Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 30 pro 2010 18:14

Omlouvám se modům za reakci na kebaba. Nicméně považuji za nutné se ohradit vůči útoku na svojí osobu z minulé stránky.
Milý kebabe skutečně nemám zapotřebí si vytvářet další nicky. Už jen proto, že nejsem ubohej úřednickej přizdisráč, kterej umí jen lhát, urážet, případně "utíkat" používáním parodie na nepřímou řeč. Takže ti opětovně připomínám, aby sis mne nebral do svý špinavý huby. Dál si tu plkej nad znepřehledňováním tématu, onanuj nad výřečností a grafikou svejch žvástů (čímž spokojeně činíš přesně to, nad čím brečíš) a klidně si hrej i na odborníka, ale nesnaž se mne zatahovat do svejch trapnejch konspiračních teorií.......realitu stejně nezměníš.


kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 30 pro 2010 18:18

Kavy: tak to je u Tebe přístup použitelný tak na to Tvé práskání nebo směr vitrína. Proti práskání já nic nemám. Ale nezobecňuj.
Při práskání nevadí třeba to, že práskáš obludou, která je prý dlouhá, vysoká a prý bachratá ... a s velkou pravděpodobností Ti svojí vahou také stahuje kalhoty. I když Tobě to právě vyjmenované a individuálně při práskání nevadí, tak mně by to a u mé plynovky zamýšlené na obranu vadilo moc a moc. ...
Naposledy upravil(a) kebab dne 10 dub 2011 20:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 30 pro 2010 19:31

Přeješ mi pěkné věci,nesneseš odlišný názor.To se pozná silná osobnost.
Až mi tedy někdo bude lámat sanici a dávat kopance do břicha,tak bych nerad spoléhal na dostatečnou účinost plynové pistole.

Co to je opravdová střelba ? Něco co kromě práskání i střílí ?
Slavek0269
Příspěvky: 176
Registrován: 10 říj 2009 21:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Slavek0269 » 30 pro 2010 20:57

to kavy: nechápu, co to tady pořád plácáš. To jsou hrozné ptákoviny. Ty píšeš, jako bys byl totálně mimo mísu. Nešňupl sis náhodou něčeho? Co lezeš do tématu, které se má seriózně zabývat plynovkami, když jsou to pro tebe hračky? Můžu Tě ujistit, že nejsou a proto nepatří do rukou dětem a nesvépravným. Podle toho, co píšeš, bych řekl, že do některé z těchto kategorií patříš.
Kvalitní plynovka má mít životnost více, jak 5000 výstřelů a to neumí ani jeden z turků, včetně Atak Zoraki 914. Zvládnou to snad jedině Ermy, HW94, HG96 a nyní i PK380. Já, po zkušenostech, které mám, svěřím klidně své bezpečí plynovce, ale ne té za 1500,- Kč. Právě proto, že u nás kvalita je až na druhém místě a lidi nejsou schopni za vysokou kvalitu platit, pak převládají takové alibistické bláboly o "levné kvalitě".
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 30 pro 2010 22:02

Jinak by jsi se tu s Kebabem navzájem přesvědčoval jak nespolehlivé (P22,PK38..) jsou vlastně spolehlivé,protože jsou kvalitní,pěkně slícované a drahé.
Já to chápu.Dát za "práskadlo" přes 3000kč a ono se stejně rafe,taky bych se s tím nechlubil jak jsem se napálil.

Proč si nepřiznáte,že Atak Zoraki je vyroben jako Umarex,jen stojí méně jak polovinu.
Teď dostanu odpověď že tak pěkně nelícují střenky jako na Umarex :roll:
Vypráskat 5000 ran nebude bavit ani malé dítě,tak proč se trápit tak extrémní životností.
Nebýt testovacího videa,nevěřil bych že je někdo ochopný vypráskat 1000ran.

