kayakero » 31 črc 2011 14:08

Little_Tom píše:Lanius: Naprosto souhlasím s tím, že se o něm mělo a má mlčet a nedělat mu reklama. Jednak je to návod pro další šílence a jednak ho jiní cvoci můžou obdivovat.
JJ, je to všechno o reklamě, návodné jednání vnucované slabým, ovlivnitelným jedincům: všichni pak chtějí pít leda coca-colu, jíst leda MacDonald, mít leda I-phone - a upozorňovat na sebe leda jako nebožtík Usáma či Timothy McVeigh.

V regulaci reklamy máme rezervy:
Sebevražedných + nekrofilních idiotů je stále dost . . . . stále dorůstají noví (a bude jich spíše přibývat). V perzekuci už moc rezerv není, velké rezervy máme v motivaci suicidialistů pozitivními vzory. Dříve bývali využiti jako ušlechtile umučovaní misionáři či kamikadze. Ty nyní nepotřebujeme, takže by TV měla povině pravidelně pouštět masírovací spoty o ušlechtilosti Jana Palacha, Jana Zajíce - a podobných kteří se pravidelně na protest proti čemusi ušlechtile upalují, místo toho aby stavěli a odpalovali kutilské bomby. Na vyřešení jejich úletu by pak stačil mini-max nebo smetáček s lopatičkou (na popel), místo 76 rakví na nevinné.
Sharpshooter CZ200 S
Příspěvky: 268
Registrován: 15 zář 2010 23:16
Bydliště: Kousek od Brna, okres Blansko

Re: Zbraně chtěl Breivik nakoupit v "nebezpečné Praze"

Příspěvek od Sharpshooter CZ200 S » 31 črc 2011 14:25

Breivik podmínil své další výpovědi abdikací krále, demisí vlády a generálního štábu a svým jmenováním do čela armády
Ten člověk to chce asi opravdu uhrát na duševní nepříčetnost :!:
V jeho případě lituju, že již nelze aplikovat torturu. Myslím že palečnice, skřipec a Španělské 'polobotky' by mu rozvázaly jazyk.
Dopřej mi,Pane,abych v boji,který jde životem,našel odvahu udeřit a mám-li vyhrát,dej,aby to bylo podle zákonů a aby se pravda a čest udržely vysoko a mám-li prohrát,abych našel sílu a odvahu postavit se u cesty a pozdravit vítěze,když půjde kolem.Amen.
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: Zbraně chtěl Breivik nakoupit v "nebezpečné Praze"

Příspěvek od kayakero » 31 črc 2011 16:00

IHMO Breivik je narušený narcis, na kterého kolem kristovek (33. narozky) evidentně dolehl vjem: nezvratnosti jeho vlastní bezvýznamnosti: že je nepodstatný, už ničím nezaujme-nevynikne. Taxi zkusil dopřát pocit vlastní vyjímečnosti vykonáním snadné bestiality. Plamenné emoce u co nejvíce lidí (tedy i u Sharpshooter CZ200 S), to je přesně to čeho chtěl dosáhnout: popřít svou bezvýznamnost. Proč to všem těm Brejvikům dopřávat?


Přiznejme mu, že Breivik je významný asi jako bakterie Stafylokoka: takových jako on jsou spousty (.. někeré země je i masově exportují), když podceníte hygienu a prevenci, může vás to stát život, ale jinak je to cosi nechutného: asi jako vyplivnutá žvýkačka s nalepenými psími rektálními chlupy. I emocí si zaslouží jako Stafylokoková bakterie - tedy žádné. Nechutnost jako je on prostě hygienicky definitivně uklidíme (tak přestane být hrozbou), přehodnotíme preventivně-hygienická opatření proti kvantům jemu podobných - a o vyřešených nechutných tématech se pak přeci ve slušné společnosti nemluví. A diskutéři na GUNSHOP přeci je slušná společnost, ne?
Odpovědět