Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 21 pro 2010 18:22

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 21 pro 2010 23:30, celkem upraveno 1 x.


kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 21 pro 2010 18:40

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 21 pro 2010 23:32, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 21 pro 2010 19:10

Tady už někdo dlouho nedostal BAN :roll:
Zasereš během chvíle tři strany nějakým teoriema o účinnosti a neúčinosti plynovek a žvástama o super kvalitních plynovkách,který stejně fungujou/nefungujou jako "turek" za 1500.
Copak jsi se sám nepřesvědčil,že vysoká cena nic neznamená ? A že pistolka s licencí je drahá jen kvůli místě výroby a potisku ?
El lobo
Příspěvky: 47
Registrován: 14 pro 2010 09:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od El lobo » 21 pro 2010 19:19

.
Naposledy upravil(a) El lobo dne 24 pro 2010 16:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 21 pro 2010 19:44

Kavy: Teď to tady příjde mi nezasírá. Mě tedy aspoň odpověděl na otázku.. sice oblikama a zdlouhavě ale aspoň vim víc. Navíc se tu teď dost řeší klepy okolo noveho model walthera od umarexu, tak v čem je problém?
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 21 pro 2010 20:11

Kavy: ale pánové, přece klid :D ...
Naposledy upravil(a) kebab dne 21 pro 2010 23:36, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 21 pro 2010 20:42

El lobo, našla jsem ti ještě jednoho PPK. Dělá ho Umarex po firmě Reck - http://www.umarex.de/uxc.php?load=view& ... 1&deptid=6. Co z jejich nabídky zmizelo, je Reck Pobeda (Makarov), v docela pěkném provedení. A tady jsou ony 80mg a 120mg náboje http://www.umarex.de/uxc.php?load=view& ... 3&deptid=8, http://www.umarex.de/uxc.php?load=view& ... 6&deptid=8.
BTW: Po srovnání na stránkách Umarexu zas tak velký rozdíl mezi P22 a PK380 nevidím.
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
Uživatelský avatar
YAMATO
Příspěvky: 43
Registrován: 19 pro 2010 16:57

Re: Plynové pistole

Příspěvek od YAMATO » 21 pro 2010 22:05

Ahoj monikash,

že pracuješ u městské policie.

Dík YAMATO
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 21 pro 2010 23:20

Tak už tady házím ručník do ringu :wink: Ano, je to tu totiž také podle pořekadla "když mně chcípne koza, tak ať chcípne taky i sousedovi", že :oops:
Příkladem takový nick Kavy. Který si jednou vybral špatně plynovku a to plynovku tureckou. Nikoli aby se potom pozitivně poučil sám u sebe a pro příště a pro ostatní. Tak raději zanevřel na plynovky úplně a třeba takto.
Přesvědčuje tu ty neznalé, tedy ty nejvíc zranitelné a napálitelné a když on navíc ví, že tak činit právě teď může, tedy velmi nekorektně tvrdí ba přímo lže že prý u plynovek to je přece Turek jako Turek ... a proto ať si dotyčný omrkne a tedy potom koupí třeba toho tureckého Ekol Tuna ... už ale zapomene dodat to opravdu důležité, korektní informaci jako nutný dovětek, že to je se zde v Česku dost nestandardní ráží nikoli 9 mm ale 8 mm ... tedy s generovanými problémy tj. možný už nižší výkon náboje a potíže se sháněním nábojů vůbec a když už jo, tak omezeného výběru co do druhů a koncentrací.
Každý si to může příkladem přečíst tady ned lis 28, 2010 9:25 am a bylo to právě a schválně v okamžiku, kdy takovou prasáckou nekorektnost nemohl na pravou míru uvést třeba nick Pietro Beretta, který byl právě bez viny zabanován, že.
Načež se a ani ne do 2 hodin tj. bezprostředně a i na mé upozornění objeví nick Andre Doktor, kterému mé upozornění zjevně vadí a, navíc a to je ještě horší, se připojuje demonstrativně a názorově k těm, kteří zde našeho kolegu bez viny zabanovali. Takže, expertní skupina Kavy aspol. tím měla pole úplně volné hlásat zde své tzv. pravdy a za přímé morální podpory právě nicka Andre Doktor.
Podobně dnes, v úte pro 21, 2010 7:44 pm, jsem Andre Doktorovi tzv. aspoň odpověděl prý na jednu otázku, ale už se mu pro tentokrát zase nelíbí, že tu odpověď prý musel tak dlouho číst. Tak já se asi mám navíc mu i tady omluvit a poslat asi 1 tis. Kč za škodu tj. za ztracený čas, nebo tak nějak to chtěl ten básník aspoň říct a nedořekl? :wink:
Závěrem tu teď tuhle podivnou muziku a nadsázkou tvrdí nick monikash? Která jakoby a jistě v dobré víře odkazuje klon Walthera PP Reck od Umarexu, také ale přece známou profláknutou pistoli tj. pro obranu nebrat. Dotyčný chce pistoli na obranu a nééé do vitríny. To bych ještě tak toto nedorozumění omluvil, protože to upozornění na Reck PP (tady na téma jistě několikrát varovně uvedené) je teď dobře schované a v tom celém antiplynovkářském balastu.
Ale co ta Pobeda (Makarov) od Umarexu? Když jsem na to tady sám před vlastně jen několika pořád hodinami upozorňoval a že to nebrat, jen pěkné provedení ještě přece pro obranu nestačí, že nutno brát a když už originál ruského Makarova (pokud se smíří dotyčný ale s omezeními ráže 8 mm ale proti Š 105 Ekol Tuna je Makarov pořád alespoň Mercedes) ... tak to mě už opravdu dostalo a poslední kapka... a monikush tady ale z ničeho neviním ... na vině je organizace tohoto téma a které je beznadějně nefunkční a nepřehledná. :twisted:

