Muz a policista byli postreleni brokovnici

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Vik

Muž a policista byli postřeleni brokovnicí

Příspěvek od Vik » 15 kvě 2006 21:04

http://www.novinky.cz/krimi/85426-muz-a ... vnici.html

"Padesátiletý muž byl v pondělí vpodvečer postřelen v Loučce u Lipníka nad Bečvou na Přerovsku. Zraněného převezli záchranáři do nemocnice. Při přestřelce byl zraněn také jeden ze zasahujících policistů. Policie už pachatele dopadla, po podrobnosti k případu ale odmítla sdělit. "

Zase neco, ale zatim z toho nevyplyva co vlastne. Ale da se ocekavat ze zas okolo toho bude tisic reci.


Lugerman
Příspěvky: 209
Registrován: 23 říj 2005 22:30
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lugerman » 15 kvě 2006 21:52

Jen by mě zajímalo jak se dá zranit od odraženého náboje. :lol: :lol: :lol:
To já jen tak, aby řeč nestála.
Si vis pacem, para bellum.
Vik

Příspěvek od Vik » 15 kvě 2006 22:11

Uklouzl na brokach a vymkl si kotnik:)
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 30 kvě 2006 12:24

Mile mě překvapujue, že se nějaký policista (jistě úplnou náhodou) přimotal někam, kde se střílí. Většinou v takových případech sedí v autě v uctivé vzdálenosti a čekají, až budou všichni mrtví nebo dostatečně těžce zranění, aby je nemohli ohrozit.
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Lugerman
Příspěvky: 209
Registrován: 23 říj 2005 22:30
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lugerman » 31 kvě 2006 18:41

Slim Jim píše:Mile mě překvapujue, že se nějaký policista (jistě úplnou náhodou) přimotal někam, kde se střílí. Většinou v takových případech sedí v autě v uctivé vzdálenosti a čekají, až budou všichni mrtví nebo dostatečně těžce zranění, aby je nemohli ohrozit.
Když oni nemají chudáčci neprůstřelné vesty. Aspoň u nás ve městě(okresním) na obvodních odděleních je tak jeden kus v trezoru a nevytáhnou ho ani za nic. A když se v noci střílelo do oken, tak jako první tam naběhla městská, samozřejmě v neprůstřelných vestách.
Taky co byste chtěli, když PČR nemá v dubnu na benzín. :?
Si vis pacem, para bellum.
Olaf

Příspěvek od Olaf » 31 kvě 2006 19:29

Abych řekl pravdu,tak se jim kolikrát ani nedivím, že sedí v tom autě a hrají si na mrtvého brouka, především vzhledem k tomu, že většina jejich zásahů se vzápětí rozmazává v médiích a stává se předmětem politických přestřelek. No a obyčejný smrtelník,se tak vrámci politického folklóru může ocitnout ze dne na den na dlažbě, jen díky své zvýšené aktivitě. Nemají to Ti vesměs mladí klucí dnes lehké. Pohled veřejnosti na policii jako takovou, přežívá z minulosti a hned tak se asi nezmění.
Ian van Kohl

Příspěvek od Ian van Kohl » 01 čer 2006 15:54

Olaf píše:Abych řekl pravdu,tak se jim kolikrát ani nedivím, že sedí v tom autě a hrají si na mrtvého brouka, především vzhledem k tomu, že většina jejich zásahů se vzápětí rozmazává v médiích a stává se předmětem politických přestřelek. No a obyčejný smrtelník,se tak vrámci politického folklóru může ocitnout ze dne na den na dlažbě, jen díky své zvýšené aktivitě. Nemají to Ti vesměs mladí klucí dnes lehké. Pohled veřejnosti na policii jako takovou, přežívá z minulosti a hned tak se asi nezmění.
Máte naprostou pravdu. Dnes vám policista nařídí něco "jménem zákona" a lidi se jenom zasmějí. Přitom neuposlechnutí je trestným činem. Policista nemusí mít vůbec pravdu, nicméně tuto výzvu MUSÍTE uposlechnout, ať je jakkoliv hloupá či nezákonná. Teprve pak ji řešte právně. Ano, narážím na Kateřinu Jaques(nebo jak to příjmení má, to je jedno). Já vlastně ani nevím, proč policisti zbraně nosí. Když ji vytáhne, tak je to z 90% průser. A lidi, co pořád jen nadávají na policii, vzpamatujte se! Až někdo takový někdy zachrání život, možná změníte pohled. Nemůžete soudit podle průšvihů jednotlivců. Ostatně jenom o nich se mluví. V každé společnosti najdete pár zoufalců. Respektujte a budete respektováni. I policajti jsou normální lidé. A logicky jsou naštvaní, když se s nimi jedná jako se psi. A vrátí nám to všem. I slušní lidé doplácejí na netaktnost jednotlivců. Oboustraně.
SINCITYMAN
Příspěvky: 527
Registrován: 21 srp 2005 09:02

