Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Sarid
Příspěvky: 69
Registrován: 07 črc 2010 20:42

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Sarid » 27 lis 2010 22:25

co by jste volili kdyby jste měli možnost koupit si novou plynovku? zoraki 914 nebo 906?
tuhle otázku si teď dávám já, 906 vypadá že se vleze i do kapsy ale jen 6+1 nábojů, to jsem rovnou nemusel prodávat revolver R1, co by jste si vybrali z těch dvou a proč? díky :)


Uživatelský avatar
007
Příspěvky: 66
Registrován: 24 úno 2010 11:34

Re: Plynové pistole

Příspěvek od 007 » 28 lis 2010 00:11

Jednoznačne 914, neni ještě úplně největší a kapacita nábojů se hodí :!:
Atak Zoraki 914 9mm
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 28 lis 2010 08:09

906ku, vypadá jak současné zbraně. :wink:

Víte, že v SRN na plynovku musíte mít tzv malý zbroják? :idea:
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
Uživatelský avatar
drát
Příspěvky: 1669
Registrován: 28 zář 2008 20:35
Bydliště: Dudákov

Re: Plynové pistole

Příspěvek od drát » 28 lis 2010 08:57

CZ200 .177 , SPA M16 .25 , Hatsan Invader auto .25
DU-10 Condor, HDR 50 , Chiappa SAA , rev.Rex L 4", Alfa 441,Slavia 631
Walther Sportmodell,H.S.model 21F, Buck Trail Flint 48
prak s gumou č.6
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 28 lis 2010 09:25

906 - jen SA režim,na obranu nevhodná.Velká škoda.Turek ho použil kvůli jednoduchosti SA spoušťáku.Pistole stejně není nejmenší.
Pistole neslouží na ozdobu a ukazování ,ale na obranu.
914 - šířka 35mm ,pokud nenosíš hodně volný kalhoty a tričko,budeš mít v létě problém.Ale na práskání za ty prachy asi není nic jiného není.


A protože tu chvíli nebude prudit o nutnosti super-kvalitních-celoocelových Umarex pistolích Kebap alias Gepab...,zkus omrknout Ekol Tuna/Agent.Turek jako Turek.

Na bezpečnostní ozub se taky vykašli,protože kolikrát v životě ti nabitá pistole vypadne zrovna palečníkem na zem ??
A když už bys měl VELIKOU smůlu,tak "prásknutí" nikoho nezabije.
Přílohy
Atak Zoraki 914 - 906.jpg
Naposledy upravil(a) Kavy dne 28 lis 2010 10:27, celkem upraveno 3 x.
Spetsnaz
Příspěvky: 49
Registrován: 08 čer 2010 19:16

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Spetsnaz » 28 lis 2010 10:02

Nevíte kde bych mohl nejlíp na internetu sehnat náboje .315 Knall? Hledal jsem na internetu ale nenašel jsem skoro nic... Díky za rady
Uživatelský avatar
gepap
Příspěvky: 3
Registrován: 25 lis 2010 10:43

Re: Plynové pistole

Příspěvek od gepap » 28 lis 2010 10:04

sarid: vidím, že se tady a už opakovaně ptáš? A proč právě tady? Zjevně chceš tzv. radit od také zoufalců, kteří mají plný sklady toho svýho neprodejnýho, plynovkovýho šuntu?
Účel jim a tak jako všude světí prostředky: proto také i udávají, pomlouvají a nehorázně lžou. Také když se kácí prý les, tak mohou lítat třísky. Tj. takový tzv. kawboj nejdřív střílí, třeba na tebe … a potom se teprve ptá, že. Nechť, je to tvůj osobní problém. Tvá osobní pořád velká nerozhodnost.