Tady jsem ve stř pro 15, 2010 5:34 pm v závěru napsal, že dál budu reagovat na SZ, protože do obecných diskuzí, nekonečných dohadů a podpásových lží a pomluv sem vstupovat nebudu .
:arrow: El lobo, já jsem to předsevzetí porušil. Měl jsem právě čas a chtěl si pokecat. Rád jsem ti věci a ze svého pohledu nastínil a podiskutoval s Tebou abys přemýšlel dál :D
Proto se Ti El lobo teď omlouvám. Ale vem to tak, že jsme jakoby věc probírali přes SZ. Že co jsi potřeboval (a případní ostatní) si to právě přečetli. Jako mé dost pracně získané názory. Takže je už zbytečné, aby to tu dále veřejně viselo, nemá to tu už dál smysl a ještě to mnohé dráždí, což já nechci a teď před Vánocemi. Takže to teď smáznu.
Slavek0269
Příspěvky: 176
Registrován: 10 říj 2009 21:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Slavek0269 » 22 pro 2010 02:16

Tahle debata je vážně o ničem. Jsem znechucený. Tady totiž vůbec nejde o to, že někdo chce poradit od zkušenějších. Tady jde hlavně o to, že někdo potřebuje ujistit, že když si koupí tureckýho šmejda, tak vlastně o nic nejde, protože mu tady rádoby kolegium rádců říká, že za 1500,- bude mít stejnou kvalitu jako za 5000,-. Stejně ten, kdo potřebuje radu je již dopředu rozhodnutý koupit si ten šunt za 1500,-. Je to jen alibismus. V čechách jsou lidé zvyklí kupovat kvantitu, ale ne kvalitu. Dokonce podezírám ty tzv. rádce z toho, že sami ty šunty prodávají a potřebují se jich zbavit. Jak už jsem tady psal, tak to zopakuji. Když na to nemáte, kupte si raději teleskop nebo sprej, nebo se naučte sebeobranu a neseďte jen u kompu. Vše bude účinější než ty levné (přesto u nás předražené) turecké, potažmo italské hračky. Už jsem tady několikrát uvedl, co nejlepšího se dá na trhu u nás nebo v Německu sehnat. Jak dle mých zkušeností, tak z recenzí. Kdyby to tázající myslel se svým dotazem na kvalitu a účinnost zbraně pro obranu vážně, už by ji měl doma. Místo toho jen spekuluje, jak si koupit srovnatelnou vysokou kvalitu a užitnost za 1500,-. Poslední můje rada na toto téma. Pokud chcete kvalitu, tak ta stojí více peněz. Je to logické? Já myslím, že je. Nehledejte kvalitu v levném zboží. To neznamená, že vše co je drahé je kvalitní. Cena není hodnota. Já vypíchl mezi těmi kvalitními ty nej..., ale jejich cena, bohužel není nízká. Tady každý chce kvalitu, ale za pár korun. Stačilo mi, když jsem rozprodával sbírku. Za nepoužitou Ermu EGR77 4", která se v Německu pohybuje v aukci na eGun kolem cca 9000,-, mi tady borci nabízeli 5000,-. Musel jsem se smát. Nakonec jsem ji bouchl během týdne na eGun. Němci umí kvalitu ocenit. Stejné to je s téměř nepoužitou HW94 s novým náhradním zásobníkem. To je něco, co se tady nedá sehnat a je to plynovka s největším výkonem na trhu. V německu stojí cca 160 Euro a zásobník 50 Euro + poštovné z Německa, poplatek bance za převod v Euro. Jste na ceně cca 6000,-. Já ji dával za 4500,- a borci mi nabízeli 2500,-. Všichni by chtěli vše zadarmo.Takto bych mohl pokračovat. Taky půjde na eGun.
Nemám chuť se tady nervovat s demagogickými názory, že jedině ostrá je dobrá a že vše ostatní je na hov...
Také mne nebaví pořád dokola odpovídat stejným lidem na stejné otázky. Rady, ať si koupí Ekol, se u mne stejně nedočká.
Tady končím, šáteček. Pokud někdo bude chtít něco smysluplného, tak na SZ.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 22 pro 2010 06:15

