Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 03 bře 2011 13:36

No prave. Z toho videa se jaksi nabizi otazka, co bylo driv. Zda byla driv M906ka nebo ten rusky Shark. ;-)


Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
jiří_99
Příspěvky: 51
Registrován: 27 úno 2011 18:53
Bydliště: olomouc

Re: Plynové pistole

Příspěvek od jiří_99 » 03 bře 2011 14:32

Ale vůbec ne, já nesvaluji vinu na pistoli. Je to má chyba. Jen jsem ty flashe chtěl zkusit. Zkusil a zjistil že už je nepoužije. Pistoli jsem řádně vyčistil a doufám, že až budu střílet příště, bude všechno v poho. Ale myslím že to nebylo až tak na škodu. Je v tom rozdíl když si to člověk někde přečte a nebo to vyzkouší.. Každopádně pro další lidi co by to chtěli vyzkoušet: nedoporučuji!!
Walther P22
Alfa 441
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 03 bře 2011 16:15

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 10 dub 2011 21:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
YAMATO
Příspěvky: 43
Registrován: 19 pro 2010 16:57

Re: Plynové pistole

Příspěvek od YAMATO » 03 bře 2011 16:36

KEBABE,

ani Ty, takový zdejší Matador GUNFORA nezareaguješ na obranné použití plynové zbraně ve venkovních prostorech
při mírných nebo silnějších povětrnostních podmínkách.
YAMATO píše:
monikash píše:Člověk si většinou při střelbě zacpává uši, ale u plynovky i nos? http://www.youtube.com/watch?v=5FVpcWsos9s (posledních cca 30 sec)
Ano Monikash,

plynovka je celkem hodně náchylná i na celkem mírný vítr, to nemluvím, o takovém fičáku jaký byl dnes venku !

Při mých pokusech s plynovkou nebyl problém zasažení plynu vlastního uživatele, byť jen při mírném protivánku.

Při střelbě " po směru větru" jsem byl zase překvapen, jak plynový mrak šel (spíše letěl) okamžitě vzhůru, takže
jsem do něj, ani nestačil vstoupit.

Takže s plynovku opatrně, když jsou "větry"
Uživatelský avatar
YAMATO
Příspěvky: 43
Registrován: 19 pro 2010 16:57

Re: Plynové pistole

Příspěvek od YAMATO » 03 bře 2011 16:41

Zřejmě asi ne co ?

Je to tak neprůstřelný argument, že proti němu se nedá kontrovat, i když toto zadání
nové slohové práce tu ještě nebylo.
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 03 bře 2011 19:08

YAMATO: v zájmu zachování alespoň nějaké přehlednosti tohoto téma k plynovkám, právě na tomto webu Tě tedy upozorňuji a po Tvé jakoby výzvě, že na Tvé provokace a už opakované bludné nesmysly zde já odpovídat nebudu.
A tak jako zde opakovaně spamuješ pořád a pořád to samé opravdu letité a totál přesvětlené jedno foto, jen náhodně sebrané z jednoho německého webu, že to prý má být ústí Walther P22 a blouznivě ho vydáváš v té přesvětlené podobě za realitu,
tak podobně tu vytahuješ jako Tebou opakovaný velký pseudoproblém věci, které jsou přece ale obecně známé. Tak jako jsou známé podobně jinde a příkladem u obranných sprejů. A nějak se jako problém řeší a jako s faktorem se při použití, v konkrétní situaci a v konkrétních podmínkách, počítá.

Nevidím proto důvod, abys Ty tady potom kopíroval a kopíroval po sobě pořád Ty samé vlastní nesmysly a jako spam. A dokonce Ty své nesmysly potom tady teď vydáváš za jakoby prý argumenty. Po posledním Tvém zaspamování dnes v 4:36 pm, tj. po okopírování celého(!) Tvého vlastního příspěvku psaného s bohatým volným(!) řádkováním tu dokonce do 5 minut a v 4:41 pm urguješ moji odpověď:
žel, nejsi viditelně schopný se dovtípit ani to úplně základní a co se dovtípit sám máš, tj. že kdybych Ti chtěl na Tvé nesmysly odpovědět tak Ti už dávno odpovím.
Příležitostně, s ohledem na Tvůj právě velmi nešikovný avatar, Ti ale teď nezištně poradím. Abys alespoň v tom v denním styku používal jiný model plynové masky než co nosíš a kterým se i tady chlubíš. Ten stávající Ti až příliš zjevně brání ve výhledu. Ve všem a všude. Když budeš vidět příště lépe, tak snad budeš jednou i lépe myslet? Proto raději nos něco na tenhle způsob:
gas-mask.jpg
gas-mask.jpg (7.21 KiB) Zobrazeno 1040 x
Uživatelský avatar
YAMATO
Příspěvky: 43
Registrován: 19 pro 2010 16:57

Re: Plynové pistole

Příspěvek od YAMATO » 03 bře 2011 22:37

KEBAB

To si nevybereš jeden má za avatar gazmasku a druhý goriláka opičáka

To, ale není kvalitní odpověď na danou položenou otázku.

