Slavia 634

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 01 črc 2006 14:47

Jestli chceš na 10-20m tak bych spíš volil S631, nebo sežeň tu Norconii. Z Prahy ti jí z JSG trade určitě pošlou. Oboje řešení s nějakým slušným puškohledem v pohodě do 5000,- a spousta zábavy zaručena :D


Milan.M
Příspěvky: 99
Registrován: 25 čer 2006 10:50

Příspěvek od Milan.M » 01 črc 2006 18:09

Silencer píše:Jestli chceš na 10-20m tak bych spíš volil S631, nebo sežeň tu Norconii. Z Prahy ti jí z JSG trade určitě pošlou. Oboje řešení s nějakým slušným puškohledem v pohodě do 5000,- a spousta zábavy zaručena :D
Tu Norconii bych chtěl mnohem víc než Slávii. Pro přesnou střelbu bude vhodnější než kterákoliv pístová vzduchovka. Psal jsem email do J.G.S.TRADE, jestli by mi ji mohli poslat na dobírku. Odpověděli, že je budou mít skladem až někdy příští týden (jenom 9 kousků) a že by mi ji mohli poslat do mi nejbližšího obchodu se zbraněmi. Poslal jsem jim adresu obchodu (+ email a tel. číslo), do kterého bych ji chtěl doručit a ptal jsem se, jestli se musím domluvit i s někým z toho druhého obchodu a kolik mě to poslání do jiného obchodu bude stát (aby mě poplatek za poslání vzduchovky nestál více než samotná vzduchovka). Zatím bez odpovědi :( .Tak jim zkusím napsat ještě jednou a uvidím.

PS: Nemáte někdo zkušenosti s nákupem způsobem, který jsem popsal u Norconie
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 10 črc 2006 17:18

Proč tak složitě?
Nech si to poslat na dobírku.
Bude tě to stát jen o sto korun víc a nemusíš vytáhnout paty z domu.
Benzín do Ostravy tě bude stát víc.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Milan.M
Příspěvky: 99
Registrován: 25 čer 2006 10:50

Příspěvek od Milan.M » 10 črc 2006 17:44

Kubajzz píše:Proč tak složitě?
Nech si to poslat na dobírku.
Bude tě to stát jen o sto korun víc a nemusíš vytáhnout paty z domu.
Benzín do Ostravy tě bude stát víc.
Já jsem si to chtěl nechat poslat na dobírku, ale napsali mi, že na dobírku neposílají (zatím), ale že by mi ji mohli poslat do jiného obchodu. Dneska mi od nich dorazil email, že do Ostravy v dohledné době nepojedou (budou mít dovolenou) a že mi ji pošlou na dobírku. Takže do konce týdne bych ji mohl mít :D .
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 20 črc 2007 01:20

mal by som jednu otazku na Slovakov co vlastnia S634 a menili v nej uz pruzinu... kde na Slovensku ste ju kupili?
Idealna by bola tiez web stranka obchodu ak existuje... Dnes mi totiz praskla pruzina, konkretne sa z jedneho konca odlomil asi 1cm kus drotu (ma za sebou cca 4tisic vystrelov)... da sa pouzivat dalej (zabrusim ostru hranu) , ale rad by som bol pripraveny na vymenu v pripade potreby...

pripadne, teraz prosim o radu vsetkych, aku inu pruzinu ako alternativu (samozrejme aby vykon nebol slabsi) by ste mi odporucili?

dakujem
Kosto

Příspěvek od Kosto » 20 črc 2007 15:28

Nazdar, priamo v Trnave na Botanickej ulici (jeden z tých vysokých panelákov) je predajňa polovníckych potrieb. Ja som ju tam kupoval (cca 280 SK). Má tam aj diabolky JSB
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 20 črc 2007 18:45

jasne, viem ktory, Polovnictvo Hercig, cesky hovoriaci majitel tam je... diky moc za info
tak tam zajdem skoda len ze cez vikendy ma zavrete a otvorene ma len do 17tej, a mne o 17tej este len konci praca a nez pridem do Trnavy tak je po zaverecnej... preto som s nim ani povodne nepocital ze ho navstivim, ale ako vidim asi sa oplati... zdrhnem skorej z prace
Paja-ja

