Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 09 bře 2011 22:25

jiří_99: já jen doplňuji a nejsem v rozporu s nikým, abys právě rozlišil co je čistění a co je mazání, někdo to dává dohromady a není to úplně totéž.
Letitý majitel ostré P22 mně důvěrně sdělil, že on tu pistoli maže opravdu jen občas a to hodně opatrně, malinkatým zakápnutím tak asi na jen 2 - 3 místech. Já to beru jako jistou malou nadsázku co má říct: dát opravdu pozor a nepřemašťovat.


kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 09 bře 2011 22:36

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 10 dub 2011 21:25, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 09 bře 2011 22:43

Já se tě ptám v této diskuzi, protože v této diskuzi opět meleš voloviny, které by mohli někomu znepříjemnit život. Viz onen (ne)bezpečnostní ozub. Netušíš ani jak blokace funguje, ale to ti nebrání v držkování nad její nefunkčností. Možná by ses měl hlouběji ponořit do přítele Gůůůůůgla než se opětovně ztrapníš.........
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 09 bře 2011 22:57

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 11 dub 2011 08:16, celkem upraveno 2 x.
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 10 bře 2011 11:13

... příspěvek byl 10.04. 2011 promazán
Kolem té pádové pojistky a dle mne snad už úplně nakonec. Správně by se mělo psát zabezpečení proti pádu ... a potom je už situace náhle jasnější a mlhy se zvedají. Jde totiž o to, jakým způsobem toto zabezpečení provést, třeba základní rozlišení těch způsobů je zde v kapitole 1.4 a v bodech 1.4.1 až 1.4.4:
:arrow: http://en.wikipedia.org/wiki/Safety_%28firearms%29
:arrow: http://translate.google.cz/translate?hl ... rmd%3Divns ... přeloženo do češtiny

Pokud někdo tam některý uvedený způsob vyloučí, tj. nezahrne ho do pojmu "pádová pojistka" a z příkladu základního dělení způsobů zajištění, je to jeho osobní názor a jeho právo na názor já akceptuji. Budu se třeba naopak a o to víc zajímat, proč tak činí ... a za upozornění mu poděkuji.
Naposledy upravil(a) kebab dne 10 dub 2011 21:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
wariat.38
Příspěvky: 75
Registrován: 23 lis 2010 18:28
Bydliště: Olomouc

Re: Plynové pistole

Příspěvek od wariat.38 » 10 bře 2011 14:35

Pro: Kebab
Díky za objasnění ohledně těch nábojů... Osobně si ale myslím (a možná i pletu) že naše zodpovědná policie by se neotravovala a vyhazovala peníze za rozbory nalezených nábojů do plynovek...

Nicméně jsem se musel pousmát na propagaci těchto nábojů jedním slovenským prodejcem... Hlavně ten konec :D Intenzívne účinky pretrvávajú min. pol hodinu, v slabšej intenzite aj niekoľko dní. Útočník po zasiahnutí nie je schopný ďalšieho útoku a vo väčšine prípadov je nutná lekárska pomoc. Z humánneho hľadiska sa náboje s obsahom PV používajú iba proti útočiacej zveri.

Až mě zcela nehumálně někdo napadne nebo bude žádat o moji peněženku, tak já zcela humálně přebiju zásobník (buben) na 45mg :D :D :D
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 10 bře 2011 15:10

Pietro, s tím konkorem s tebou souhlasím. rozebrala jsem a namazala Makarova. Hadřík jsem zavřela do šuflete spolu s pistolí a večer jsem se z toho málem přiotrávila. Hadřík putoval do igeliťáku. Ale ještě ráno jsem ho všude cítila (bo mám jen malou garsonku). Teď už je jasné, proč je lepší si u zbraní připlatit. :wink:
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 10 bře 2011 17:36

Turecký pokrme, mohl bys mi říci, co tvůj odkaz na wiki dokazuje a která ta blokace, že je tak k "hownu" (abych použil tvůj výraz)? Respektive zpět k plynovkám, která z tebou doporučených a odzkoušených plynovek má blokaci úderníku, případně aspoň kohout z materiálu jehož vlastnosti mohou budit minimální náznak důvěry?
Tohle není jizlivost, nýbrž právě volání po, tebou zahrabované pod hromadu blbostí mizerného slohu, věcnosti.
edit: Ale oceňuju, žes mne poslechl a aspoň nějaké minimum sis na netu našel :D
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 10 bře 2011 19:49

