Rozborka sborka

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
matrix.xx
Příspěvky: 2
Registrován: 04 bře 2011 15:35

Rozborka sborka

Příspěvek od matrix.xx » 04 bře 2011 15:40

Ahoj všem,
koupil jsem si Walther P 99 z druhé ruky a neumím ji rozebrat, nějak mi to nejde, ale rád bych ji vyčistil, neznáte někdo nějaký polopatický odkaz jak na to?
Díky moc :oops:


Toky
Příspěvky: 532
Registrován: 26 říj 2009 11:34
Bydliště: Košice

Re: Rozborka sborka

Příspěvek od Toky » 04 bře 2011 16:24

Mám Walthra CPSport, veľký rozdiel to nebude. Pozri sa akoby do hlavne pištole z predu, pod ňou je jedna skrutka, tá ti drží celé to čerieslo pokope. Túto vyskrutkovať, dať dole čo sa dá voľnou rukou, vyčistiť vatovou tyčinkou a sracákom všetko dostupné do sucha, nakonkorovať, nechať postáť polhodinku, vytrieť do sucha, znovu jemne nakonkorovať tak transparentne a zložiť. Hlaveň čistiť štandardne vyterákom, radšej do nej ale necpi tie vyteráky s mosadznými fúzmi, len tie s plastovými.
Do spúšťového mechanizmu nešupaj lebo ho späť nezložíš, tam sa ajtak nemá veľmi čo zadrbať, teda pokiaľ pištoľ niekomu nespadla do piesku, blata, vápna, primalexu (ako mne mobil).
Adios!
Umarex CPSport .177
Crosman 2250XT AirSource .22, Nikko Stirling 3-9x40 AO Mountmaster
Picasso 1,6 HDi - ex, momentálne corolla 1,6 Valvematic
:-)
matrix.xx
Příspěvky: 2
Registrován: 04 bře 2011 15:35

Re: Rozborka sborka

Příspěvek od matrix.xx » 04 bře 2011 21:28

Díky za radu, ale už jsem na to přišel :D popotáhnu závěr do určité polohy, odspodu povytáhnu takovej dzinzik ( nevím jak odborně to nazvat) :twisted: no a celej vršek jsem vyjel nahoru a bylo to :wink:
Jsem tlustej, ale šikounej :twisted: :twisted: :twisted:
Odpovědět