Pro ale ty vnímavější než jsi a žel ty: tak právě tahle úplně klíčová citace a v čerstvých souvislostech nepotřebuje už dalších komentářů. Tj. proč, právě tady na tomhle fóru a téma a v téhle tzv. společnosti, nemá smysl se už na nic k plynovkám ptát:
[color=#00BF40][b]edelweiss[/b][/color] píše: … No a za sebe, borec co pro pocit bezpečí nosí plynovku je minimálně zralý na léčení, místo imitace kvéru může nosit robertka, ve finále je to stejné. Pokud už máš něco proto ZP, tahej teleskop nebo kudlu , ale nepruď na střeleckém fóru lidi co tíhnou ke zbraním hračkama!!! ...
Tj. kdo tady vlastně urážel a psal o robertkách? Tj. kdo robertka také jaksi a k čemu přirovnával?
:arrow: Rozhodně to nebyl(!) zabanovaný Pietro. Byl to a jako první, v odkazované diskuzi, sám jiný „zelený“ moderátor a když mu došly věcné argumenty. Moderátor, který navíc nepřirovnával robertka k ostrým, ale přirovnal ho právě k plynovkám, prudil proto a urážel.
Tak saride, chytrému napověz a toho hloupého kopni? :wink:
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 28 lis 2010 11:05

Kebabe co tak si dat pauzu? mě osobně už taky nebaví čist tady tvoje slohovky, které už poslení dobou ani nejsou moc k plynovkám. Zkus někdy zavrzat zubama místo toho abys hned psal řádky nějakých argumetnů, který už si ani nikdo nepřečte.. jen to tu zbytečně zasírá téma.
(samozřejmě nemyslím přízpevky okolo doporučení různých plynovek atd. ) Tam se s tebou povětšinou shodnu.

Kavy: DOPORUČIT někomu Ekol je upřímně debilita. Prý na ozub se vzkašli :D:D ono to není jen o padaní na zem. Nedávno se mi stalo, že jsem seděl v autobuse a přisedal si nějaký chlap, celkem hrana, no a jak si sedal vedle mě tak mi loktem dal omylem celkem slušnou ránu přímo na kohoutek. Ten se díky ozubu ani nehl,(jen chlap si dal slušně do loktu) on by se možná nehl ani při jednoduchém zajištění, ale je zbytečné to riskovat.
To co ekol považuje za pojistku je spíš parodie. A vůbec po mé zkušenosti (a ne jenom mé) je to spíše nebezpečná hračka.
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
Sarid
Příspěvky: 69
Registrován: 07 črc 2010 20:42

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Sarid » 28 lis 2010 11:29

gepap: díky, z tvého příspěvku jsem však nedostal odpověď na mou otázku narozdíl od uživatelů nad tebou, kteří mi poradili, tak si klidně příště nedávej tu starost "odpovídat mi" :wink:
Snyfls
Příspěvky: 22
Registrován: 24 říj 2010 11:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Snyfls » 28 lis 2010 11:41

Artifex píše:
Na přirovnávání ostrých zbraní k robertkům a k napadání vlastníků a držitelů zbraní sis zvolil špatné fórum. Ber to jako poslední šanci že příští rok zas můžeš psát, kdokoli ostatní by Ti už na začátku dal permaban, já jsem asi stále ještě moc hodný!
HOWGH!
http://forum.gunshop.cz/vytahl-plynovku ... 98-30.html

Napsal: 17 lis 2010 18:37
edelweiss píše:Fak ty příklady jsou o ničem, kdo nechce hájit i za cenu postihu sebe a svůj život, je defekt, slepá cesta evoluce a pokud na to dojede, je to podle zákonů přírody v pořádku. Že si rádo by humanisti u soudu myslí něco jiného, přírodní zákony platné miliony let nezmění!
No a za sebe, borec co pro pocit bezpečí nosí plynovku je minimálně zralý na léčení, místo imitace kvéru může nosit robertka, ve finále je to stejné. Pokud už máš něco proto ZP, tahej teleskop nebo kudlu , ale nepruď na střeleckém fóru lidi co tíhnou ke zbraním hračkama!!!
Ten pán s plynovkou ač je to tragedie, dojel na to že žil ve snu, udělám bubnu a vše se spraví, no tak to nefunguje a to co se mu stalo to dokládá.
Napsal: 17 lis 2010 20:33
Pietro.Beretta píše:A uz jsme zase u toho, kdo nenosi aspon .45 je uz ted mrtvej co? A opet je vsechno ostatni hracka nebo rovnou robertek :) Nezda se vam panove, ze jste do tech svych zelez az moc zahledeni? :idea:
To si PB dovolil opravdu moc :-)

