Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
nicnetrefim
Příspěvky: 100
Registrován: 30 dub 2011 16:06

Re: Plynové pistole

Příspěvek od nicnetrefim » 03 kvě 2011 20:40

Proč, to je fakt..... klidně pošlu i ty fotky rozervanýho kvéru.....


kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 03 kvě 2011 22:35

… anonymní internet a právě tady, že, už opravdu snese úplně vše? Tj. beztrestné vymýšlení si úplných hovadin a fantasmagorií.
Proč? O úrovni zde pečlivě tolik pěstovaného, žádoucně nízkého IQ a týkajícího se zde propagovaného obsahu nejlépe vypovídá třeba to, když jeden podivně náhle a odkudsi zjevivší se ňouma co prý nic netrefí ... tu ostatním začne mudrovat o roztržení závěru té které pistole ... přičemž ke zbraním obecně se chová a v této přímé souvislosti takto tzv. příkladně a tímto zcela pro něj standardním přístupem … a nejen ke zbrani, ale zjevně tím i k sobě samému, že, neboť v jeho podání a v jeho totál nevědomosti možných následků se hříchů asi prý nečiní:
:arrow: :arrow: :arrow:

Ty jeho sajrajtem zadělané pistole potom velmi vzácně tj. nebývale přesně korespondují i se sajrajtem jím používaného slovníku, tj. s tím co nosí v hlavě a co a jak tu prezentuje.
Kde potom už použití velkého písmena a u jím napsaného přídavného jména, cituji ho odkudsi seshora a prý Německé pistole, je už jen takovou malou třešničkou. Třešničkou na celém jeho virtuálním dortu provokací a až neuvěřitelných výmyslů. Které tu nabízí ke strávení.
Že potom se snaží a už konkrétní jeden model malé lehké kompaktní plynovky vydávat před veřejností za prý masívní kombajn pro střílení na Silvestra, a od čehož ho neodradí ani relativně malá kapacita zásobníku tj. chytrému napověz a toho hloupého už raději kopni, že, tak je a v jeho případě už přísně logicky očekávatelné a žel i symbolické.

A že celé toto malé divadelní představení, ano zde na debilně (ne)moderovaném téma, tu potom rádoby svým vtipným pozérstvím také zakropí jeden čerstvě hrdý majitel zbrojního průkazu? Nic tolik překvapivého. Zjevně už složil ohlašované zkoušky, zákony má tedy čerstvě naštudýrovaný v hlavince ... a tak si teď libuje číst v cenících od "konkurenční" fy Umarex. Co je tam prý levnější, levné a prý nejlevnější ...
No, trefil se tentokrát ale úplně mimo terč. Tak jako tady na téma zase jiný a také podivný panáček. Co se tu postupně a pod několika svými nicky do úmoru snažil pořád přesvědčit ostatní, že když si právě on a co opravdu nejblběji koupil tu asi nejlevnější jinou plynovku právě od Umarexu, určenou ale asi opravdu jen do vitríny tj. s jen SA a s jen 4 náboji v zásobníku:
:arrow: http://www.colosus.cz/zbrane/plynova-pi ... t-cal-9mm/
tak že, prý kvůli jeho tak jím samým na odiv vystavované vlastní blbosti, musí být prý od Umarexu aušus i ty všecinky ostatní další plynovky ... a, jím pitomoučce dovozeno a zobecněno, tak že jsou proto prý na pšouk plynovky úplně ale úplně prý všechny :wink:
... a jen si tak, pro příště a když se tu pořád mění ty nicky, ten Umarex Reck Goliath neplést s právě tou jinou P22 nebo ho za tu P22 rovnou tady nevydávat a jak se právě hodí, že.

Kavy: tak pro Tebe a pro na těchto posledních stránkách také vyskytující se nicky jsem to pochopitelně sem nenapsal. Pro Vás a tedy i pro Tebe platí to dole z mého podpisu. Bez výjimek.
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 04 kvě 2011 01:22

No, nelze nez konstatovat, ze historie se opakuje.

Vzpominam si jednou, kdyz jsem sem prisel. Jen jsem zminil Kebabovo jmeno a okamzite po me bylo vystartovano, a to pres to, ze jsem svou poznamkou nic zleho nemyslel.

Dnes prohlasim, ze P22 je nejlevnejsi od Umarexu a okamzite jsem kamenovan a oznacovan za radobyvtipneho pozera, ktery prave slozil avizovane zkousky a tak prudi - takhle mi to cele vyznelo. Jakoby udelani zbrojaku byla nejaka zrada nebo to ze me delalo dalsiho clena kecalkovske bandy antiplynovkovych chytraku, kteri ale plynovku ani poradne nemaji.

Nuze, ver Kebabe, ze tak to neni. Jeste pred par stranami jsem se bavil s BlackAdderem o tom, ze majitelstvi zbrojaku na mem ryze pro-plynovkovem pristupu nic nemeni a je to pravda. Rekneme, ze P22 neni nejlevnejsi Umarex - je to ale jednoznacne zastupce tech dostupnych Umarexackych plynovek. Cena 3000,- je na Umarex dobra, cena 5000,- u teto firmy nebyva problem.

