Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
YAMATO
Příspěvky: 43
Registrován: 19 pro 2010 16:57

Re: Plynové pistole

Příspěvek od YAMATO » 29 pro 2010 20:00

Na Colosusu jsem si všimnul, že někdo u nich reklamoval i limitovanou sérii Coltu model 1911 s vojenskou plechovou krabicí.

Podle mně hodně lidí ty Umarexový šmejdy ani nebude reklamovat.


Uživatelský avatar
YAMATO
Příspěvky: 43
Registrován: 19 pro 2010 16:57

Re: Plynové pistole

Příspěvek od YAMATO » 29 pro 2010 20:12

Slavek0269 píše:Kavy a Yamamote, to, co zde předvádíte je demagoie. Jedním dechem píšete o PK380 a druhým ho přirovnáváte k jinému Umarexáckýmu šmejdu. Tolik zásobníku za sebou bez záseku, jak je na videu testu PK380, se mi zatím vystřelit nepovedlo z ničeho. Nejvíce to bylo tak 5 zásobníků a zásek. Snad Erma byla bez problímů, ale to bylo 8mm P.A.K. U turků to bylo už při druhém, potažmo prvním zásobníku, včetně Atak Zoraki 914 Auto.
Kavy s Yamamotem, už se proberte.

Slavek 0269 já, ale jsem psal tady o tom:

No a co tady ten prasklý závěr na videu a dále vyhnutý záchyt závěru u toho Heckler & Koch P30 od Umarexu ???

Ja psal o Heckleru & Koch P30 a nikoliv o Waltheru PK 380

Je vidět Slávku, že si ani pořádně nepřečtěš co tu lidí píšou.
Naposledy upravil(a) YAMATO dne 29 pro 2010 20:19, celkem upraveno 1 x.
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 29 pro 2010 20:18

No je to tu prinejmensim zajimave. Co ze se tu resi? Ze nektere modely nejsou proste v poradku, a proto plynovky obecne jsou na nic? Nebo jsem to pochopil spatne?
Kavy píše:Jak někdo psal,důvěřovat něčemu tak nespolehlivému jako je plynovka je hloupost.
Na to lze rict napriklad toto:
http://www.colosus.cz/zbrane/plynovy-re ... y-cal-9mm/

Neni plynovka jako plynovka. Presne z toho duvodu se tady diskutuje o ruznych modelech a jejich individualni spolehlivosti atd. Prijit sem a snazit se to cele shodit proste proto, ze i kvalitni vyrobce proste obcas vyrobi neco ne tak spolehliveho nedokazuje vubec nic. Snad jen to, ze je potreba opravdu opatrne vybirat. A prave proto tu lide o tech jednotlivych modelech mluvi...

Dost dobre mi neni jasne, proc se do toho akorat nabouravaji lide, kteri stejne plynovku kupovat nechteji... :?:

Slavek: Asi jste mel smulu na Zoraki 914. Ja ji mam a nesekla nikdy a to ani s plynovymi ani s poplasnymi naboji (hovorim o celych zasobnikach od kazdeho). Nejsem jediny, kdo ma tuto zkusenost...
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
martix
Příspěvky: 11
Registrován: 26 srp 2010 11:41

Re: Plynové pistole

Příspěvek od martix » 29 pro 2010 21:01

Pietro :K té Zoraki 914.Moje zkušenost je ouplně stejná :wink:
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 29 pro 2010 22:23

YAMATO: zato u Tebe je vidět, že Ty si ani nepřečteš pořádně to napsané po sobě samém! :lol: :wink:
Viz Tvůj příspěvek zde úte pro 28, 2010 8:33 pm a který tuhle celou Tvoji následující trollovinu tady spustil: píšeš tam a v souvislostech a zcela zřetelně o obou(!) pistolích a udáváš oba(!) odkazy. Jak pro PK380 (nahoře) tak pro HK P30 (v témže příspěvku pod tím). ... dodávám dodatečně, že v rámci jednoho(!) obecného téma, a to test plynovek na 1 tisíc výstřelů bezprostředně po sobě.

Na to, co tu pořád vymáháš a plevelíš diskuzi, už bylo dávno přece odpovězeno. Protože odpověď týkající se PK380 lze směle a v přiměřené míře vztáhnout i na HK P30: viz zjevný velký humus při konečném čistění pistole a k tomu přičíst, na výdrž očekávaně horší a to je přece známé, parametry použitých materiálů ... avšak i tato pistole, ano dokud nebyla zasviněná, tak je pro účely obrany použitelná a cenu teď neřešme.

A co je úplně a ve Tvém případě v roli tady trolla nejvíce výstižné, tak že tu pořád vymáhanou odpověď k HK P30 máš už asi 1 měsíc napsanou a přímo v komentáři dole, a to v Tebou tak jásavě odkazovaném videu.
Tj. že je třeba po prodejcích chtít HK P30 nejlépe provedení roku 2010, kde došlo na patřičných místech k posílení, cituji a za použití překladače:
P30 byla zlepšena Umarex. Pokud si objednáte, pak zadejte, že budete mít nejnovější model 2010, jako. Tam, protože snímek byl posílen a záchyt revidovány. Doporučená ode mne, ale zbraň je pro to, co nabízí, příliš drahé ...
To, že se na modelech plynovek provádí v dalších seriích průběžně změny vyvolané zkušenostmi jejich majitelů, tak tady není ani první a ani poslední případ. Proto je třeba situaci v případě zájmu sledovat a nejlépe na německých fórech. Nic víc a nic míň. To, že v Česku a z důvodu relativně vysoké ceny o plynovku asi zatím moc zájem nebyl, na věci nic nemění.
Naposledy upravil(a) kebab dne 30 pro 2010 09:44, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 30 pro 2010 07:57

