CZH2003S

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Návštěvník

CZH2003S

Příspěvek od Návštěvník » 16 dub 2005 11:06

Máte už někdo zkušenosti s touto kulovnicí od Hermexu? Zajímalo by mne, jak je spolehlivá, přesná atp. ve srovnání s přinejmenším o dva tisíce dražšími sportovními kulovnicemi od CZUB.


Návštěvník

re:CZH2003S

Příspěvek od Návštěvník » 16 dub 2005 22:12

podle dostupných informací jsem zvolil při nákupu 58 Tactical, po několika 10kách ran jsem zjistil, že oproti reklamě to není nová zbraň,ale skládačka z jetých přebrynýrovaných dílů.Co má odstříleno hlaveň nevím.Dnes bych asi zvolil CZH,pokud bych měl možnost výběru z více zbraní.On ten cenový rozdíl je dost výrazný,s Hermex efektem jsem si užil taky svoje(až 6 ran z 1O nenatahlo úderník).Zaplať Bůh se mi podařilo přivést bouchačku k rozumu,teď jsme už oba v pohodě.97 vležáku na redukovanýho panáka na cestě nenajdeš,takže nakonec Happy end. VHutla
Návštěvník

re:CZH2003S

Příspěvek od Návštěvník » 17 dub 2005 07:22

Kromě zastydlé puberty z vojny nevidím u nikoho v okolí důvod, proč si Sa58 kupovat. Jedná se rozhodně o zbraň, kterou se bezkonkurenčně nejčastěji někdo koupí a za půl roku prodává. To o něčem vypovídá. Půjčte si ji od někoho na týden domů, střílejte s ní na začátku a na konci toho týdne a zjistíte, že samopal už to není a kulovnice se z toho nestala. Dávky to nestřílí a na kulovnici to má zoufale krátkou hlaveň a nesmyslně předimenzovaný celý zbytek.
Návštěvník

re:CZH2003S

Příspěvek od Návštěvník » 17 dub 2005 11:07

Nehledě k tomu, že se s tím nesmí ani do lesa (zásobník má víc než 3 rány).
Návštěvník

re:CZH2003S

Příspěvek od Návštěvník » 17 dub 2005 11:52

No, problém je, že se mi svým tvarem CZH, nebo spíš ta Sa58 kulovnice zamlouvá, takže až budu mít peníze a čas nazbyt, že bych si udělal zbrojní průkaz a trochu víc se tim zabýval. Mně přišla příznivá hlavně cena, i vzhled mi přijde fajn, ovšem jak jsem si již přečetl u mnoha recenzí, vojenský vzhled civilním střelcům spíše vadí.
Ale ty vaše poznatky jsou zajímavé. Kdybyste měli ještě něco ohledně tématu, budu rád. Díky.
Odpovědět