Asi to tak všeobecně známé, jak píšeš pro spoustu lidí nebude, viz. údiv Monikash
nad zakrýváním si nosu při zimní střelbě z plynovky.

Nebo je tu, ale i jiná možnost, že střelkyně na videu od Monikash má pořádnou rýmu.

To je jen tvoje trapné odbočení z daného odborného tématu, ale v Tvém případě
se nedivím, že ti na dané téma chybí kvalitní argumenty.

Tato odpověď má asi takovou kvalitativní hodnotu, jako tento dětinský a komický obrázek
Přílohy
opice.jpg
opice.jpg (21.19 KiB) Zobrazeno 1010 x
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 04 bře 2011 12:51

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 10 dub 2011 21:15, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 04 bře 2011 15:56

Já bych to viděla tak, že ona osoba nechtěla mít obličej v záběru, kvůli identifikaci. A nebo to byla členka frakce Rudé brigády. :lol:
Jinak jsem zjistila, že tu máme prodejnu AVZO (starší z vás určitě tuto zkratku znají). Hodila jsem řeč s majitelem a dozvěděla se, že mají nejen ostré, ale i plynovky, takže si je přece jen budu moct v týdnu osahat.
Výběrovým řízením zvítězil P22 spolu se 914kou. Na 3. místě pak M906. Co propadlo u všech (i žen a zbraní neznalých) byla Ekol Lady. U COPa jsem zjistila, že má malý lučík, takže v rukavicích bych se nemusela dostat ke spoušti. U M906 bych zase potřebovala amputovat malíček. A ten se občas v životě hodí. :wink:
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 04 bře 2011 19:14

Už se s tím nějak poperu. I tu P22 bych koupila, i když je jen PL a ne L(levná).
Tohle by byla plynovka, jenže nemá pojistku
Přílohy
CZ_92.png
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 04 bře 2011 19:14

YAMATO: pokud jsi vůbec dokázal ode mne přečíst alespoň to podstatné, o čemž nyní pochybuji a proto další diskuzi s Tebou teď končím, tak nevyjadřoval jsem se k Tobě jak prý vypadáš nebo k Tvému avataru, ale měl jsem důvodnou starost a o Tebe.
Protože zřejmě pořádně nevidíš ... a proto také a žel nedomýšlíš. Opakuji nevidíš a potom a žel nedomýšlíš. Tvé poslední reakce a opět jen a jen a jen spam, tj. další tady Tvé provokace, jsou toho opět důkazem.
gas-mask.jpg
gas-mask.jpg (7.21 KiB) Zobrazeno 902 x
Uživatelský avatar
YAMATO
Příspěvky: 43
Registrován: 19 pro 2010 16:57

Re: Plynové pistole

Příspěvek od YAMATO » 04 bře 2011 19:32

KEBAB,

Nejprve máš připomínky na avatar, a pak už je zase jakože nemáš, čteš ty vůbec po sobě,
co jsi napsal ?

No a tom útěku při vypálení zásobníků jak zde píšeš - cituji:

To statické myšleno a především ve vztahu k postavě samotného „střelce“: který opravuji která místo aby po rychlém a cíleném(!) vypálení několika ran z prostoru čelem vzad nebo i bokem utekla, což odpovídá reálné situaci,

Jak by mohla Monikash utíkat, když uvádí, že má špatné kyčle a 95 kg váhy, počítám, že i ty nebudeš
Žádný sprinter, podle te Tvé tlusté ruky co drží Umarexovou P22

Takže s plynovkou je dobré trénovat velmi rychlé sprinty !
Přílohy
opice.jpg
opice.jpg (21.19 KiB) Zobrazeno 1062 x
Naposledy upravil(a) YAMATO dne 04 bře 2011 23:44, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 04 bře 2011 19:41

Koho vy dva mi jen připomínáte? Že by Kalousla s Rathem? Oba máte svoji pravdu, za kterou se kdysi upalovalo. Zatím jen dštíte ohněm a sírou verbálně. Co takhle zakopat válečnou rozkládací židličku? :wink:

Kebabe, máš pravdu, su z Möhren, ale z té blbé strany. Kósek na sever je Ječmínkův Prostějov, na jih Kometa Brno a na západ exSudety Svitavy a na východ Macocha, se svým tajemným voláním "Hópni do mně." :twisted:
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
jiří_99
Příspěvky: 51
Registrován: 27 úno 2011 18:53
Bydliště: olomouc

Re: Plynové pistole

Příspěvek od jiří_99 » 04 bře 2011 23:45

.
Walther P22
Alfa 441
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 05 bře 2011 11:44

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 10 dub 2011 21:16, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět