kulova kozlice Gustav Tichy

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Antonín Seidl
Příspěvky: 3
Registrován: 29 pro 2010 16:32

kulová kozlice Gustav Tichý

Příspěvek od Antonín Seidl » 29 pro 2010 16:44

Dobrý den všem mám ve vlastnictví kulovou kozlici s rytbou od f. Gustav Tichý. Chtěl jsem se zeptat na způsob prodeje podobných zbraní? jak a kde nejlépe zbran nabízet. Díky
Naposledy upravil(a) Antonín Seidl dne 01 led 2011 13:29, celkem upraveno 1 x.


vojnar
Příspěvky: 175
Registrován: 16 led 2010 20:00

Re: kulová kozlice Gustav Tichý

Příspěvek od vojnar » 29 pro 2010 18:58

smazáno
Naposledy upravil(a) vojnar dne 05 úno 2011 20:24, celkem upraveno 1 x.
Kde traktory končí,Niva začíná
josse
Příspěvky: 310
Registrován: 28 úno 2009 17:02
Bydliště: Ostrava

Re: kulová kozlice Gustav Tichý

Příspěvek od josse » 29 pro 2010 21:04

Vidím že jste zde novy neb jinak by jste věděl že o G. Ticheho se zajímám. Odkud jste? bylo by možno ji vidět? nafotil by jste mi co nejpodrobnější fotky? (značeni, rytiny, detaily uzamykáni, sundane zamkove desky(jestli jste schopen))
Víte něco o jeji historii? rok výroby? místo pořízení? Nějaké jiné informace kolem? raže?
Doufám že jste se nezalekl jen se snažím poskládat historii teto firmičky a jakekoli informace mě posunou ohromě dopředu.

Na cenu se mne ,ale prosim neptejte nejsem soudny v těchto oblastech a navíc jsem zjistil že mojim bádáním se ceny těchto zbrani navišují ... je to nemile ,ale rozneslo se že se o to někdo zajima a že je to prý něco super a ceny se ze dne na den zvedly ... :evil:
Antonín Seidl
Příspěvky: 3
Registrován: 29 pro 2010 16:32

Re: kulová kozlice Gustav Tichý

Příspěvek od Antonín Seidl » 01 led 2011 10:25

Dobrý den,
Kozlice byla vyrobeno okolo roku 1923. Mám jí jako dědictví po otci, ale 13 let je pouze zamčená v trezoru. mylivosti ani lesnictví se nevěnuju a tak zamýšlím zbraň prodat. Je to kulová kozlice ráže 7x47, signovaná G.Tichý, Krásné rytiny. pažba ořech. V současnoti ji jeden místní znalec oceňuje. Pokud máte zájem o fotografie pošlete mi vaši meil adresu. O cennosti zbraně samozřejmě vímj e to unikátní na zakázku vyrobená flinta v dobách minulého režimu to bykla velká vzácnost a otec jako polesný se zbraní na všech naháňkách a s hosty vždy budil zájem. v dnešní době , kdy je trh se zbraněm otevřený je otázkou za kolik se podobná zbraň může prodat. a na jakém ze serverů je ji nejlépe vystavit ? Díky za odpověd s pozdravem Seidl
Antonín Seidl
Příspěvky: 3
Registrován: 29 pro 2010 16:32

Re: kulová kozlice Gustav Tichý

Příspěvek od Antonín Seidl » 01 led 2011 13:28

josse píše:Vidím že jste zde novy neb jinak by jste věděl že o G. Ticheho se zajímám. Odkud jste? bylo by možno ji vidět? nafotil by jste mi co nejpodrobnější fotky? (značeni, rytiny, detaily uzamykáni, sundane zamkove desky(jestli jste schopen))
Víte něco o jeji historii? rok výroby? místo pořízení? Nějaké jiné informace kolem? raže?
Doufám že jste se nezalekl jen se snažím poskládat historii teto firmičky a jakekoli informace mě posunou ohromě dopředu.

Na cenu se mne ,ale prosim neptejte nejsem soudny v těchto oblastech a navíc jsem zjistil že mojim bádáním se ceny těchto zbrani navišují ... je to nemile ,ale rozneslo se že se o to někdo zajima a že je to prý něco super a ceny se ze dne na den zvedly ... :evil:

Jestli máš zájem pošlu Ti nějaké fotografie..
Odpovědět