Jistý uživatel v tomto tématu označuje dlouhodobě skoro všechny majitele plynovek (nebo ty, kteří s ním nesouhlasí, nebo se s ním dokonce přou) urážkami, a ban nedostal :-)


edit - on už to zmiňoval gepap :roll:
Slavek0269
Příspěvky: 176
Registrován: 10 říj 2009 21:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Slavek0269 » 28 lis 2010 12:23

Když to tak čtu, tak si tady opravdu koledujete o uzamčení tématu a nebudu se divit, až to tady někdo z antiplynovkářských moderátorů uzavře.

Atak Zoraki 914 rovněž mohu jen doporučit. Mám ji a je za ty peníze fakt v pohodě. Sice je tady předražená, ale budiž. Na to jsme si u nás už zvykli téměř u všeho. Naši prodejci jsou hold zlatokopové.

Na Ekol bych rychle zapomněl. V Německu v seriózních obchodech je prakticky nekoupíte, protože neprošli jejich zkušebnami. To hovoří samo za sebe. Pokud máš nějakou korunu navíc, tak jedině Umarex popř. Weihrauch nebo Alfa. Mám tři Umarexy, HW94, Alfu a nemohu si stěžovat. Nemám je proto, abych s nimi flákal slepými náboji, ale na obranu a tam jsou opravdu spolehlivé. Ze všech jsem vystřílel cca 2 zásobníky pepřáků na zkoušku a bez záseku. Vyzkoušel jsem i Ekol, Bruni atd. Katastrofa. Mimoto je rozdíl, jestli střílíte se slepými nabo plynovými náboji. Tam kde je plynovka s poplašňáky spolehlivá, muže v pohodě selhat s plynem po třech ranách.

Je jasné, že prodejci, skrývající se za různými login se tady snaží ty o 100 i více procent předražený šmejdy propagovat, aby je vyprodali. Vsadili na nízkou cenu a ne na kvalitu a to se jim přestává vyplácet. Raději jednu kvalitní a spolehlivou, ačkoliv dražší, než tři nespolehlivé a nekvalitní levné šmejdy.

Co se týká 315 Knall tak např.
http://www.google.cz/imgres?imgurl=http ... sgbM5pn0CQ
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 28 lis 2010 12:50

Andre Doktor

Můžeš mi popsat,jak se taková obluda jako F92 nosí ? :-)
Mám na práskání Ekol Firat Magnum,což je skoro to samé,a neumím si přestavit tuhle obludu schovat pod oděv?
Dlouhá,vysoká a hlavně bachratá. O váhu nejde i když kalhoty to musí stahovat samo :lol:
Slavek0269
Příspěvky: 176
Registrován: 10 říj 2009 21:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Slavek0269 » 28 lis 2010 13:04

Jsem silnější postavy a tak se schová celkem dobře. Já ji nosím v podopaskovém pouzdře, ale nosil jsem ji i v podpažáku pod koženou bundou. Dá se. Je fakt, že to není moje primární pistole na obranu a že raději nosím HW94 nebo Alfu, ale dá se.
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 28 lis 2010 15:38

Dráte, myslela jsem spíš tohle: http://www.muzzle.de/N4/Schreckschuss/D ... hein_.html :wink:
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 28 lis 2010 20:48

kavy: necha se nosit celkem bez problemu. Ja ji nosim na opaskovem pouzdru a s normalne utazenym paskem to ani kalhoty netaha. Nosim celkem volnejsi odev takze nic nekouka, mozna treba v MHD, kdyz se drzim horni tyce tak max 1cm. Vaha mi tedy nevadi urcite, ze zacatku to bylo trochu divne, to jsem ji nosil za pasem, ale po chvili jsem o ni ani nevedel.

Slavek: jak je to s tou hw94 a plynovymy naboji? Koukal jsem na videorecenzi na youtube, kde se po necelem zasobniku totalne ucpala hlaven, posledni naboje to uz skoro ani neotevrelo.
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
Odpovědět