Ty jsi prave projevil spis svoji absolutni ubohost - zjistil jsi, ze ses spletl, tak to ted zkusis trochu pokroutit, aby to nevypadalo tak debilne :lol: Opet jsi potvrdil, co ve skutecnosti jsi a ja jsem rad, ze jeste prijdes a skemras o dalsi :) :wink:
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 11 bře 2011 01:08

:lol: :lol: Ty jsi cim dal lepsi vtip... zacnes tady placat o tom, ze si neprectu vic nez titulek, kdyz se otru o vynos NS ohledne zabiti/vrazdy pri kradezi, pak ale zjistis, ze ses spletl a ze ja moc dobre vedel, o co slo - dokonce jsem to hned ten den komentoval v prislusnem tematu, tak se k tomu radsi dal nevracis a zkousis to zamaskovat nesmyslnou otazkou, jak se to vlastne tyka plynovych pistoli :lol: :lol:

Ty jsi fakt az komicky, a to mi nestesti druhyh povetsinou legracni nepripada... Na rozsudek nejvyssiho soudu ses zacal ptat Ty, ja se o nej jen otrel v souvislosti s kvalitou nasich soudu a Ty to moc dobre vis, onen prispevek se primarne tykal totiz neceho jineho....ted se akorat snazis nevypadat jako naprosty hnup a bud si jisty, ze se Ti to nevede :wink:

V mych ocich jsi jen ubohy vtip na smyslejici lidskou bytost, o nejake skromnosti nebo snad respektu k druhym ani nemluve...nejvetsi legrace ale je, ze Ty si to pri svem cilenem cca 150-stran-dlouhem opruzovani ostatnich za klavesnici ani neuvedomujes, to je fakt komedie...nebo spis tragedie?

PS.: Vrchol opruzovani je i to, kdyz Ti mod/admin smaze prispevek, tak Ty prilezes a vyplodis ho tu znovu, aby to opruzovani nahodou nezmizelo :lol: :lol: :lol:
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 11 bře 2011 06:25

Tak znovu. V čem jsem se spletl? Kde je novej rozsudek NS a tedy jeho "úprava"? Mně naopak nepříjde vůbec vtipný, když někdo překrucuje a upravuje si pro "svůj pohled" fakta.
Panáčku, těch příspěvků zmizelo vícero........a kupodivu nejen mých. Chápu, že člověk, který ví kulový a nestačí ani na pochopení psanýho textu má leckdy pocit, že se v tématu ztrácí. Dokonce i rozumím tomu, že mu inteligentní a informovaný "společník" v diskuzi vadí, nerozumí mu a leckdy na písmenka jen kouká s tupým výrazem. To ovšem neznamená, že začnu psát hlouposti jen abys mi ty rozuměl, případně jste měli s kebabem pocit, že jsme si rovni.
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 11 bře 2011 14:31

Biggles píše:Mohl bys vysvětlit, jak tedy vypadá skutečně věcný dotaz, když jím jasně specifikovaná technická otázka ohledně pádové pojistky není?
Jeden z trollů, vlastně trotlů, tu jsi ty. Za celou dobu, co zdejší téma sleduju si totiž nenapsal (a ani Pietro) nic věcného ohledně techniky věci, coby ještě navíc bylo správně, takže jakým právem se snažíš hodnotit příspěvky a dotazy jiných?!
A abych nebyl zcela mimo zdejší téma.
Dnešní pokus ohledně zastavovacího účinku. Jeden útočník vyzbrojen "nožem" (srolovaný papír) a jeden obránce vyzbrojen sestavou Umarex PP 9mm, v zásobníku Wadie 45mg PV. Útok měl podle dohody pokračovat do zastavení útočníka či do tří "bodných" ran do trupu těla obránce (co nastane dříve) a začal ze vzdálenosti dvou a půl metru. Výsledek? Třikrát zasažena oblast břicha obránce, výstřely padly dva do prostoru levé kyčle útočníka (přiznávám, že vzít si starý kapsáče byl dobrej nápad). Útočník je schopen opustit bojiště, nakolik by toho byl v reálu schopen obránce si netroufám říci. Nicméně pokud by útočník chtěl, tak jsem přesvědčen, že obránce bez potíží dorazí...............
:lol: Opet jsi prokazal, co jsi ve skutecnosti zac, nejen tedy hlupak ale taky demagog. Chces nas tady setrit, tak si vymyslis test, ktery podle meho na 99% pravdepodobnosti ani neprobehl, ale abys mel radost a taky abych nebyl jako Ty, tak to okomentuji tak, jako bys nebyl lhar (coz se mimochodem prokazalo jiz nekolikrat).