No, myslím, že mávat ani šátkem nemusíš. Nevím, kde si našel "demagogický bláboly, že jen ostrá je dobrá", tenhle tvůj výplod možná má souvislost s nějakým mindrákem? Koneckonců jsi poměrně zdatným úkazem nosiče zinku, tedy klasickýho trouby tahajícího zbraň na potkání, viz tvoje přitroublý řeči o tahání plynovky v okamžicích, kdyby zbraň držitel hračky jiné kategorie než "D" netahal. Člověk se tak ve smyčce vrací k tomu, kdy a proč se zbraň vytahuje na světlo........případně kdy a jak se používá, v tomto kontextu tvoje volání po učení se sebeobrany vyznívá dosti úsměvně. Stejně tak tvoje nářky nad cenama jsou dosti směšný, holt ceny určuje nabídka a poptávka, takže když tady ti ty prachy nikdo nedá, tak máš buď smolíka nebo prodávej jinde......zřejmě tvoje nabídka není pro místní dost atraktivní.......
A ke kebabovi. Na posledních stranách opět kvalitně pobavil. Napsat slohový cvičení takřka o dvou stranách bez smysluplného sdělení je hodné byrokrata. Stěžovat si při tom na znepřehlednění tématu je ovšem k popukání.
Slíbil jsem modům, že nebudu plynovkáře dráždit, takže toto je opravdu ojedinělý "výstřel" do tohoto tématu a nadále se budu již jen uculovat nad jeho sledováním 8)
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 22 pro 2010 06:20

Yamato, v 90. letech mi bylo sice nabidnuto mist sefky M.P., ale zivnostensky urad mam radeji.

El lobo chtel puvodne neco maleho. Umarex uz toho Makarova stejne nedela, a kupovat nejakou "ojetinu" bych nezvolila ani ja, a to jsem blondyna. O Makarovovi jsem cetla, ze byl dost poruchovy a ze bylo soudruhum doporucovano jej otocit a pouzit "kak molodec". ;-)
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
El lobo
Příspěvky: 47
Registrován: 14 pro 2010 09:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od El lobo » 22 pro 2010 06:24

.
Naposledy upravil(a) El lobo dne 24 pro 2010 16:42, celkem upraveno 5 x.
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 22 pro 2010 09:42

Původně to mělo být přes SZ ale když už mě tu Kebabe veřejně osočuješ tak dobrá.
Myslím si že si neuvěřitelně vztahovačný a to že hodně. Nechápu jak mě můžeš házet do stejného pytle jako Biggles aspol. Jen proto že jsem si jednou dovolil tě upozornit, že je to tu tvyma hadkama s někým totálně zasrané a že bys mohl třeba zaskrípat zubama a místo dalších slohovek prostě ty lidi ignorovat. (když to hlavně jinak nikam nevede).
Dokonce jsem si dovolil napsat že tvá odpověd je zdouhava a obklikou, ale já prostě na otázku je to z plastu? čekal odpověd typu: "z plastu to je/neni." Navíc jsem napsal že aspon víc vím, ale to by ses nesměl hned chopit prvního náznaku negativa.
Teď tady s prominutím děláš nafouklýho co ještě smaže docela užitečný informace, třeba pro další registrované. Přitom kvůli takovejm ptákovinam. Skus to brát trochu s nadhledem.. A nepraskni
Dál to řešme v SZ.
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 22 pro 2010 14:31

kebab
Ty jsi opravdu magor.

Už jednou jsi tu o mě napsal jaké mám nejspíš doma ostré zbraně a kterou zrovna asi nosím.
Když jsem tě slušně požádal aby jsi uvedl zdroj těchto bludů,tak jsi se nevyjádřil :shock:
A teď je to tu podruhé.Napíšeš o mě že jsem si údajně koupil "turka" a nejsem s ním spokojen :shock:

Nemůžeš psát o ostatních lidech nepravdu,jen proto že jsi magor.To není omluva.

No a že si tady odpovídáš sám,píšeš bláboly delší než bible,který potom smažeš,to jen dokazuje rozsáhlý postup nemoci.Naštěstí byli použity v citaci a měl jsem čas další tvůj záchvat zachytit.Zřejmě jsi podruhé vynechal léky.
Odpovědět