Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
gremlin101
Příspěvky: 105
Registrován: 23 led 2008 21:34

Re: Plynové pistole

Příspěvek od gremlin101 » 24 úno 2011 19:58

monikash píše:Kebabe, našla, našla. I na německých shopech, i když i tam mají něco ještě pod starým výrobcem IWG a něco už pod novým Record, pod kterým už zbraň nabízejí na veletrhu (IWI? nemůžu si vzpomenout) http://www.record-firearms.de/produkte/ ... d-cop.html.

K webu, stačilo by rozčlenění jako u slovenské konkurence.

Gremline, jo,jo, zrcadlo je zrcadlo. 8)

Jojo není nad zrcadlovku :wink: , akorát je tu dost omezen upload.. 150kb na jedno foto je strašně málo, je nemožný sem nahrát foto ve větším formátu s ještě aspoň trožku slušnou kvalitou.


Walther PK380 (Umarex)
Walther P22 (Umarex)
Walther PP (Umarex)
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 24 úno 2011 19:59

A jsou mířidla a mířidla, třeba tady jsou bezproblémová: http://www.detex.cz/ekol-aras-compact/ , ale tady už by ti rozpárala kapsu http://www.detex.cz/ekol-firat-compact/ or http://www.colosus.cz/zbrane/plynova-pi ... a-cal-9mm/. :P Ale jinak, co jsem se dívala, tak většinou mají takovou malou decentní mušku.
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 24 úno 2011 20:03

Kavy: omyl, je to pořád jen Tvůj a Tvůj osobní problém, to že Ty nevnímáš a jak se sám někde tady dozadu chlubíš. Potom tu spamuješ s informační hodnotou nula nula nic :(
Ty sám jsi přece pořídil, jako prý dokonalý výkvět prý kompaktnosti u plynovky a že prý jen za několik stováků, tuhle přece "kompaktní" doslova hrůzu opravuji monstrum a navíc jak balvan těžkou:
firat.jpg
firat.jpg (6.01 KiB) Zobrazeno 1306 x
Takže toto nahoře něco podobného, pro neznalé a nově příchozí, je prý excelentně kompaktní model plynovka a právě jistého Kaviho, který tady jakoby rád rozdává potom rady a svá moudra, ve skutečnosti tu ale provokuje a to asi proto, protože na téma u milovaných diabolek se právě nudí, že?

Kdybys alespoň Ty trochu vnímal a četl pořádně toto fórum s téma k plynovkám, tj. neplevil bys ho a neprovokoval tady, věděl bys dobře že opravdu jen nedávno a jako vzor malé ideální plynovky jsem tu já (a to několikrát!) uváděl tady tohoto malého Kevina, pochopitelně kompaktního a s DAO o čem jsi tu sám psal ve smyslu, že nevíš o čem je prý řeč a proč to sem píšu:
kevin.jpg
kevin.jpg (4.82 KiB) Zobrazeno 1306 x
Asi před 14 dny jsem Kevina náhodně viděl v plynovkovým provedení někým nabízet a asi za cenu 7 tis. Kč. Kdo chce, tak si ho koupí.
Kdo ne, tak jako kompromis a asi za 1/2 Kevina má Walthera P22, potom opět asi za polovinu Walthera P22 pořídí také poměrně kompaktního Zoraki 914 ... ano, Kevin to není a nebude ... a Kavy si zase koupí a za několik málo jen stováků českých zase něco jako tureckýho Firata :wink:
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 24 úno 2011 20:08

Monikash: Smím se zeptat co by na tom rozpáralo kapsu? Držela jste to někdy v ruce, nebo aspoň viděla naživo, když tohle tvrdíte? Osobně musím říct, že i na šhitském ekolu není na F92 nic tak ostrého aby to něco trhalo, natož kapsy (bavíme-li se o mířidlech). Navíc dávat takovouhle pistoli do kapsy je kravina.. V pouzdře se zadrháváním taky žádné problémy nejsou, chce to jen dobře vybrat.
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 24 úno 2011 20:14

A.D. zřejmě jsi fanda do Beret, soudě podle tvé reakce. Mě se zkrátka nelíbí ten "hrb" pod muškou, kterou ještě opticky zvětšuje. Ale máš pravdu, tenhle kousek jsem neviděla ani nedržela. Bohužel nežiju ve městě, kde by byl obchod se zbraněmi a já si mohla vybírat in vivo.
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 24 úno 2011 20:20

Jsem fanda do všech zbraní, ale beretty mám nejradši. Jde spíš o to, že podáváte informace bez jakéhokoli podložení a jak je vidět, tak i mylné. To, že se Vám tam nelíbí ten hrb pod muškou neznamená že to trhá kapsy. :wink:
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 24 úno 2011 20:37

kebab
Trochu to motáš.
Firat jsem nekoupil na nošení,ego si skutečně nemusím zvyšovat.Byla nabídka za 400kč,proč to nevzít,když funguje na 100%
Kevina-plynovky jsem si pochopitelně všiml.Ale nevím proč to sem motáž :shock:
LCP jsem uvedl jako příklad hladkého tvaru bez výstupků.

