"Takticka Malorazka" - Trebic

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: "Taktická Malorážka" - Třebíč

Příspěvek od Kubajzz » 08 črc 2011 00:02

Sice ti co kupují oba časopisy si přečtou dvakrát to samé, ale jinak dobrý nápad, asi to tak taky začnu dělat. (dostanu dvakrát honorář :D :lol: ).


http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Harmitsch
Příspěvky: 28
Registrován: 14 úno 2011 12:16
Bydliště: Podhůří Šumavy

Re: "Taktická Malorážka" - Třebíč

Příspěvek od Harmitsch » 08 črc 2011 07:36

2 daniellsan> tomu se rika propagace :). Lepsi zakladatel nez nikdo ;)
Nejdřív přicházejí úsměvy, potom lži. Poslední je střelba.
Roland Deschain z Gileadu
Uživatelský avatar
mac13
Příspěvky: 6
Registrován: 06 črc 2011 08:07

Re: "Taktická Malorážka" - Třebíč

Příspěvek od mac13 » 08 črc 2011 09:04

presne jak rikas - lepsi, kdyz se vo svou soutez nekdo stara jak muze (clanky, sponzori, web...) nez sedet doma se zalozenejma rukama a pocitat korunky...
to, ze po clanku skocila obe periodika jen ukazuje, ze nebude spatnej...
Haness
Příspěvky: 44
Registrován: 26 kvě 2008 16:28
Bydliště: Brno

Re: "Taktická Malorážka" - Třebíč

Příspěvek od Haness » 08 črc 2011 09:18

daniellsan píše:jen je divny proc ty clanky pise zakladatel souteze,proc to nenapise treba redaktor ze strelecke revue :lol:
Aby jsi mohl napsat kvalitní článek tak si potřebuješ soutěž zkusit aby jsi věděl o co jde a co a jak chodí. Proto nejlepší je když to napíše tvůrce soutěže.
daniellsan
Příspěvky: 50
Registrován: 26 bře 2010 16:24

Re: "Taktická Malorážka" - Třebíč

Příspěvek od daniellsan » 08 črc 2011 10:36

Haness píše:
daniellsan píše:jen je divny proc ty clanky pise zakladatel souteze,proc to nenapise treba redaktor ze strelecke revue :lol:
Aby jsi mohl napsat kvalitní článek tak si potřebuješ soutěž zkusit aby jsi věděl o co jde a co a jak chodí. Proto nejlepší je když to napíše tvůrce soutěže.
mozna by nebylo od veci,pozvat redaktora zmineneho casopisu,at si soutez vyzkousi sam(at je to trochu objektivni clanek) :lol:
Uživatelský avatar
karel.vp
Příspěvky: 30
Registrován: 07 lis 2010 19:45
Bydliště: Ostřešany , Pardubice

Re: "Taktická Malorážka" - Třebíč

Příspěvek od karel.vp » 08 črc 2011 10:56

Redaktor se zúčastní a soutěž zkusí. A pro upřesnění autor článku zatím žádný honorář nedostal.
Uživatelský avatar
mac13
Příspěvky: 6
Registrován: 06 črc 2011 08:07

Re: "Taktická Malorážka" - Třebíč

Příspěvek od mac13 » 08 črc 2011 11:45

co ja vim, tak by si mel prijet zastrilet pan redaktor ze SR co uz byl i na MaO... takze by jista objektivita a moznost srovnani mohla byti zarucena.

A vubec nejdulezitejsi cast to splnilo: cili informovalo to ctenare. TED BY SE MEL KAZDEJ CO TADY VOLA PO OBJEKTIVNOSTI ZVEDNOUT ZE ZIDLE A PRIJET NA NEJBLIZSI ZAVOD - JEDINE TAK BUDETE MIT OPRAVDU MOZNOST SI UDELAT VLASTNI OBRAZEK A NE CEKAT AZ VAM HO ZASE NEKDO PODA NA PAPIRE
:mrgreen:
my z TM nekousem :)
Uživatelský avatar
karel.vp
Příspěvky: 30
Registrován: 07 lis 2010 19:45
Bydliště: Ostřešany , Pardubice

Re: "Taktická Malorážka" - Třebíč

Příspěvek od karel.vp » 08 črc 2011 11:52

Ahoj Dane,
pan Karásek je pozvaný už od dubna/května, kdy se odevzdával tenhle článek ke schválení šéfredaktorovi SR a bohužel zatím měl jiné aktivity, přes které sek nám dříve nedostal. S panem šéfredaktorem jsem v kontaktu a mám přislíbeno, že pana Karáska vyšle aby napsal další článek. Na který se docela těším ,protože pan Karásek byl jak u Vás tak se rád dojede podívat a střelit si k nám, takže se pak můžeme těšit na zajímavé reporty, popřípadě snad i porovnání soutěží u nás...

... za opakujici-se utoky dostal na tomto foru Grinch trvaly BAN - a ten TRVA! Proto "zavadnou" druhou cast tohoto prispevku mazu! Pokud sem chcete nekdo v roli jeho zastupce davat prinosne informace k soutezi, tak samozrejme neni problem. Ale zadne utoky a nesmyslne diskuze tu jiz Grinch rozvijet nebude - a to ani v zastoupeni. Berte to jako prosbu.. Sidewinder
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: "Taktická Malorážka" - Třebíč

Příspěvek od Shiva » 08 črc 2011 18:12

To Shiva: Jsi tu jiz asi na desatou podminku, a stale tu budes kazat vsem ostatnim uzivatelum - co mohou psat a co nikoli? Takze toto bylo uz definitivne naposledy! OBNOVUJI TRVALY BAN (Sidewinder)
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Haness
Příspěvky: 44
Registrován: 26 kvě 2008 16:28
Bydliště: Brno

Re: "Taktická Malorážka" - Třebíč

Příspěvek od Haness » 08 črc 2011 23:08

Ačkoliv chápu že se možná jednalo z Vašeho úhlu pohledu o "útok" tak nechápu proč bylo nutno smazat jeho příspěvek.
Musím říci, že ikdyž jsem sám měl se Shivou konflikt na jiném fóru tak tohle mi přijde z Vaší strany jako "zvláštní" a nerovné.

