Skrin na zbrane.

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
aifel
Příspěvky: 20
Registrován: 27 zář 2008 21:54
Bydliště: Pardubický kraj

Skříň na zbraně.

Příspěvek od aifel » 27 říj 2009 19:05

Tak jsem prozkoumal všechna fóra a vaše příspěvky na téma trezory atd.Nechci žádnou skříň z Hornbachu,ale ani trezor za 20 litrů,potřebuji vyhovět technickým požadavkům pro zabezpečení přechovávaných zbraní nebo střeliva.Proto prosím o váš názor která z těchto dvou plechových pixel je vhodnější,potřebuji to na dvě krátké a zatíííím jednu dlouhou :wink:
http://www.civiskovo.cz/?p=productsMore ... 3&sName=M5
nebo
http://www.safes.cz/index.php?section=4&kat=156


Co tě nezabije to tě posílí!!!
Kurt
Příspěvky: 172
Registrován: 25 pro 2007 21:37
Bydliště: CR

Příspěvek od Kurt » 27 říj 2009 19:40

Je to prakticky fuk, u toho Civiše by mi vadily ty vnější panty, bral bych raději tu druhou, ale jak píšu - tohle je celkem fuk. Nezapomeň pořádně připevnit ke zdi (a třeba i k podlaze).
PatrikV
Příspěvky: 355
Registrován: 03 kvě 2008 11:20
Bydliště: NOVOJIČÍNSKO

Příspěvek od PatrikV » 29 říj 2009 13:39

Vnější panty by neměl být problém, protože jejich uřezáním si ničemu nepomůžou, maximálně na ně ty dveře spadnou až dořežou poslední uzamykací čep. Podle názoru odborníka přes trezory se dovnitř jde téměř vždy přes zámek.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Tady

Příspěvek od Apevia » 29 říj 2009 21:14

Tady si spíš už vyber podle vzhledu... Skrytý panty jsou i lepší designově si myslím, jinak jak říká Patrik je to jedno...
Cogito ergo armatus sum.
dracekvo
Příspěvky: 162
Registrován: 23 srp 2010 13:22

Re: Skříň na zbraně.

Příspěvek od dracekvo » 19 lis 2010 16:00

Ahoj,

před nedávnem sem mi povedlo úspěšně složit zkoušky na ZP a chtěl bych si ujasnit jednu nejasnost.
Do počtu 2 zbraní mi stačí jakákoli ukamikatelná věc. Skříň, plechová šatní skříňka a tak.
1. zbraně kategorie D se do toho počtu nezahrnují, že? Jen A,B,C.
2. pokud budu mít 3 zbraně, tak musí všechny 3 být v trezoru, který splňuje podmínky pro uložení zbraní. Nebo dvě můžou nadále zůstat v té obyčejné skříni a až tu třetí mít v trezoru s homologací? Mám v plánu mít max 3 krátké a 2 dlouhé. Tak mě zajímá, jestli vystačí koupit trezor jen na ty krátké a ty dvě dlouhé mít zamčené například v té zmiňované šatní plechové skříňce.
Uživatelský avatar
Joezbrna
Příspěvky: 545
Registrován: 08 bře 2010 13:15

Re: Skříň na zbraně.

Příspěvek od Joezbrna » 19 lis 2010 20:59

Čistě teoreticky můžeš mít dvě v režimu držení/nošení a další dvě "vhodně zabezpečené".
Jedna zbraň ještě může být pod dohledem, ale jak máš víc než jednu, tak je dobré mít ji kam zamčít. A když už to pořizuješ, tak je výhodou, když to vyhovuje zákonu.
Lidská práva zasluhují nejvyšší ochranu!
http://www.a-human-right.com/
DUF-
Příspěvky: 40
Registrován: 05 říj 2008 22:26
Bydliště: Brno-venkov

Re: Skříň na zbraně.

Příspěvek od DUF- » 19 lis 2010 23:05

Mám toho Čiviše na pět kousků a zatím bez problémů.
Měl jsem ale vzít větší plechovku!To ber jako velké doporučení!
Odpovědět