Drulov 90

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
DušanV
Příspěvky: 8
Registrován: 23 říj 2008 12:21
Bydliště: Olomouc

Drulov 90

Příspěvek od DušanV » 30 říj 2008 07:32

Můžete někdo poslat svoje poznatky, názory, osobní zkušenosti na malorážkovou pistoli z produkce Drulovu Litomyšl "Drulov 90" . Např. přesnost, životnost, kvalita zbraně, rozdíly oproti Drulovu 70, 75, taktéž pokud někdo má fotografie ze své úpravy zbraně (pažbičky, mířidla aj.) Nebo užíváte někdo na této pistoli kolimátor, puškohled, a jaký ? A na co tuto pistoli používáte tj. na sportovní disciplínu "Libovolná pistole", na střelbu na kovové siluety, nebo jen tak pro zábavu? Do jaké vzdálenosti se dá úspešně a přesně střílet? Myslíte, že se najdou vlastníci popř. příznivci této malorážkové jednoranné pistole? Pište, myslím, že to bude zajímat více lidí.


spawnik
Příspěvky: 7
Registrován: 29 lis 2008 16:27

Re: Drulov 90

Příspěvek od spawnik » 15 led 2011 19:55

Ahoj, nevíte jak je na tom Drulov s kvalitou? Myslím že za tu cenu se teď hodí...
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Re: Drulov 90

Příspěvek od WohlmuthOta » 15 led 2011 20:07

Teď jsem si pořídil Drulova 75 s napínáčkem, klikou a lištou na puškohled. Musím říct naprostá spokojenost. Rozdíl oproti modelu 90 je pouze v lučíku spoště, tlustší hlavni, jiné pažbičce a chybějícím předpažbí. To jsem teď objednal a napasuju ho i na 75, uvidíme jak bude sedět, bude to chtít drobné úpravy. Namontoval jsem na něj Deltu 4x32AO a vejde se tam na chlup a není potřeba sundávat mířidla. S mířidlama a oporou jsem na 25m v 50/20 terči v 9ce a lépe. S optikou není to samé problém trefovat na 50m. Jsem spokojenej, na vyblbnutí to je bezva pistole, zatím bez závady, akorát chce pomoc náboji aby vklouznul do hlavně, samotným závěrem to tam nejde naplačit z lehka, není tam zkluzavka a osstrouhne to kus střely... Za 2500,- suprová koupě.
Odpovědět