Na druhou stranu je dobré se tady dozvědět,že Ekol Lady,Agent nevydrží bez závady 20ran a že Ekol Firat spolehlivě vypráská bez čištění 200 ran.
Naposledy upravil(a) Kavy dne 30 pro 2010 22:40, celkem upraveno 1 x.
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 30 pro 2010 22:39

Slavek0269: já s Tebou a jako princip souhlasím.
Potíž vidím v tomhle. Když gulášová masmédia a někteří jedinci vespolek redukují hlásaná doporučení a ke zvýšení osobní bezpečnosti tak na ten sprej a max. řádově za 200,- Kč, a dotyčný zájemce hledá a najde ho za 67,- Kč a zajímá ho akorát tak ta cena a dost ... z druhé strany slyší, že krom ostrého velkorážního kanónu je na pšouk vlastně vše ostatní ... a na milost a pro masy se zase vezme tak ten sprej ... tak případná varianta plynovka se poměřuje zase tím sprejem (zbroják si masy masově dělat nebudou) a zase z hlediska ceny ... a když navíc zájemce od radilů slyší a čte, že plynovka je prý také na pšouk a že ho někdo zastřelí ostrou ... tak jsme obecně v prostředí, které k ocenění kvality plynovek v té potřebné míře a co píšeš žel nevede. Zatím.
Právě naopak! Je to prostředí k ocenění kvality nepřátelské. Protože prodejci potřebují prodat ten brak a co ho mají pořád ještě na skladě.

:arrow: Proto si myslím, že jednak je dobré ukázat takové ty opravdu vzory vysoce kvalitních plynovek. Které ale jsou pochopitelně cenově i relativně vysoko. A mnozí na to nejsou, v této počáteční fázi, jaksi mentálně a třeba i peněženkou zatím připraveni. Tak to je práce spíše pro budoucnost. Třeba přijde brzo.
:arrow: Pro spíše současnost a za druhé (a to je daleko dle mne složitější a pracnější) pokoušet se dnešní košík v tom cenovém spodku přebrat ... a třeba tam nějakou nalezenou perličku sem tam nalézt a doporučit ji, doplněno třeba i kritickým stanoviskem.

Příkladem: je přece k pláči a těžko uvěřitelné, že ještě dnes lze nalézt v české nabídce třeba takový Ekol P29 za cenu srovnatelnou nebo i vyšší, než je cena o generaci novějšího a morálně(!) způsobilejšího Zoraki 914.
Když už i v tom Bulharsku ten Ekol P29 mašíruje naopak a výrazně dolů a teď poměrově je za asi 2/3 ceny Zoraki 914, myslím v provedení bez režimu auto. Takže P29 by měla být v Česku za asi 1.000,- Kč max., morálně však ani tuto cenu dnes nemá! A zítra to bude morálně bezcenný vůbec.
Nebo další příklad, takový trpaslík Ekol Tuna 8 mm je v Česku cenově za téměř 1.200,- Kč jak se právě dívám, což zase od Atak Zoraki kolem 1.500,- Kč není opticky daleko. Ale bulharská cena je někde už na 350,- Kč po přepočtu z Leva ... tak by a ať nežeru v Česku, v rámci dnes totál výprodeje protože morálně už to je také důchod, měla být za max. 500,- Kč ... a ať si s ní někdo zapráská párkrát na kosáky na zahradě nebo to nosí na ty psy a jako poplašňák ... a potom ať to případně vyhodí.
Naposledy upravil(a) kebab dne 30 pro 2010 22:58, celkem upraveno 1 x.
Slavek0269
Příspěvky: 176
Registrován: 10 říj 2009 21:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Slavek0269 » 30 pro 2010 22:49

to Kavy: Nemám komentář. Výplody Tvé choré mysli jsou opravdu ojedinělé. Pokud píšeš, že je Atak Zoraki 914 stejná co do kvality, spolehlivosti a zpracování na stejné úrovni jako PK380, tak k tomu se nedá napsat nic jiného, než to, že slintáš kraviny. Držel jsi už PK380 v ruce? Spíše ne, protože kdyby jo, tak takovou hloupost nevyslintáš. Dokonce se 914 nedá srovnávat s většinou plynovek od Umarexu. Ani náhodou na Umarex nemá. Vůbec ničím. Tomu odpovídá i cena. Horší materiály, zpracování odpovídající nekvalifikované pracovní síle, spolehlivost pofiderní a jako automat nepoužitelná, protože se zasviní tak, že z ní nejde vystřílet ani jeden plný zásobník bez zádržky.
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 30 pro 2010 23:15

kebab
Proč neprodávat draze ? Protože kvůli 100kč nemá cenu podnikat, chci být milionář ještě dnes,protože než se plynovka dostane na pult,projde přes X dodavatelů a každý si řekne to samé- kvůli 100kč nemá cenu podnikat,chci být milionář ještě dnes... a máš z 350kč najednou 1100kč.