Nejsem mozna tak dusledny jako Ty, abych vyhrabal video zmineneho uzivatele, abych ho mohl zpochybnit. Nemel jsem duvod neverit "nicnetrefim"-ovi, takze jsem to nekonfliktne uzavrel tim, ze i dobra auta obcas maji nedobry kousek. Ty to presto okamzite beres hrozne ofensivne. Dost dobre nechapu, o co Ti v tuto chvili jde, prijde mi, ze to zase prehanis jako uz 2x, kdy jsem si dovolil napsat neco, co se jen otira o Tebe nebo neco, co Ty mas. Mozna by to chtelo to brat mene osobne, ne kazdy splecht je osobnim utokem.
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
kaktusak
Příspěvky: 7
Registrován: 03 kvě 2011 16:51

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kaktusak » 04 kvě 2011 08:30

toto je super FÓRUM jen čtu jak se tu někdo dohaduje a nikam to nevede.

Díky nicnetrefim za reakci,
ale bohužel koukám i na cenu a P99 už je někde jinde.
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 04 kvě 2011 10:28

Kaktusak: Ja odpovim se zpozdenim ale prece: Kimar na obranu nebrat! Pokud to chces na praskani pro zabavu, klidne to kup ale na obranu to nenos! Vybrat plynovku na obranu je docela veda, protoze ani dobre znacky nemaji vsechny modely vychytane.

Nejdriv rekni, na co tu pistoli chces a nejake zakladni pozadavky. Pak se muzem bavit dal.
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
kaktusak
Příspěvky: 7
Registrován: 03 kvě 2011 16:51

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kaktusak » 04 kvě 2011 11:19

No plynovku bych chtěl samozřejmě pro obranu a taky záreveň jako hračku. Obranej prostředek především, ale jak jsem psal, cena též hraje roli. Byl jsem se ptát v obchodě na jejich názor a naživo se na pistole podívat.

Názor: nekupovat (prej je to kničemu, neni to efektivní obrana)
koupit teleskop a sprej (gelovej kterej dává paprsek)

Nevím asi plynovka není praktickej nástroj pro obranu a hlavně pro každodenní použití, nicméně stále hledám rozumný důvod, proč si pistol koupit nejen na hraní.

Jde o vaše názory a ne otom někumu něco vyvracet a nebo se snim hádat (prodej je na občanku, tak každý může posléze posoudit sám zda zakoupí nebo ne).
nicnetrefim
Příspěvky: 100
Registrován: 30 dub 2011 16:06

Re: Plynové pistole

Příspěvek od nicnetrefim » 04 kvě 2011 14:54

Prosím, pane Kebab, užijte příště méně filosofie.....jen jsem zde konstatoval to, co se mi doopravdy s pistolí Umarex Walther P22 stalo, možná neoplývám zvýšenou inteligencí, jako vy, ale nikdy jen tak bláhově nežvaním.......

Mimochodem, pistole byla před incidentem asi půl roku nepoužívaná, naolejovaná, vyčištěná a uskladněná ve vhodných podmínkách.....před samotným roztržením závěru jsem ze zbraně vystřelil pouze 5-7, to už nevím přesně, nábojů značky S&B.....

Tak trochu mimo, ale nemohl by mi někdo říct o čem to vlastně ten chlap mluvil????
Přílohy
02.jpg
01.jpg
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 04 kvě 2011 15:10

Kebab ti vysvětlí,že to není P22,že to není Umarex,nepoužils Umarex náboje,že fabrika neměla zrovna ISO,že..... bude toho jistě hodně :roll:
Stejný problém u Kimar Lady http://www.youtube.com/watch?v=5CZimNglonI
Turek je kvalita - jedině Zoraki 914.

Hlavně když je Kebab zpět a rád přispěje se "svými" zkušenostmi.
Hned jsem to poznal podle dlouhého příspěvku,přestože jsem z něho opět nic nepochopil.
Ještě prosím to o těch dalších pěti účtech,které zde používám.To bylo taky dobrý :wink:
Uživatelský avatar
Leon5216
Příspěvky: 236
Registrován: 16 led 2011 18:49

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Leon5216 » 04 kvě 2011 15:57

Na kazdej zbrani moze k takemuto niecomu dojst, tak ako aj na BMW niekedy praskne hlava motora, tak aj umarexu moze prasknut zaver. Ale rozdiel je ten, ze som uz pocul o vela Bruni, ekoloch apod. ktore takto skoncili, ale o umarexe to pocujem prvy krat. Stava sa to aj u ostrych zbrani, videl som takto prasknutu CZ DUTY (tu so zliatinovym zaverom) staci slaba zliatina, blby kus, vada v materiale a uz to nevydrzi tah v danom mieste (tam je najvacsi). Kto sa tomu chce vyhnut by mal siahnut po ocelovych zaveroch. A tym padom aj hlboko do penazenky :-D
Zoraki 914 semi (matte black)..........Zoraki 906 (titan)
Bruni Olympic 6 (black/wood)..........Tokyo Marui Colt M1911A1 (airsoft manual)
Umarex Makarov (CO2/4,5 BB)..........Slavia 630 model77
Zoraki R1 4,5 4mm (black)
Sarid
Příspěvky: 69
Registrován: 07 črc 2010 20:42

