Nabijeni

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

milius
Příspěvky: 3134
Registrován: 19 črc 2006 09:05

Re: Nabíjení

Příspěvek od milius » 28 pro 2010 15:32

V porovnání cena/kvalita tak než QB 36 tak to už radši Tu Slávku.
Maydlo mi psal,že uvažuje právě o ty B2.QB 78 má hendikep.Cpete do ni zbytečně peníze.

Už to začíná.Jeden napíše TO RADŠI SLÁVII ,druhý že QB 78,další že nejlepší pružinovka je HW 97,další že Prosport je v ořechu a proč vlastně ne větrovku :roll: Taková AA 410 je i se zásobníkem,další že nemá ragulátor a že pod HW 100 nejede nic a skončí to,že DAystate GP je prostě pecka a tu je dobré mít.

Někdy stačí mít něco co vezmete na zahradu na plechovky,co se může položit jen tak kamkoliv i zmoknout,mít to pro radost a nepotřebovat se chlubit na foru.

2Kubajzz Já vím že bys teď nekoupil nic,co nezačíná na HW-něco,ale možná že dotyčný jen tak na jinou vzduchovku nemá a to by byly opravdu drahý piva. :wink:


Narazit na špatný kus se stane.... ,ale je to určité procento blížící se pravděpodobnosti......
login89
Příspěvky: 303
Registrován: 14 dub 2010 11:09

Re: Nabíjení

Příspěvek od login89 » 28 pro 2010 15:42

Tak o tom, že nejlepší je větrovka. O tom žádná. :-)

QB-36 se dá sehnat za 1600 Kč a je trochu někde jinde, než B-3. Lze jí samozřejmě koupit i za 2500 Kč nebo i za víc pod jinou značkou. Za těch 1600 Kč je samozřejmě s velmi omezenou zárukou a bez české homologace, ale to ta B-3 ostatně taky...
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Nabíjení

Příspěvek od ALKAJ » 28 pro 2010 18:41

milius píše:2Kubajzz Já vím že bys teď nekoupil nic,co nezačíná na HW-něco
Nespomínal tu niekde že uvažuje o "LG-něco" ? :wink:
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
hotofsom
Příspěvky: 136
Registrován: 14 úno 2010 11:10

Re: Nabíjení

Příspěvek od hotofsom » 31 led 2011 19:46

Maydlo píše:No je mi jasné že si sprvu nekoupím něco velmi suprovýho. Ale prostě jen chci abych se toho nebál a nemusel se bát o své prstíky jak jsem četl v příspěvcích. Proto jsem se ptal co je lepší, bezpečnější při nabíjení....
Skúsenosti na trhu vyriešia všetko... :wink:

http://www.afg.sk/obchod/vzduchovky-pri ... -diabolku/
Odpovědět