U elektroniky jsem přímo nahlédl za oponu a trojnásobek oproti nákupní ceně je běžná prodejní cena.A jedná se o věci ,které si může objednat každý např.z Ebay.A je třeba si uvědomit,že ani tam člověk nenakupuju většinou od výrobce. Samotné zboží stojí zlomek,ale množství parazitů než se dostane nás k zákazníkovi se na ceně strašlivě projeví.


Slavek0269
Poplašnou PK 380 jsem v ruce nedržel,z kvality opracování u poplašnáku si na zadek nesednu,pořádnou věc držím v ruce při každém močení.S Atak Zoraki jsem to přirovnal dle kladných ohlasů na tomto fóru.
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 30 pro 2010 23:49

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 10 dub 2011 20:43, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 31 pro 2010 08:58

Jak to souvisí s tímto tématem ? :shock:
Už podruhé jsis mě takto lustroval.Mě nenapadne zjišťovat jestli píšeš i do jiných vláken.Tvoje příspěvky jinde nesleduji,nezajímají mě.Ale ty to děláš již podruhé a nejenom u mě.Vím o jiném užvateli,kterého jsis takto prošetřil,chlubil jses s tím.Já vedu spor zde,tvé příspěvky jinde s tím nesouvisí.

Už jednou jsem ti napsal že kvůli tomuto šmírování jsi magor a trvám na tom.
A můžeš to opět hlásit moderátorům :roll:

Naopak přistupuji velmi logicky.Použitá plynovka za pár stováků,nečištěná a funguje.Mám psát že nefunguje ?
Jestli s ní budu ještě někdy práskat a něco upadne nebo selže,udělám ti radost a napíšu ti.
Slavek0269
Příspěvky: 176
Registrován: 10 říj 2009 21:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Slavek0269 » 31 pro 2010 09:46

Kavy, kavy. Ach jo :?:
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 31 pro 2010 16:11

Kavy: já se na úroveň Tvé vulgarity snižovat nebudu. A že Tě opravdu už nahlásím jsem Tě předem varoval. Ode mne tu máš ale jedno silvestrovské poučení:
:D To, že Tvá bachratá a těžká turecká plynovka, pořízená jako jetá a za několik málo stováků a určená jen jako poplašňák, ti práská do vzduchu s těmi úplně nejlevnějšími tureckými slepými náboji a jak se někde jinde chlubíš ... ještě neznamená, že Ti takto a spolehlivě bude sloužit nikoli při hraní, ale také při opravdu střílení a s náboji jiných výrobců.
Že ve své setrvale tu prokazované umanutosti (už od přírody, teatrálně tu hrané, případně obojí?) nechceš připustit, že tady na téma o plynovkách a o jejich použitelnosti jako zbraně se v 99% bavíme opravdu jako o střílení a nikoli o Tvém práskání a což je rozdíl jako nebe a dudy, tak to je přece Tvůj osobní problém. Ne problém můj nebo dalších nicků.
Stačilo tu od Tebe přece jedenkrát a stručně napsat, co máš za plynovku, že ji máš jen na práskání a že střílet z ní nikdy jako ze zbraně nebudeš … a tím tu také a hned napoprvé a ještě slušně zavčas skončit.
Nikoli, abys tady sem chodil velmi neslušně prudit o něčem, co Ty vlastními slovy neděláš, s čím tedy ani žádné zkušenosti nemáš a nebudeš mít … a čemu prokazatelně také ani nerozumíš a rozumět nebudeš a rozumět nechceš. Své věcné a viditelné neznalosti tady potom musíš nahrazovat nevěcnými vulgaritami ... a to Ti viditelně nesluší.

