Armyshop Armed

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

Armyshop Armed

Příspěvek od spider74 » 07 kvě 2009 18:01

Chci se zeptat kdo má jaké zkušenosti s nákupem zbraňových doplňků z níže uvedeného obchodu.......

http://www.armed.cz/

ARMED
Provozovna:
Tyršova 292
438 01 Žatec

Před nějakým časem jsem si u nich objednal jednobodový taktický řemen od firmy CAA. U zboží bylo napsáno dostupnost 20 dní. Ovšem ani po tomto čase žádná odezva. Napsal jsem jeden mail z dotazem jak to vypadá a nic . Další den znovu a zase nic - mrtvý brouk je proti nim epileptik. Prostě ani ťuk. Naprosto nechápu jak někdo může provozovat obchod a nereagovat na jakékoliv dotazy zákazníků. Proto se ptám jestli má někdo stejnou zkušenost a aspoň touto cestou varovat před nekorektním jednáním této firmy. :evil: :evil: :evil: :evil:


NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 07 kvě 2009 18:26

je to u nás ve městě,víc nevim. Nic tam nekupuju. Ale myslim že ty kluci jsou v pohodě.
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
happymoos

Příspěvek od happymoos » 07 kvě 2009 18:32

já jsem si u nich objednal před 14ti dny nůž GLOCK FM 78, psali u něj dostupnost 10 dnů, předevčírem jsem tam volal, zvedla to nějaká čůča, která mi řekla, že šéfik je na cvičení a na skladě mají jen v barvách černé a pískové (já chtěl olivu). Tzn. že toho mloka objednali u výrobce možná ještě tento týden, ale měli na to 14dní. stránky mají moc hezké, ale přístup katastrofální
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

Armed

Příspěvek od spider74 » 07 kvě 2009 18:38

Jak to tak vidím tak nás bude asi víc.......nepochopitelné - pokud mě obtěžijí zákazníci tak přece neprovozuji obchod. Kluci budou asi vážně v pohodě když na to hážou bobek - asi Italové ti taky přes sezónu nemakají. :lol: :lol: :lol: :lol:
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 07 kvě 2009 18:47

jo kluci řikali něco na nějakou vyplašenou holčinu co jí je všechno u prdele :D a myslim že majitel neni na cvičení ale v afgoši
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Nerez
Příspěvky: 63
Registrován: 15 dub 2008 07:51
Bydliště: okolí Olomouce

Příspěvek od Nerez » 07 kvě 2009 18:51

U nich sem si objednával nůž od CRKT s dostupností 20 dní a dostal sem ho za měsíc a půl :x
Hodně stará Slavia 620 4,5 mm
Slavia 631 Lux 4,5 mm+ Gamo 4x32
Walther P99 QA 9mm
CZ 75D compact 9mm
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

armed

Příspěvek od spider74 » 07 kvě 2009 18:57

O vyplašené holčině teda nic nevím, ale je fakt, že jsem jim napsal už 3x E-mail a jsem pro ně naprosto neviditelnej :roll: .....takže pokud jim dívčina obsluhuje i elektronickou poštu tak bych ji na fleku vyrazil i kdyby všechno ostatní včetně polykání bylo na jedničku. Jenom jsem teď zvědavej kolik ještě lidí se tady ozve .......je to tady sotva 1/2 hod a už jsme tři. :evil:
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Leeoo
Příspěvky: 198
Registrován: 13 lis 2008 21:24
Bydliště:

Příspěvek od Leeoo » 07 kvě 2009 19:42

jak může bejt majitel na misi když jako voják nesmí podnikat?
Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

armed

Příspěvek od spider74 » 07 kvě 2009 20:12

Však nepodniká jinak bych měl objednané zboží doma a nebo by mi aspoň odpověděl..... :lol: :lol:
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Pavel Zendulka
Příspěvky: 2
Registrován: 22 kvě 2011 20:12

Re: Armyshop Armed

Příspěvek od Pavel Zendulka » 22 kvě 2011 20:30

Jako majitel army shopu ARMED musím říct, že se tyto názory nečtou dobře. Přestože už je to dva roky od založení vlákna, zkusím reagovat.
Vše je v současnosti jinak :-)
Protože se firma rozjela natolik, že ji nešlo provozovat souběžně se zaměstnáním vojáka (podnikat se smí se souhlasem velitele), odešel jsem z Armády a začal se tomu věnovat naplno. Uvedené problémy, o kterých se zde píše byly v té době skutečností. Tím nechci říct, že dnes je všechno bez problémů, ale myslím, že změna je obrovská. Ať už v technologickém zázemí, skladových zásobách, nebo našich zkušenostech. Důkazem může být hodnocení ze služby Heuréka, kdy máme 91% spokojených zákazníků (doteď hodnotilo 998 lidí)
Máme nové dodavatele, dodání zboží z USA trvá 7-13 dní, pokud je zboží skladem a to většinou je. Nejprodávanější zboží držíme na vlastním skladě.
Nezpochybňuji tyto vaše názory, naopak právě proto, že jsem si problémy uvědomoval, jsem se začal věnovat obchodu naplno. Věřím, že nyní už jsou naši zákazníci převážně spokojení.
Pavel Zendulka, jednatel, army shop Armed
Naposledy upravil(a) Pavel Zendulka dne 23 kvě 2011 07:48, celkem upraveno 1 x.
DUF-
Příspěvky: 40
Registrován: 05 říj 2008 22:26
Bydliště: Brno-venkov

Re: Armyshop Armed

Příspěvek od DUF- » 22 kvě 2011 22:08

Zhruba před rokem jsem objednával opasek,zboží došlo,ale trvalo to skoro dva měsíce!
Pavel Zendulka
Příspěvky: 2
Registrován: 22 kvě 2011 20:12

Re: Armyshop Armed

Příspěvek od Pavel Zendulka » 23 kvě 2011 07:47

Odešel jsem z Armády přesně před rokem, ale to není tak podstatné. Nechci tvrdit, že občas nerušíme objednávku, protože zboží není. Ale nejlepší bude, když se podíváte zde: http://obchody.heureka.cz/armed-cz/recenze/
Pořád je co zlepšovat, takže připravujeme některé zásadní změny. Jednou z nich je velmi výrazné navýšení skladových zásob.
Někdy mají zpoždění dodávek velmi reálný základ v neschopnosti někoho jiného. Například, pokud jste si někdo v poslední době nechal něco poslat přímo z USA, asi víte, jak tragická je Česká pošta v Praze, kam přijdou všechny zásilky poslané přes USPS. U nás poslední zásilka přišla z USA do CŘ za 6 dní a pak měsíc!! byla někde ve skladu pošty. Ačkoliv jsem to několikrát urgoval a souhlasil i s poplatkem za přednostní vyřízení, zásilka přišla až za měsíc (a poplatek nám byl samozřejmě účtován :-)). Toto je příklad, proč někdy mohlo dojít ke zpoždění zásilky. A protože chápu, že nikoho nemusí zajímat naše problémy, služeb USPS, potažmo České pošty už nevyužíváme a vše jde přes UPS - 2x dražší, ale za 7 dní včetně proclení je zboží u nás. Tímto sáhodlouhým odstavcem jsem se snažil říct, že se průběžně zlepšujeme a reagujeme na kritiku zákazníků. Všem, kteří nedostali zboží včas a čtou toto vlákno se omlouvám.
Pavel Zendullka, army shop Armed.cz
Odpovědět