Takze rekneme, ze ten Tvuj test opravdu probehl. S cistym svedomim muzu prohlasit, ze mi pripominas americke odpurce zbrani, kteri po poslednim univerzitnim masakru udelali porad "If only I had a gun!", ve kterem potrebovali dokazat, ze zbran studentovi pri masakru ve skole k nicemu neni a tak schvalne test udelali tak, aby student se zbrani skutecne nemel zadnou sanci vyhrat - totalne stejny pripad v Tvem "objektivnim testu".

Takze zaprve:
začal ze vzdálenosti dvou a půl metru.
Clovek dokaze vzdalenost 3 metru prekonat cca za jednu vterinu (sem tam nejaka ta desetinka). Bezny clovek neni schopen za tu chvili ani vytasit zbran, pokud na utok reaguje (tedy iniciativa je na strane utocnika) bez ohledu na to, jakou zbran ma (at uz kanon raze .45 ACP nebo plynovku). Ono totiz trva 0.25 vteriny, nez zjistis, ze utocnik utoci. Pak dalsi 0.25 vteriny nez zacnes neco delat - tedy nez se zacnes snazit tasit zbran. To znamena mame pul vteriny - za tu dobu utocnik s nozem v ruce uz je na pul cesty. Pri skrytem noseni trva cca 2 vteriny, nez vytasis, pokud jsi rychlej. Je tedy jasne, ze obrance s jakoukoliv zbrani, ktery ji ma skryte nosenou neni schopen zareagovat a vytasit zbran (at uz je jakakoliv) driv, nez utocnik majici iniciativu a nuz v ruce zacne bodat. I kdyz nema skryte nosenou v dobe testu, nemuze to stihnout!!! Navic v tom testu obrance vedel, ze utocnik bude na znameni utocit a nestihl to...vazne si myslis, ze na ulici to stihnes, kdyz nevis co mas cekat a zbran mas skryte pod mikinou/bundou? To jsi me fakt rozesmal :lol:

Tvuj pokus je o to trapnejsi, protoze vim moc dobre, ze i majitele ostrych se na svych forech mnohdy pozastavuji nad tim, ze odhodlany utocnik s nozem je velice nebezpecny, protoze je mnohem rychlejsi nez obrance s pistoli :wink:

nakolik by toho byl v reálu schopen
Tak a perla na zaver - Tvuj test neni real, dokonce se realu ani na kilak nepriblizuje. Mas tu hromadu veci, ktere s vysledkem testu hybou smerem od realu, rika se jim tzv. interferujici promenne ve vedeckych pracich, ale to nemuzes znat, protoze s opravdovou vedou clovek prijde do styku az na vysoke skole, kterou jsi pravdepodobne nevidel ani z rychliku. Tohle je jen dalsi priznacnou hrickou Tveho trollismu a chorobnou potrebou se hadat a myslet si, ze mas navrch. Uprimne jsem od zacatku, co ses tu objevil, jen cekal, kdy prijdes s podobnym "testem" (na fakulte jsme meli detskou psychologii vis, takze tak nejak vim, co cekat :lol: ) a nezklamal jsi...

Takze si to na zaver shrneme, abys vlastne mel v kostce prehled, o co se jedna:
1. Tvuj test je konepcne utvoren tak, aby nebyla zadna sance pro obrance, to je jasne.
2. Tvuj obrance by obdrzel bodne rany i kdyby se branil tim, co Ty tu propagujes - ostrou. Mozna by utocnika vyradil prostrelenou kycli, nicmene obrana by nebyla uspesna, byl by pobodan a to nemalo.
3. Kdyz porovname plynovku a ostrou. Sam tu neustale propagujes, jak se musi jednat o NUTNOU obranu a tim padem nebudu tasit pri naznaku sarvatky ale az kdyz mi pujde o zivot. V tom pripade bys byl pobodan a utocnik postrelen (pravdepodobne bys ale byl jen pobodan, pac prece jen bys mel tu zbran skryte a hlavne bys reagoval s tim pulvterinovym spozdenim a ve stresu :wink: -nestihl bys to ani vytasit ) Naproti tomu obrance s plynovkou by mohl udelat ten nekompromisni pristup -tasit a palit prekvapive a hned, protoze se nemusi obavat prehnanych trestu, dokonce ani nema ze zakona povinnost hlasit strelbu policii. Z toho plyne, ze by se iniciativy s plynovkou mohl chopit sam obrance a dopadlo by to presne takto -
Vsimni si, ze tam uz ma obrance pistoli v ruce, cimz se kompenzuje zase spozdeni utocnika s ohledem na to, ze iniciativu ma pri preventivnim uderu obrance