Příspěvek od SINCITYMAN » 01 čer 2006 17:43

Šakalice Kačes :x je případ sám pro sebe a je smutné,že to odneseme nakonec my všichni.Její jednáíní,kdy šla na demonstraci kde se něco semlít téměř muselo v doprovodu svých dětí je srovnatelné s fanatiky,kteří posílají své děti útočit např na izraelské vojáky,nebo kteří posílaly děti vyčistit minová pole před tanky(Írán),je to svinstvo,které nemá morálně daleko od dětské prostituce.....
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 01 čer 2006 18:03

Ian van Kohl: neuposlechnuti vyzvy je trestny cin? A z ceho prosim vychazis?
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Ian van Kohl

Příspěvek od Ian van Kohl » 06 čer 2006 18:21

S474N píše:Ian van Kohl: neuposlechnuti vyzvy je trestny cin? A z ceho prosim vychazis?
Jasne, mas pravdu, jedna se "pouze" o prestupek neuposlechnuti vyzvy verejneho cinitele pri vykonu jeho pravomoci. nicmene uz z tohoto muze vzniknout trestny cin. napadeni atd. pote policista vyda vystrahu atd...
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 07 čer 2006 15:30

SINCITYMAN píše:Šakalice Kačes :x je případ sám pro sebe a je smutné,že to odneseme nakonec my všichni.Její jednáíní,kdy šla na demonstraci kde se něco semlít téměř muselo v doprovodu svých dětí je srovnatelné s fanatiky,kteří posílají své děti útočit např na izraelské vojáky,nebo kteří posílaly děti vyčistit minová pole před tanky(Írán),je to svinstvo,které nemá morálně daleko od dětské prostituce.....
Moje řeč, ta ženská musí být úplně blbá. :lol:
Vzít svoje malé děti a jít s nimi protestovat s transparentem proti pochodu skinheadů... :roll:
Ta by měla děkovat, že jí tím zatčením ten policajt zachránil život.
Jednoduše se šla zviditelnit před volbami, to je vše.
I když ten policajt... :roll: Prostě když se srazí dva blbci, tak je to tím větší rána. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Olaf

Příspěvek od Olaf » 07 čer 2006 16:59

No a všichni moc dobře víme, jak to nakonec vyznělo. Teď se ta duchaplná dáma usadí v parlamentu a před tím jejím kravským kouskem, nikdo z nás o její existenci ani nevěděl. To je úplně klasický případ naší společnosti z poslední doby. Jak si může máma vzít s sebou na takovou demonstraci malý děti, to mě hlava nebere. A to, že narazili na policii, byla ta lepší varianta. Kdyby narazili na ty skinheady, mohlo to dopadnout hůř a to i pro její děti. Výsledkem je akorát to, že policajti dostali další políček v tom, že je lepší nevidět, nezasahovat, hrát si na mrtvého brouka. Za chvíli, jestli to takhle půjde dál," budou nutné hnedle dvě záložní zbraně", jelikož se policie, když nedej bože bude třeba, nikdo nedovolá. A budete se divit? :roll: :roll:
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Příspěvek od Silencer » 07 čer 2006 21:26

S474N píše:Ian van Kohl: neuposlechnuti vyzvy je trestny cin? A z ceho prosim vychazis?
Minimálně přestupek to je. Kdekoliv jinde vás policajt k něčemu vyzve a neuposlechnutí = přinejmenším rána pendrekem, nebo noc v jailu. To jen u nás je takovej bordel. Prostě jsem si zvyk na to, že ať Policie koná či nekoná, vždycky je to špatně. Pak mají mít policajti nějakou úctu a autoritu když se po nich každej vozí. Neřeknu nějakej řepa pochůzkář, ale tohle světlo dopadá na všechny útvary - od ÚOOZ a teď nemyslím zrovna debílka Kubiceho po URNA. Já osobně když mi četník něco řekne, ať je to sebevětší blbosdt, tak ho poslechnu s tím, že mám možnost si na něj kdykoliv podat stížnost. Jinak ke kauze Jacques, jestli měla modřiny z toho píchání tonfou při nakládání do auta, tak je asi hypersenzitivní :D Sv... jedna.
Odpovědět