Příspěvek od Paja-ja » 21 črc 2007 18:31

Vzhledem k tomu, že moje stará dobrá Slavie 620 po nezvané návštěvě chaty změnila majitele, tak jsem si v pátek koupil novou S 634 v cal.4,5mm.
Hned po prvních ranách jsem zjistil, že něco nehraje - na 10m šly všechny cca.6-7cm doprava.
Nejdříve jsem si myslel, že prostě "strhávám", ale po pár nástřelech ať už s oporou, tak jsem dnes vyzkoušel i u kámoše v hale upnout slávku do svěráku, tak je výsledek stejný - rozptyl cca 2,5cm ale prostě kus napravo.
Po korekci mířidel - povolení šroubu o 5 závitů je už střelba celkem přesná (v rámci mých možností, nejsem žádný přeborník).
Je ale celkem zvláštní vidět, jak hlaveň míří evidentně někde jinde než to lítá. To přesunutí dělá v místě oka u pažby tak cca 0,5cm.
Na hlavni vypadá vše v pořádku, vývrt je hladký a souměrný na obou stranách a na ústí hlavně není vidět žádné poškození. Muška je na pohled také souměrná.
Používal jsem diabolky JSB Exact.
Celkem by mě ale zájímalo, jak byl při výstupní kontrole prováděn kontrolní nástřel, protože ten skutečnosti určitě neodpovídá.
V pondělí se pokusím reklamovat, teda alespoň si myslím, že to důvodem k reklamaci je. Jen by mě zajímalo, jak to bude probíhat - jestli budu měsíc čekat na vyjádření výrobce, nebo mi vzduchovku prostě vymění.
Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?
Přílohy
Hledi 1.jpg
Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 281
Registrován: 26 pro 2006 22:12
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nakadah » 21 črc 2007 19:17

Paja> no mam podobny problem u me S634. Klasicke miridla nemaji problem s vyskovou korekci, ta funguje v pohode. Ale hledi mam posunutou uplne do strany nadoraz a porad je to na vetsi vzd (>15m) malo. Porad to lita doprava. Sam to nechapu, muska v ose hlavne, hledi totalne mimo osu a stejne to nestaci. :shock: Nak
CZ 634 .177
Komentáře, rady a postřehy autora, uveřejněné v diskuzích jsou vyjádřením jeho subjektivních názorů a autor při jejich uplatnění třetí osobou nenese žádnou právní ani odbornou odpovědnost.
Kosto

Příspěvek od Kosto » 21 črc 2007 19:54

Nazdar,
takýto problém s mieridlami som mal aj ja. Keď som namontoval optiku tak som odmontoval mušku aj tunelom :D .
Po nejakom čase som dal preč optiku (montáž nedržala) a namontoval som späť mušku (samozrejme som prečistil drážky kam sa montuje :D ).
Po tomto cviku som musel nanovo robiť stranovú korekcie, lebo zrazu to strielalo tam kam ukazoval hlaveň a nie niekde mimo.
Zrejme pri výrobe tú mušku zle (nakrivo ) namontovali a po demontáži, čistení a opakovanej montáži sa ju podarilo nasadiť správne.
Nástrelný terč z CZUB je len kus ničnehovoriaceho papiera, ktorý je dierovaný asi klincom :?
(Pri CZ 200S som to mal len vytlačené z PC :roll: )
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 21 črc 2007 20:05

ako pozeram na tu fotku co sem dal Paja-ja ako keby som pozeral presne na moju... asi to bude na vsetkych S634 podobne...
Paja-ja

Příspěvek od Paja-ja » 22 črc 2007 10:20

Ahoj, muška sedí dobře - kdyby byla nakřivo, tak by to muselo být o stejnou odchylku jako přenastavené hledí (tak 2mm) a to by bylo patrné na první pohled.
Myslím, že se jedná o nějakou vadu vývrtu nebo nesouměrné opracování ústí hlavně.
Kosto

Příspěvek od Kosto » 23 črc 2007 08:58

2 paja-ja
muška možno sedí dobre, ale tie drážky v ktorých to je môžu byť nie rovnobežné s osou vývrtu. Skús odmontovať a znova namontovať (ako Windows reštart :lol: ) nič za to nedáš a možno ti to pomôže
Tonio

Příspěvek od Tonio » 23 črc 2007 18:18

Drodzy Bracia Czesi,

Wybaczcie że piszę po polsku, ale chyba się zrozumiemy :)

Słyszałem że Ceska zbrojovka zerwała umowę z Słowackim producentem ZVS Holding i Slavia 634 nie jest już produkowana. Ponoć produkcja ma być przeniesiona do Chin. Wie ktoś z Was jak wygląda sytuacja??

dziękuję i pozdrawiam

Tonio
Uživatelský avatar
raduzs
Příspěvky: 530
Registrován: 12 kvě 2007 11:06
Bydliště: BA - okolie

Příspěvek od raduzs » 23 črc 2007 18:29

no, dobro dosli! ak sa vyroba presunie do ciny, tak na slovensku fabriku (na ktoru vsetci teraz nadavaju), budu nakoniec este spominat s nostalgiou...
Odpovědět