Jen o vzduchovkach

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
coudygrant
Příspěvky: 11
Registrován: 01 kvě 2011 20:32

Re: Jen o vzduchovkach

Příspěvek od coudygrant » 02 kvě 2011 22:09

No mělo by to být něco mezi tím :lol: Takovej ten pověstnej zlatej střed...Bylo by super kdyby byla dobrá na destrukci a kdyby i něco trefila...Jak jsem už říkal...Ta láhev od piva na těch patnáct metrů mi co se týče přesnosti úplně stačí:-)A myslím si že na zaplašení nějakýho gaunera taková pistole úplně stačí... :P Když na patnáct metrů roztříští skleněnou láhev tak musí přece stačit i na zaplašení nějakýho gaunera 8)


Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: Jen o vzduchovkach

Příspěvek od Joezbrna » 03 kvě 2011 10:05

...A myslím si že na zaplašení nějakýho gaunera taková pistole úplně stačí...
Myslet znamená h*vn* vědět. On vytáhne opravdovou. Co dál?

BTW o tom, že by měla být víceranná jsi původně vůbec nepsal :wink:

Jestli vážně uvažuješ o nošení vzduchovky na sebeobranu, tak na to vážně zapomeň. Psa nebo chlapa tím leda na$ereš. Pepřový sprej má účinný dostřel cca stejný, větší počet stříknutí, účinek v cíli nesrovnatelně větší a nehrozí, že si to někdo splete s opravdovou zbraní.
Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
coudygrant
Příspěvky: 11
Registrován: 01 kvě 2011 20:32

Re: Jen o vzduchovkach

Příspěvek od coudygrant » 03 kvě 2011 12:38

Ale pepřový sprej nevypadá tak dobře:-)Sebeobrana teda asi ne ale střelba jako taková bude snad v poho...

Btw s jednorannou pistolí si člověk moc nezastřílí...A ještě k té sebeobraně se vzduchovkou...Na nějakých pět šest metrů to nějaký účinek mít musí...A nemyslím ten že s tím jenom někoho n....u... :lol:
Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: Jen o vzduchovkach

Příspěvek od Joezbrna » 03 kvě 2011 12:45

Na pět šest metrů jsem dostal flusbrokem několikrát. Jen to štípne a na$ere. A větší výkon z dětské hračky na ocelové BB broky nedostaneš. Ale jestli mi nevěříš, klidně si to vyzkoušej :lol:
Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
coudygrant
Příspěvky: 11
Registrován: 01 kvě 2011 20:32

Re: Jen o vzduchovkach

Příspěvek od coudygrant » 03 kvě 2011 12:54

Asi jsme si nerozuměli...Nechci investovat do flusbroku...do té jednorané dětské pistolky...Ale do kvalitní pistole na co2:-)Vážně si myslíš že když takováhle zbraň roztříští na patnáct metrů láhev od šampusu,tak na pět metrů člověka jen štípne? :lol: Pěkně děkuju za takový štípnutí... :mrgreen:
Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: Jen o vzduchovkach

Příspěvek od Joezbrna » 03 kvě 2011 13:09

3J z flusbroku jako 3J z dětské CO pistulky. Jestli mi nevěříš, tak já si vezmu metrovou tyč, ty tu pistulku, a uvidíme, kdo bude jak skučet 8)
Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
coudygrant
Příspěvky: 11
Registrován: 01 kvě 2011 20:32

Re: Jen o vzduchovkach

Příspěvek od coudygrant » 03 kvě 2011 13:21

Nechtěl bych to zkoušet...ani s tou tyčí,ani s tou pistolí... :lol:
Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: Jen o vzduchovkach

Příspěvek od Joezbrna » 03 kvě 2011 13:25

Tak mě - kancelářské krysy - se bojíš, a na opravdovýho gaunera, kterej bude mít místo tyče třeba kudlu, nebo ostrou zbraň, nebo jen takovou ránu, kterou nerozchodíš, by sis s CO2 pistulkou troufal? Vážně na to zapomeň. Trénuj běh, vyhýbej se konfliktům, pořiď si pepřák, a nevymýšlej pi*oviny. A na střílení na šišky v parku je LOV21 ideální :wink:
Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
Ludas
Příspěvky: 532
Registrován: 25 led 2010 15:40
Bydliště: Štatl