4. Rikal jsem tu nedavno, ze je nutne nebrat pistoli jako magicke tlacitko "ja vyhravam", coz Ty evidentne beres. Rikal jsem, ze obcas je nutne nejprve reagovat telem a pak az pri ziskani par desetin vteriny prostoru tasit. To je presne tento pripad, kdyz vidim, ze utocnik se rozebiha proti mne s nozem v ruce a ja nemam jeste ani vytaseno - to nejhorsi, co muzu udelat, je sapat se po zbrani. Nejdrive mu musim zabranit v utoku, coz bych provedl asi tim, ze bych jednou rukou zachytil jeho silnou ruku, telem bych pak narazil do jeho silneho ramene tak, abych mu znemoznil okamzity dalsi utok- druhou rukou bych mu pritom loktem zkusim trefit oblicej. Az kdyz bych ziskal odstup, tasil bych zbran.

Tvuj problem je, ze za mak nevis nic o psychologii sebeobrany, reakcnich dobach, psychomotorice a chemickych procesech v mozku....to nevadi, dal chod po svete s tim, ze mas petactyricitku a to Ti k bezpeci staci. Moc Ti preju abys narazil na utocnika s nozem, vyckaval nez se neco skutecne zacne dit (aby se jednalo o skutecnou NUTNOU obranu) a pak az zacne utok ses zacal sapat pod bundu po zbrani....uzij si pak pohled na sva vlastni streva :lol:
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 11 bře 2011 14:51

Kecáš opět voloviny. Přepadající ti nepošle telegram, že na tebe zítra zaútočí. Naopak tě o peněženku (či cokoli jiného) požádá z poměrně krátké vzdálenosti a razantně.
1. Útočník VŽDY koncipuje útok tak, aby obránce co možná "neměl šanci".
2. Jistěže by obránce nejspíš nezůstal bez zranění ani s ostrou (to je vcelku jasné), nicméně by zřejmě nemusel zůstat mrtvý na chodníku. Dvě rány do oblasti kyčle (zvlášť tebou zmiňovanou .45) jsou poměrně slušnou šancí na záchranu (na rozdíl od zásahu plynovkou).
3. Tohle je pouhá demagogie trouby leštícího zinek bez opory v praxi, zvlášť v souvislosti s modelovou situací.
4. Zkus si v praxi podobnou situaci :roll:
Ještě k tomuhle bodu dodám, že možná účinější by bylo mít obě ruce volné pro eliminaci útoku než se zabejvat plynovkou (po celou dobu řešení situace), nicméně předmětem nebylo se "ubránit", ale "ubránit" se s plynovkou.
A mimochodem, "útok" nožem byl zahájen po pohybu obránce, tedy v reakci. Zjednodušeně: hrozící útočník, reakce obránce a výpad útočníka (se souběžícím obranným manévrem obránce).
Zbytek pitomostí, kde se snažíš působit vzdělaným dojmem bez vlivu na informační hodnotu příspěvku, si můžeš vyvěsit na dveře od záchodu.............
edit: Jestli to video považuješ za náznak reálnýho přepadení, tak se nedivím těm blbostem, co tu píšeš :lol:
Naposledy upravil(a) Biggles dne 11 bře 2011 15:22, celkem upraveno 2 x.
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 11 bře 2011 16:15