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Sarid » 04 kvě 2011 17:32

Mohl by mi někdo vysvětlit jak zhruba bude fungovat ta dlaňová pojistka u budoucí Zoraki 917? + tam je i nějaká pojistka na spoušti že? Dík za info.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 04 kvě 2011 17:46

CZ DUTY má slitinový závěr?
A teď tu o Červený Karkulce.................
Tady http://www.youtube.com/watch?v=1H3IFJXxyEs je animace 1911.....třeba to bude obdobný...........třeba turci vymyslej něco geniálnějšího.........
A tady je XDM od Springfieldu (vlastně od Chorvatů...) http://www.youtube.com/watch?v=VBB-GGzV ... re=related.
Naposledy upravil(a) Biggles dne 04 kvě 2011 17:49, celkem upraveno 2 x.
nicnetrefim
Příspěvky: 100
Registrován: 30 dub 2011 16:06

Re: Plynové pistole

Příspěvek od nicnetrefim » 04 kvě 2011 17:48

Nemyslím si, že to bude jako 1911ky, soudě podle toho videa na oragie to myslím bude fungovat tak, že je to double action a že když nebude dlaňovka sepnutá, tak to bude cvakat naprázdno....nebo nevím....moje angličtina není nic moc, ale říkal něco jako: you can not a něco... :?, když to mačkal..........
Uživatelský avatar
Leon5216
Příspěvky: 236
Registrován: 16 led 2011 18:49

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Leon5216 » 04 kvě 2011 19:18

Neviem s istotou ci slo o DUTY, alebo CZ 100, 110, ale taka informacia sa mi raz z jedneho fora dostala, ze nejaka seria so zliatinovymi zavermi mala problemy, a bola tam fotka takto zlomeneho zaveru, ako na tej P22. Na tu dlanovu poistku som zvedavy :P Co si pre nas pripravili "soudruzi z Istanbulu" :D
Zoraki 914 semi (matte black)..........Zoraki 906 (titan)
Bruni Olympic 6 (black/wood)..........Tokyo Marui Colt M1911A1 (airsoft manual)
Umarex Makarov (CO2/4,5 BB)..........Slavia 630 model77
Zoraki R1 4,5 4mm (black)
Sarid
Příspěvky: 69
Registrován: 07 črc 2010 20:42

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Sarid » 04 kvě 2011 19:43

no každopádně jsem zvědavý a nemůžu se dočkat :D snad mě nezklame to, že bude pro mě cenově nedostupná...
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 04 kvě 2011 20:08

kaktusak píše:No plynovku bych chtěl samozřejmě pro obranu a taky záreveň jako hračku. Obranej prostředek především, ale jak jsem psal, cena též hraje roli. Byl jsem se ptát v obchodě na jejich názor a naživo se na pistole podívat.

Názor: nekupovat (prej je to kničemu, neni to efektivní obrana)
koupit teleskop a sprej (gelovej kterej dává paprsek)

Nevím asi plynovka není praktickej nástroj pro obranu a hlavně pro každodenní použití, nicméně stále hledám rozumný důvod, proč si pistol koupit nejen na hraní.

Jde o vaše názory a ne otom někumu něco vyvracet a nebo se snim hádat (prodej je na občanku, tak každý může posléze posoudit sám zda zakoupí nebo ne).
No to je videt, ze panove v obchode vedi o plynovkach uplny prd - stejne jako nekteri zdejsi kecalkove, kteri o plynovkach vedi uz z principu prd (proc taky, kdyz je to tak na hovno, ze?).

Kdyz mi nekdo na obranu doporuci sprej paprskovy, tak uz je jasne, ze jeho "nazor" na obranu je mimo misu. Trefit nekoho tim paprskem, kdyz se navic hybe, do obliceje ve stresu je celkem umeni. Trefit nekoho tim obrovskym oblakem od plynovky je uplne jina liga. Nehlede na to, ze mnozstvi ucinnych latek u plynovky s patnacti patronama v zasobniku se s zadnym sprejem neda vubec srovnat - kor kdyz je povolena koncentrace toho spreje jen 10%.

Teleskop je dobra vec na obranu, plynovka je take. Zalezi, komu se co lepe pouziva a jak se s tim teleskopem citi. U toho teleskopu je totiz problem, ze na efektivni pouziti je potreba durazne lepsi vycvik nez u plynovky. U plynovky totiz kolikrat staci natrenovat taseni+vystreleni a ozkouset si a promyslet si, kde jsou jeji limity. Samozrejme nelze ocekavat zazraky, to ale nelze ocekavat od zadneho sebeobranneho prostredku.
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Odpovědět