Prosim o radu jakou vetrovku na FT?

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Prosím o radu jakou větrovku na FT?

Příspěvek od ALKAJ » 23 kvě 2011 16:44

Čo sa týka steyra: Ak budeš mať na optike veľké koleso paralaxy tak je veľká pravdepodobnosť že ti bude kolidovať s naťahovacou páčkou tak že sa to nebude dať použiť. Mám osadené big nikko na weaver lište + 150mm koleso a na ľavej strane by proste tá páka nemohla byť (alebo veľké koleso).

BTW: Zdá sa mi že tá naťahovacia páčka sa dá prehodiť na ľavú stranu aj doma takže v prípade potreby treba iba objednať iba ľavú rúčku...
edit: prehodiť sa dá, ale ten plast na konci páčky by si musel mať tiež iný.


Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Prosím o radu jakou větrovku na FT?

Příspěvek od Warthog » 23 kvě 2011 18:06

Já velké kolo paralaxy na Steyrovi mám. S mými prsty se přes něj nedá zleva nabíjet, ale moje drahá polovička to zvládne. Do dráhy natahovací páky by rohodně nezasahovalo. Puškohled je na té originální liště Weaver a kroužcích Leupold QRW high. Kolo je z Nighteatera 12x50, průměr nevím.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Prosím o radu jakou větrovku na FT?

Příspěvek od ALKAJ » 23 kvě 2011 19:25

Netvrdím že to bude zavadzať stále, ale pri kolesách väčších priemerov to môže zavadzať.
V prípade že by to bol problém tak by sa to dalo riešiť takto alebo takto alebo nejako podobne. :wink:

Mne sa tá páka tam nezmestí - našťastie ju tam nepotrebujem.
Obrázek
Montáže mám PRW high.
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o radu jakou větrovku na FT?

Příspěvek od Kubajzz » 23 kvě 2011 20:53

Já to velké kolo nepoužívám, u mojí optiky je to zbytečné.
A kdyby potřeboval kvůli nabíjení, tak tam může třeba dát místo kola šneka.
Obrázek
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
DrobasMirek
Příspěvky: 984
Registrován: 01 bře 2010 16:54

Re: Prosím o radu jakou větrovku na FT?

Příspěvek od DrobasMirek » 24 kvě 2011 07:48

knoXwile píše:Nemáš fotku jak to máš předělaný?

Tady na tý stránce je to jenom upravený do jiný barvy a přidělaná stavitelná botka. Konceptu nový pažby se stavitelnou lícnicí mám zatim pár prvotních foto, zatim je to ještě nevyhovující, ale pro představu ti to můžu poslat na mail ;-)

http://forum.gunshop.cz/fotky-vzduchovi ... -1350.html
knoXwile
Příspěvky: 8
Registrován: 23 kvě 2011 11:57

Re: Prosím o radu jakou větrovku na FT?

Příspěvek od knoXwile » 24 kvě 2011 12:36

CO se týká velkého kola paralaxy to mě vůbec nenapadlo. DOteď jsem střílel s umarex 850 airmagnum a nabíjení vpravo mi nedělalo žádný problémy. Určitě se přijedeu podívat nejdřív na sraz Kubajzz má pravdu není to zrovná málo peněz a s větrovkami nemám v podstatě žádné zkušenosti, kromě toho co jsem si přečetl tady na fóru. Jen doufám, že klapne nějakej termín, protože o víkendech bývám poměrně často v práci.
Odpovědět