Tak musím konstatovat, že dneska ráno by se mi plynovka s poplašnými náboji hodila. Valila jsem do fachy a ono zamčeno. Tak jsem obešla blok abych se dostala dvorem. Zamčeno! Zvonila jsem na měsťáky, že zase neodemkli fabriku.Mrzla jsem tam snad 5 minut, než šel jiný kolega, který má odzadu klíče (bo jezdí do práce autem, ti co jezdí autem, parkují vzadu a proto mají klíče). Policajti se stále neuráčili vylézt. Takhle bych párkrát na dvoře vystřelila, a to by byly fofry. To by byli měšťáci na dvoře hned.
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 30 pro 2010 10:46

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 10 dub 2011 20:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 30 pro 2010 12:35

monikash
Jsem přesvědčen,že měšťáci by se při střelbě strachy naopak v kanclu zabarikádovali.Jsou to převážně lidi který pro nedostatek inteligence nepřijali k PČR nebo bývalí lampasáci,co berou k výplatě ještě rentu.Prostě lidi co nechtějí makat,ale rádi buzerujou. Od nich pomoc nečekej.

Nebylo by nejlepší udělat nějaký seznam,kam by lidi psali osobní zkušenosti s plynovkama ?
Líbil se příspěvek od uživatele Thunderbolt na str.165 ohledně Ekol Agent.Taková malá recenze.
Nezabývá se spracováním,protože to na funkci vliv nemá.Naopak se zaměřil na místa,která zapříčinila nefunkčnost.Jeho nejistý dojem ze slabého závěru je pouze dojem a dokud závěr neulítne,dá se považovat za dostatečný.
Například Kimar Major závěr dostatečně pevný nemá: http://www.youtube.com/watch?v=5CZimNgl ... re=related
Uživatelský avatar
YAMATO
Příspěvky: 43
Registrován: 19 pro 2010 16:57

Re: Plynové pistole

Příspěvek od YAMATO » 30 pro 2010 13:34

Kavy:

To video je opravdu skvělé, tak dlouho už jsem se nepobavil. Jen je škoda, že podobná videa nepouživají i prodejci.

Ještě, že tu máme YOUTUBE, z kterého prodejci velice kvalitních a spolehlivých plynovek moc velkou radost asi mít nebudou.
Uživatelský avatar
YAMATO
Příspěvky: 43
Registrován: 19 pro 2010 16:57

Re: Plynové pistole

Příspěvek od YAMATO » 30 pro 2010 13:48

Na druhou stranu však hrozí samotné zneužití YOUTUBE k vlastní neobjektivní a zkreslené propagaci - k lživé reklamě.
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 30 pro 2010 15:35

Spíš by pro mě zavolali "zeleného antona" s tím, že té Šindelkové už úplně hráblo.

Tomu poslednímu videu nevěřím. Přece nemohl vědět, že mu to uletí.

Potřebovala jsem vypustit zbytek plynu v bombičce, tak jsme dneska stříleli s Makarovem. Prostřelilo to 3 kartonové krabice za sebou (měli jsme na nich terč) a ještě udělalo dolík do plechové skříňky. A to že prý CO2 pistole neprostřelí brokem rifle. :twisted:
Ale radši to nezkoušejte.... :lol:
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 30 pro 2010 15:51

Kavy: tak tady nesázej otazníky a laskavě ten "seznam" přece udělej, nic Ti v tom nebrání :D
...
Naposledy upravil(a) kebab dne 10 dub 2011 20:41, celkem upraveno 1 x.
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 30 pro 2010 16:05

YAMATO píše:Na druhou stranu však hrozí samotné zneužití YOUTUBE k vlastní neobjektivní a zkreslené propagaci - k lživé reklamě.
... ano, a sám jsi toho a ve svém posledním konání tady tím výstižným důkazem, Bigglesi opravuji YAMATO :lol:
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 30 pro 2010 16:41

Jakou očekáváš od plynovky životnost ? 1000,5000... ? Kolik celkem vypráskáš,než jí přestaneš nosit ?

Životnost takovéto hračky odhaduju na 1000 ran.Tomu odpovídají materiály a jejich spracování.
Až se díly ojedou,tak se pistole zahodí.Ze zákona je záruka 2 roky,když se pistole poškodí po 7ranách (Ekol Agent),stačí jí reklamovat.Po několik ranách se vyloženě slabé místo projeví.
Takže na tzv.obranu je volba.Buď lacinou a jen odzkoušet,nebou drahou a bez obav práskat ...

Jak souvisý výroba těchto hraček s nějakou firmou ? Věc za 1500kč odzkouší až zákazník.Slícování a vaklání vidí při nákupu.Stopy po obrábění se uvnitř najdou u levnějších ostrých,přesto střílí. U plynového "turka" ostré hrany nenajdeš,protože to ve fabrice děti ručně oleští.
Naposledy upravil(a) Kavy dne 30 pro 2010 17:37, celkem upraveno 1 x.
El lobo
Příspěvky: 47
Registrován: 14 pro 2010 09:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od El lobo » 30 pro 2010 16:48

ja bych chtěl od plynovky životnost jako je u ostré :)
Odpovědět