Re: Jen o vzduchovkach

Příspěvek od Ludas » 03 kvě 2011 13:32

Kdyby na me nekdo vytahl flusbrok tak to ucinek mit bude, pac se budu tak smat ze nebudu mit silu mu za to ani rozbit hubu :D :D :D
pavel 54
Příspěvky: 1700
Registrován: 28 bře 2009 10:09
Bydliště: velmez

Re: Jen o vzduchovkach

Příspěvek od pavel 54 » 03 kvě 2011 13:43

Ale jednu výhodu ten pepřák má. Že mě hned neodpráskne ten který má ostrou a nepozná že já mám flusbrok nebo jiné šidítko...
coudygrant
Příspěvky: 11
Registrován: 01 kvě 2011 20:32

Re: Jen o vzduchovkach

Příspěvek od coudygrant » 03 kvě 2011 14:48

No abych to shrnul...Děkuji všem zúčastněným chytrolínům za rady!Které jsou ale stejně naprd:-)
Protože od rad a diskuze o zbraních jsme se dostali tak trošku jinam ...
Pro Joezbrna:Nikdy jsem z nikoho nemusel mít strach a nebudu ho mít ani teď.Nikdy jsem se konfliktům nevyhýbal.Běhat neumím...takže Tě nikdy nepředběhnu...neboj :lol:
Thunderbolt
Příspěvky: 35
Registrován: 22 pro 2010 20:23

Re: Jen o vzduchovkach

Příspěvek od Thunderbolt » 03 kvě 2011 19:57

CO2 broková pistole STEYR M9-A1

Na straně 182 je pěkná zkušenost uživatele s CO2 pistolí STEYR M9-A1 od společnosti ASG,
který si jí nechává dělat na Taiwanu u výrobce Wingun.

Má někdo prosím nějakou aktuální nebo jinou zkušenost (ta na str. 182 je téměř rok stará) s touto pistlí ?

Díky
Smazaný uživatel 3736

Re: Jen o vzduchovkach

Příspěvek od Smazaný uživatel 3736 » 03 kvě 2011 22:45

Taká LOV-21 je asi tiež dosť odstršujúca. Raz sa pri mne zastavil počerný predavač kradnutého tovaru a bol neodbitný. Tak ma napadlo, že mu môžem predsa aj ja niečo ponúknuť. Otvoril som kufor a vytiahol Lovku so slovami "ja ti predám toto". Už som len stíhal za ním kričať nech sa vráti, ešte sme neskončili. :lol:
amg124
Příspěvky: 18
Registrován: 19 bře 2011 09:12

Re: Jen o vzduchovkach

Příspěvek od amg124 » 04 kvě 2011 04:44

Mám CZ 75 P07 Duty od ASG 4,5mm BBS. Mám ji něco přes dva měsíce. Pistole nemá chybu. I tady platí, že výkon udávaný výrobce resp. prodejcem je přehnaný. Úsťovka nemá ani těch 120 m/s, ale dá se upravit. Po dlouhém laborování a zkoušení jsem se dostal na úsťovku 195 m/s a 7,6 J.
coudygrant
Příspěvky: 11
Registrován: 01 kvě 2011 20:32

Re: Jen o vzduchovkach

Příspěvek od coudygrant » 04 kvě 2011 15:07

Pro Amg124:Díky moc za odpověď a pomoc :) Ještě se zeptám...Jak je na tom ta dutyna s přesností?A co průbojnost zbraně?Na kolik ran Ti vydrží bombička?A poslední nejdůležitější dotaz...Jak jsi pistoli upravoval že jsi dosáhl takového výkonu?Díky moc za odpovědi a poprosím raději do SZ ať jsou místní chytráci a rádobystřelci v klidu 8)
Odpovědět