Puskohlady NCSTAR

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
igi79

Puskohlady NCSTAR

Příspěvek od igi79 » 23 srp 2007 23:38

Pozna niekto puskohlady NC Star???
http://www.ncstar.com alebo slovensky distributor http://ncstaroptika.com. Ceny su neskutocne nizke, a na zahranicnych servroch som nasiel len pozitivne ohlasy. Ma tu niekto s nimi skusenosti????


Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Re: Puskohlady NCSTAR

Příspěvek od tomcat » 24 srp 2007 00:41

dobry je ten text ze "Dozivotna limitovana zaruka od vyrobcu"
tak je dozivotna alebo limitovana...? :lol:
vo mne moc doveru nevzbudzuju... a ten vyber nic moc... maloktory ma AO a ak ho ma vecsinou uz je to s podsvietenym krizom...
a ako pozeram na tu "odstrelovacsku" musku ako nazvali kvazi ich verziu MilDotu, obavam sa ze ani kvalita nic moc nebude
ale chcelo by to osahat v ruke aspom nech neohovaram ale mozem si ho overit a tvrdenia podlozit... maju tam sice napisane ze na stranke sa nachadza zoznam predajni, ale nejako sa k nemu ani po hodine hladania neviem dopracovat...
skratka uz "kompletnost" informacii na web stranke predajcu to vo mne vela dovery nevzbudzuje...
Lanius
Příspěvky: 357
Registrován: 26 kvě 2010 16:58

Re: Puskohlady NCSTAR

Příspěvek od Lanius » 24 kvě 2011 14:48

Mám problém najít jinej LER puškohled na Mosina.. tak si asi pořídím za 3K nový pistolový puškohled od nich.. má s nima někdo zkušenost? Snoby, co kupují pouze Swarovski ať si svůj názor nechají pro sebe.. prosil bych.

Potřebuju puškohled na to abych strefoval cíl, ne jako doplněk ega..
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Puskohlady NCSTAR

Příspěvek od Kubajzz » 24 kvě 2011 16:59

"Strefovat cíl" a "puškohled za 3k" jsou pojmy, které jdou proti sobě.
S jedním s těch parametrů budeš muset něco udělat. :D
A v případě Mosina bych přidal ještě parametr "nerozsype se".
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
mkouba
Příspěvky: 269
Registrován: 26 bře 2009 10:04
Bydliště: Praha

Re: Puskohlady NCSTAR

Příspěvek od mkouba » 25 kvě 2011 18:35

Mel jsem od NCstar nejaky 6-24 uz presne nevim a nic horsiho jsem v ruce nedrzel. Teda vlastne drzel, pozorovak 15-40x50 od tehoz vyrobce :roll: velmi brzy jsem ho daroval kamaradovi a ten jej zase daroval ...
Air Arms EV2 MK III
Lanius
Příspěvky: 357
Registrován: 26 kvě 2010 16:58

Re: Puskohlady NCSTAR

Příspěvek od Lanius » 01 čer 2011 02:25

Nevím, na jednom US fóru některí pistolový 2-7x32 NCstar celkem chválili, a psali, že na Mosinu celkem funguje,a nerozsype se. Jak se dívám znovu(větší fórum), je to loterie. Třetina lidí tvrdí, že funguje OK, třetiny že je to crap který může fungovat, a třetina že porovnávat to s exkrementem je urážka exkrementů..

Jsem se o to zajímal hlavně proto, že najít pistolový puškohled ve střední Evropě je asi stejně snadné jako poctivého politika.. a nemám chuť předělávat na Mosinu páku závěru..

Ale asi budu muset, mno. Nebo si nechat poslat puškohled z USA..
Uživatelský avatar
mkouba
Příspěvky: 269
Registrován: 26 bře 2009 10:04
Bydliště: Praha

Re: Puskohlady NCSTAR

Příspěvek od mkouba » 01 čer 2011 10:58

Mosina nemam, takze radit nemuzu. I kdyz pistolovy kukr jsem si nechaval ze statu posilat. Konkretne BUSHNELL TROPHY HANDGUN SCOPE 2-6x32 MULTI-X. Byl za za 180 babek i s postovnym, vloni se to jeste veslo do bezcelniho (a DPH) limitu. Jsem s nim spokojenej (malorazkova pistole), ale nemam predstavu, jesli by na 7,62x54 vydrzel.
Air Arms EV2 MK III
Odpovědět