:D Do nového roku 2011 Ti přeji alespoň to brzké prozření. Že nikdo ze zdejších slušných a pořád trpělivých nicků tady na téma o plynovkách Ti neoplácí stejnou a příměrem mincí. Kterou tady a velmi neslušně platíš Ty.
Já se Ti přece nechodím vysmívat a prudit i ostatní na Tvá jaksi domácky zavedená témata. Nekomentuji s ironií, jak se Tobě nebo těm druhým třeba trhají nebo ne a proč papírový terče. Zanášejí nebo ne diabolky. Já se tam Tobě a ostatním nevyjadřuji pohrdavě k Vašim miláčkům a jako třeba jen k úplně na nic prý flusátkům.
Už vůbec nevstupuji do diskuzí o jejich výběru, zhusta také právě mezi levnějšími „turky“ a tím ostatním dražším. Nepíšu tam to nejen Tvé a tady na plynovkách oblíbené „turek“ jako „turek“ a že to ostatní a třeba řádově dražší od konkurence že je jen klamavou reklamou. A tedy že to je na nic také. Takže já nepíšu že flusátka jsou na nic totál, což Ty se tady snažíš prudit naopak o plynovkách.
Už vůbec také nehodnotím třeba ekonomický smysl dalších tam Vašich tuningových snažení. Nepíšu tam, že jsou už od pohledu směšné. Tak jako by se směšně jevil a racionálně uvažujícímu člověku dnes vážně míněný a amatérský projekt starého trabiho a třeba s novým turbem. Příkladem.
Také se tam nevyjadřuji k Tobě samému. Už vůbec by mne ani nenapadlo o Tobě psát ve smyslu takové nehoráznosti, jako že těmi v podstatě flusátky a směšně předstíranou akademickou vážností zakrýváš svoji vlastní lenivost a také neschopnost udělat si řádně zbroják … a řádně potom chodit si zastřílet na střelnici a už do pořádnýho terče s pořádnou ostrou, která ten terč prorazí bez klouzání a bez zanášení.
A to celé by mne a už vůbec nenapadlo konat v případě, kdy sám jsem z takové vzduchovky vystřelil vůbec naposledy tak před 15 lety. Přitom Ty jsi a ve Tvém případě z plynovky a jako ze zbraně ještě zjevně nevystřelil vůbec.
Naposledy upravil(a) kebab dne 31 pro 2010 16:32, celkem upraveno 1 x.
El lobo
Příspěvky: 47
Registrován: 14 pro 2010 09:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od El lobo » 31 pro 2010 16:25

Já jako nově příchozí k plynovkářum.Bych chtěl všem popřát Šťastný nový rok 2011. No a snad si po novým roce konečně vyberu. Ale po posledních zpravách to z největší pravděpodobnosti bude ta G9.
:D
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 31 pro 2010 16:54

kebab
Moje příspěvky jsi tedy četl hodně dozadu a ve všech tématech.Jistě nemáš co na práci,takového času.
Ale šmírování je u tebe asi běžné.Nedíváš se sousedům dalekohledem do oken a neonanuješ při tom ?
To by vysvětlovalo ty připomínky o robertku.Netlačí když sedíš ?
Že jsi se uchýlil k nesmyslným urážkám a souvislostem značí,že ti došli argumenty.

Z plynovky jsem nikdy nesřílel,protože vím že nestřílí ale práská.Ani tráva se před ní nepohne.
Snad jen zapálené raketky od ní odletují.
Střelba ze vzduchovky je sport,dokonce olympijský.Závod ze střelby z plynovky jsem dosud neviděl :shock: To je na kolik metrů? 10 nebo 25 ?
Pokud je mi známo,zanáší každý kalibr.Dokonce i dělostřelecké granáty.
Proč sem vlastně pleteš vzduchovky,ostré a ZP ?

Ty mě šmíruješ a ještě mě někam budeš žalovat ?
Řekni svému lékaři,co děláš celé dny.Že prohledáváš ostatní příspěvky jiných uživatelů.
Něco takového je mezi slušnými lidmi bráno jako choroba.
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 31 pro 2010 17:18

Jestli jsi to tedy opravdu nepochopil kavy.. snažil se naznačit, že kdyby si každý psal do tématů, o kterých ví leda tak kulový, co se mu zachce, tak jak to děláš ty, tak by se to tu mohlo rovnou zrušit. Natož aby se snad ještě snažil ostatním nalhávat něco o čem nic neví a co je naprostá kravina. (viz. ty a tvé výkřiky, že turek jako turek.. nebo že Ekol je dobře opracovaný atd atd... )
Když nemáš vůbec potuchy o kvalitách různých plynovek, krom tvého firata si nic nedržel v ruce, tak jak tady můžeš projevovat svůj názor?
Prostě logicky.. o čem nic nevim, tak tam nebudu nic psát.. budu možná tak přihlížet a budu se snažit ponaučit se od zkušenějších.. ne jim cpát pochytaný moudra ze snů nebo odkaď.
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
Odpovědět