Vždy si beru den dovolené,abych hltal každé tvoje slovo.
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 24 úno 2011 21:32

A.D., jelikož to má víc jak kilo, tak to bude trhat nejen kapsu. :-P Ale tvůj zápal chápu, mě zase berou m.j. pistole z 50. a 60. let.
Nevím, jestli jste se teď dívali na Hydepark, ale zazněla tam zajímavá myšlenka, která zřejmě povede ke zvýšenému nákupu zbraní (i plynových). Cituji (zhruba, bo jsem se dívala při tom na Outcasts) "Pokud se zvědne DPH, díky důchodové reformě, zvedne se i kriminalita".
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 24 úno 2011 21:59

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 10 dub 2011 21:10, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Leon5216
Příspěvky: 236
Registrován: 16 led 2011 18:49

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Leon5216 » 24 úno 2011 22:47

Veru, ta ZVI Kevin (micro desert eagle) by sa mi pacila :P Idealna obranna plynovka, len ta cena :( ale vsetky plynovky vychadzajuce z ostrej (materialovo) su v takej cenovej hladine... napriklad nasa Grand Power G9, alebo novinka od Umarexu Walther PK380. To su sice o dost vacsie zbrane od Kevina, ale jedine porovnatelnej kvality... este mozno stary expanzny Makarov, ktory uz dnes nieje dostupny... vraj je nim vyzbrojene cele Londynske podsvetie :lol:
Zoraki 914 semi (matte black)..........Zoraki 906 (titan)
Bruni Olympic 6 (black/wood)..........Tokyo Marui Colt M1911A1 (airsoft manual)
Umarex Makarov (CO2/4,5 BB)..........Slavia 630 model77
Zoraki R1 4,5 4mm (black)
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 25 úno 2011 13:44

Ještě trošku k té P22 a k tady výkřikům ohledně mířidel:
Kavy píše:Mířidla mají na pohled "zadrhávací" tvar.
Na malých ostrých(6,35) stačila dřív drážka na závěru,protože se počítalo s použitím do několika metrů. ...
Tyhle a podobné výroky svědčí o soustavně prokazované, velké neprofesionalitě jejich autorů. Proto, že už od počátku předjímají porušování základního pravidla. Ve smyslu že:
:arrow: zbraň se pořizuje spolu s pouzdrem, tj. myšleno tak, že už při pořízení zbraně je třeba mít jasno, jak a případně v čem bude nošena. Protože podle toho se zase zpětně vybírá ta zbraň.

Rozměry délka x výška x placatost v mm:
Kevin .......... 116 x 95 x 23
Ruger LCP .. 131 x 91 x 21
P22 ............ 154 x 120 x 29 tj. pojistky na konci závěru, jinak 25 mm

Takže po zjištění úplně těch základních údajů (což tzv. expertům a žel je zde soustavně cizí) je zřejmé, že P22 při vší skladnosti a už opravdu menších rozměrech není zamýšlená (a také v ostrém vzoru) pro užití jako kapesní malá pistole. Že je to s jistým omezením a zvláště v případě větších kapes možné (třeba větší kapsa u kabátu) je ale pochopitelné ... ale případná omezení a výtky nelze potom používat jako argument.
Pro nošení zbraně v kapse a jako plynovky je třeba vybrat toho malého Kevina asi za 7 tis. Kč (plus důležité DAO! protože když už tak už) nebo místní šetřivec pořídí nějakého "miniTurka" za asi jen 13 stováků a zhusta jen s SA, což ale není rozhodně totéž a jako příklad obou protilehlých pólů výběru dle ceny, kvality a parametrů.

Pokud bude resp. je Walther P22 a podobné pistole nošen ve slušném pouzdře, nevím kde by co kde mělo zadrhávat? Abych nebyl tzv. experty zde zbytečně napadán dalšími hovadinami, tj. že prý ostrá verze P22 není už svým kalibrem určená pro osobní obranu, tak i když vím že tak nošena mnohdy je doporučuji se podívat na velikostně podobnou pistoli Walther PK380. Kde ta mířidla jsou řešena podobně jako na P22.
Byl bych proto velice rád, aby třeba takový expert od diabolek jako je Kavy a který svoji monstrózní plynovku ani prý nenosí a nosit pravděpodobně nikdy nebude, příkladem na tomto video a tahání PK380 z vnitřního pouzdra ukázal a doložil, jak se ta zbraň a kde prý zadrhává a právě o mířidla :wink: :lol:
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=2l1kt0DINGk
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 25 úno 2011 14:49

mluvil jsem o zadrhávání o zimní oblečení,jako je dlouhý svetr,bunda...
proto jsem zmínil samoúčelnost mířidel,která pouze imitují tvar,ale funkci nemají

tady je každá připomínka obrácena v hloupé a pubertální urážky,plné výmyslů
jediná pravda je zřejmě ta tvoje,v životě je to trochu jinak
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 25 úno 2011 18:12

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 10 dub 2011 21:11, celkem upraveno 1 x.
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 25 úno 2011 18:18

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 10 dub 2011 21:11, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
gremlin101
Příspěvky: 105
Registrován: 23 led 2008 21:34

Re: Plynové pistole

Příspěvek od gremlin101 » 25 úno 2011 18:22

To by mě taky zajímalo čim tam ty puntíky udělat aby to hned neslezlo..
Walther PK380 (Umarex)
Walther P22 (Umarex)
Walther PP (Umarex)
Odpovědět