Haness
SW_FOX
Příspěvky: 12
Registrován: 25 srp 2006 12:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: "Taktická Malorážka" - Třebíč

Příspěvek od SW_FOX » 09 črc 2011 21:10

je zajimave, ze jakakoliv zminka o srovnani vzajemne nesrovnatelnych souteze (srovnani jako trap a skeet u brokovnic - oboje se to strili brokovnici) je povazovano za utok na nekoho/neco? muze mi to nekdo treba u flasky vina (kterou platim) vysvetlit?
"Si Vis Pacem, Para Bellum"
Uživatelský avatar
rimfireBR
Příspěvky: 527
Registrován: 01 bře 2007 16:43
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kontaktovat uživatele:

Re: "Taktická Malorážka" - Třebíč

Příspěvek od rimfireBR » 09 črc 2011 21:47

aha !!! přidávám se k Foxovi a platim TU druhou láhev koštu za osvětu můžeme hned na TM toho tuší, 23 :!: :!: :shock:
Kodiak
Příspěvky: 134
Registrován: 27 lis 2009 09:47

Re: "Taktická Malorážka" - Třebíč

Příspěvek od Kodiak » 12 črc 2011 08:04

Dobrý den ve spolek,

vrátil jsem se z krátké dovolené a první co se dočtu na foru Gunshopu je, že Shiva opět dostal ban a opět od mistra Chlapka (nejspíš to byl on, protože se pod to nepodepsal).
Abych náhodou nekřivdil nikomu z obou stran, řádně jsem si prostudoval dostupné informace. Vzhledem k tomu, že jsou vymazány některé důležité pasáže (jedna Shivova reakce) z diskuze - nejspíš pro to, aby ..bylo.. nutné vysvětlovat důvod :( :?: , tak se na něj ptám!
Mám pocit, že se opakuje to samé, co bylo již před časem řádně probráno a dokonce kvůli tomu vznikl i blok - BAN tresty a další zásahy moderátoru, který byl asi před dvěma měsíci z mě neznámého důvodu uzamčen, přes to že měl svůj smysl a to po tom, co dostal trvalý ban pan Sportovec. Něco je zkažené ...........!
Ve článku ve SR jsem nic závadného a nepravdivého nenašel a ještě bych si dovolil jeden postřeh - Sidewinder pokud vím opustil forum s tím a teď cituji ".. já na foru končím, veškera dalši komunikace se mnou tedy prosím pouze na e-mail..", tak proč jeho dlouhé prsty stále tahají za nitky i v jiných blocích, svůj si přece pro veřejnost uzavřel. Že by snad znovu zasáhla spravedlivá ruka bohorovného mistra Chlapka, jako odveta za příkoří, které se podle mne neděje a to na základě vysnilého útoku na MaO? Nezlobte se, ale cenzura tohoto rázu a zbavování se domnělé konkurence tímto způsobem do dnešní doby prostě nepatří.
Proto se ptám na důvody, proč k něčemu takovému dochází?!

S pozdravem Kodiak
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: "Taktická Malorážka" - Třebíč

Příspěvek od harpplayer » 12 črc 2011 11:27

Nějak jsem nepochopil, co je na příspěvku karla.vp napadajícího a štvavého, že je upozrňován P.T. moderátorem na možnost udělení BANu za "...... za podobne opakujici-se utoky ..." . Jsem přesvědčen, že na porovnání dvou soutěží, navíc nezávislým pozorovatelem, není nic, co by mohlo jedna nebo druhá strana považovat za útok - tedy pokud netrpí paranoiou. Jak pravil klasik - je cosi prohnilého v tomto státě dánském... (W.Shakespeare - Hamlet)
sniperj
Příspěvky: 9
Registrován: 05 úno 2011 11:50
Bydliště: Královehradecký kraj

Re: "Taktická Malorážka" - Třebíč

Příspěvek od sniperj » 12 črc 2011 16:58

Přidám svůj postřeh.

Letos v únoru jsem koupil malorážku a začal zjišťovat, jaký by se s ní daly střílet soutěže.

Nejvíc se mi líbily - MaO a TM. Doladil jsem pušku a jel zkusit oba závody. Do HK to mám 30km a do Třebíče 150km. A stačil mi jeden a jeden závod, abych se rozhodnul, že budu jezdit do Třebíče.

U mě to vyhrála atmosféra během závodu i po závodu, rozdílné varianty terčů a žádné omezování vybavení. Na TM je skvělá parta lidí, kteří dělají co je baví a vymýšlí společně nové věci.

Jinak z mého pohledu jsou obě soutěže dost rozdílné, jak v položkách, formou střelby, vyhodnocováním, přístupem. Divím se, proč je taková nenávist ze strany MaO.

To je můj osobní pohled a nechápu, proč stále někdo na někoho útočí. Ať si každý střílí to, co ho chytne víc...
Odpovědět