Jo tak ted jsi tomu nasadil korunu :-D

Podivame se na citace:
nicméně předmětem nebylo se "ubránit", ale "ubránit" se s plynovkou.
Coz jen potvrzuje to, ze jsi nesimuloval obrannou situaci ale jen jsi prachsproste stavel plynovku do situace, ve ktere nemohla vyhrat - tak by ji ale majitel, ktery zna jeji limity nepouzival.
Dvě rány do oblasti kyčle (zvlášť tebou zmiňovanou .45) jsou poměrně slušnou šancí na záchranu
Ne, jsou slusnou sanci na to, ze zustanete oba dva se valet v krvi na chodniku, ujistuji Te ale, ze to nezvladnes a neubranis se. Uz vubec ne ve stresu, kdy mas stav zmeneneho vedomi, jine reakce a Tve taseni nebude 100% jako pri nacviku. Ze 2.5 metru nezvladnes skrytou zbran ani vytasit.
1. Útočník VŽDY koncipuje útok tak, aby obránce co možná "neměl šanci".
Utocnik koncipuje utok tak, aby pokud mozno se utok obesel bez fyzicke konfrontace. On chce ovecku obet, ktera se nebude branit. Nerad utoci na lidi, kteri jsou ozbrojeni nebo treba jen vypadaji sebevedome. Zkus nastudovat neco o forenzni psychologii...utocnici casto vybiraji obeti podle toho, zda vypadaji sebejiste nebo naopak vypadaji nesvi. Sebevedoma obet se totiz bude pravdepodobne branit a utocnik vi, ze by z toho mozna i vysel vitezne ale ne bez skrabnuti - proto radsi pocka na dalsiho kolemjdouciho, ktery se patrne branit nebude...
V pripade, ze utocnik je agresivni sorta, ktera Te rovnou bude napadat - Tve sance jsou rapidne klesajici a jak jsem rikal, snazit se pri pohledu na 2 metry vzdaleneho maniaka s nozem jako prvni sahat po pistoli (jakekoliv) je sebevrazedny manevr.
A mimochodem, "útok" nožem byl zahájen po pohybu obránce, tedy v reakci. Zjednodušeně: hrozící útočník, reakce obránce a výpad útočníka (se souběžícím obranným manévrem obránce).
Zajimave je, ze jsi dost uvedomely na to, abys tu situaci takto nastavil ale pri puvodni prezentaci sveho experimentu ses o tom dosti neuvedomele zapomnel zminit - coz akorat podrthuje moje presvedceni, ze zadny experiment se nekonal.
Tohle je pouhá demagogie trouby leštícího zinek bez opory v praxi
Zvlastni je, ze tahle demagogie je zalozena na Tvych vlastnich prispevcich, ve kterych se holedbas, ze jako uvedomely vlastnik ostre budes tasit az opravdu pujde o zivot...., nazvat neco demagogii je snadne, realne na to odpovedet uz chce fistrona, vid :-D

Na zaver bych rad dodal, ze doufam, ze znova neco napises, okradas se totiz kazdym prispevkem o zbytky jakekoliv duveryhodnosti. Kvakas o tom, ze nikdy nepredvedeme nic hmatatelneho, nikdy neodpovidame na otazky a podobne. Pritom ja jsem Tvuj "duveryhodny realny experiment" podrobil analyze, Ty jsi na ni nebyl schopen ani rozumne reagovat :-D navic jsi dokonce ani nedokazal nejak oponovat, spis ses shodoval s tim, co jsem na Tvem pokusu kritizoval ja :-D

Viz:
1.
Pietro píše:Tvuj test je konepcne utvoren tak, aby nebyla zadna sance pro obrance, to je jasne.
Tvuj test neni real, dokonce se realu ani na kilak nepriblizuje
Biggles píše:předmětem nebylo se "ubránit", ale "ubránit" se s plynovkou.
2.
Pietro píše:Rikal jsem, ze obcas je nutne nejprve reagovat telem a pak az pri ziskani par desetin vteriny prostoru tasit. To je presne tento pripad, kdyz vidim, ze utocnik se rozebiha proti mne s nozem v ruce a ja nemam jeste ani vytaseno - to nejhorsi, co muzu udelat, je sapat se po zbrani.
Biggles píše:Ještě k tomuhle bodu dodám, že možná účinější by bylo mít obě ruce volné pro eliminaci útoku
3.
Pietro píše:Ono totiz trva 0.25 vteriny, nez zjistis, ze utocnik utoci. Pak dalsi 0.25 vteriny nez zacnes neco delat - tedy nez se zacnes snazit tasit zbran. To znamena mame pul vteriny - za tu dobu utocnik s nozem v ruce uz je na pul cesty.
Biggles píše:Přepadající ti nepošle telegram, že na tebe zítra zaútočí. Naopak tě o peněženku (či cokoli jiného) požádá z poměrně krátké vzdálenosti a razantně.
Coz jen podtrhuje muj argument, ze sahat na ukrytou zbran je pitomost.

Nejen ze nejsi schopen predvest to, ceho se tu neustale dovolavas - tedy logicke nebo technicke odpovedi - TY nejsi ani schopen oponovat a v podstate jen opakujes to, co jsem rekl ja s tim, ze se snazis aby to vypadalo, ze to hovori v Tvuj prospech.

Jen pokracuj, Bigglesi, docela ucine tu podtrhujes a potvrzujes to, proti cemu se snazis tak zoufale bojovat :lol:
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 11 bře 2011 16:44

Když stihneš třikrát vystřelit,tak máš už vyhráno :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=LNfGMzkW ... re=related
Těch videí mají víc,ale nějak mě to nepřesvědčilo o účincích.
http://www.youtube.com/user/vladunov
Naposledy upravil(a) Kavy dne 11 bře 2011 16:47, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět