Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 09 lis 2010 08:39

Jistěže se milý Andre bavíme v teoretické rovině. Nicméně je rozdílem vycházet při tom z praxe či naopak se snažit praxi naohýbat, aby danné teorii vyhovovala (což je v důsledku nesmyslné).
K tomu, jak je člověk schopný se rozhodovat, popřípadě na základě čeho. Pokud se má člověk (jakožto tvor myslící) rozhodnout, tak na základě faktů. Pokud ovšem tyto nikde nezjistí, tak se stěží může fundovaně rozhodnout. Jestli je pro někoho utrpěním číst (cokoli), tak ať to nečte.


Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kubajzz » 09 lis 2010 08:51

ALKAJ píše:
Kubajzz píše:Se vzduchovkama to nemá nic společného.
Spoločné to má to že patria do rovnakej kategórie. :wink:
Ve stejné kategorii jsou i perkusní zbraně nebo kuše a ty jsou v Zbraně a střelivo.
Tady na fóru jsou prostě blbě pojmenované témata ve Volné diskuzi, protože Zbraně a střelivo je všechno i vzduchovky i plynovky i airsoft.
A plynovky ke vzduchovkám nepatří.
Podle mě patří plynovky k palným zbraním, protože je to úplně to samé, akorát z toho nevyletí olovo ale smradlavé krystaly.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Voorhees
Příspěvky: 3
Registrován: 09 lis 2010 14:30

Re: ALFONSS

Příspěvek od Voorhees » 09 lis 2010 15:21

Jimmmy píše:Tak Alfonssi chci ti rict ze zbrane studuju us nekolik let i bojova umeni, miluju tyhle 2 veci za 2 roky du na vojaka z povolani o tom vim taky dost kazdy si o tomhle povolani mysli neco jinaciho ale to je jedno ja si proste sakra myslim ze plynovka s PV nebo flash naboji je dobra vec protoze sem mockrat cetl ze kdyz to nekdo napral utocnikovi mezi oci tak jen spadl a lezel jako mrtvola ptal sem se i osobne dotycny rekl taky to same jen to dela ramus coz me vubec nesere ted se zacali delat flash naboje ktere te na urcitou dobu oslepi a mas casu na utek ktery je nejlepsi ze vseho. Nechce se me delat zbrojak protoze jak pudu na vojaka tak si ho udelam tam, peprak nechcu chci met i radost ze budu drzet sice kopii ale Glock 17, kdyz si venku sam des si parkem a prepadnou te cigani tak vytahnes peprak a mas jasnou nakladacku, kdyz mas plynovku tak us ten pohled na ni je zastrasi nepujdou na tebe hned vystrelim flash naboj a utikam co muzu nebo po nich zacnu palit PV naboje a at se zadusi smradi. Ja si proste myslim ze plynova pistole je fakt good vec a myslim si ze nejsu sam odemne je to vse.


Alfonssi stojím při tobě,a taktež si myslím že plynovka je dobrá věc.Chci si koupit berettu f 92 a jak sam říkaš už jen pohled je zastrašující plus ta rána anajednou ten sranec v očích no nechtěl bych.Nezažil jsem to na vlastní kůži ale věřím v dobrý učinek a spolehlivou obranu ikdyž tu někteří tvrdí opak.
Snyfls
Příspěvky: 22
Registrován: 24 říj 2010 11:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Snyfls » 09 lis 2010 18:12

Biggles píše:Jistěže se milý Andre bavíme v teoretické rovině. Nicméně je rozdílem vycházet při tom z praxe či naopak se snažit praxi naohýbat, aby danné teorii vyhovovala (což je v důsledku nesmyslné).
K tomu, jak je člověk schopný se rozhodovat, popřípadě na základě čeho. Pokud se má člověk (jakožto tvor myslící) rozhodnout, tak na základě faktů. Pokud ovšem tyto nikde nezjistí, tak se stěží může fundovaně rozhodnout. Jestli je pro někoho utrpěním číst (cokoli), tak ať to nečte.
Názory nejsou fakta a "plynovky jsou špatné, protože to píšu já" taky ne.

Abych mohl o něčem říct, že je utrpením to číst, musím to (bohužel) nejdřív přečíst. Naštěstí existuje ignore list, kam si můžu dát kohokoliv kdo zapleveluje už tak zaplevelené téma, což také činím :-)
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 10 lis 2010 10:37

Posluž si. Nicméně si prokázal poměrně velkou dávku ignorace už jen tím, žes nějak "přehlédl", jak veškeré moje názory podkládám pravě těmi fakty, kterých sis "nevšiml". A to včetně osobních zkušeností. Takže dál směle ignoruj reálný svět :lol:
edit: A psát o plevelení z pozice člověka, kterej tu nenapsal jedinou relevantní čárku? To dokáže skutečně jen velmi kvalitní jedinec :roll:
Uživatelský avatar
gremlin101
Příspěvky: 105
Registrován: 23 led 2008 21:34

120 mg PV Umarex

Příspěvek od gremlin101 » 10 lis 2010 16:25

Zdravím, neměl byjste někdo odkaz kde by se daly sehnat náboje 120 mg PV Umarex ? A dováželi do čech ? Popř. pokud má někdo doma přebytečné balení, tak ho odkoupím! O tyto náboje mám fakt zájem ale strašně špatně se schání, díky za odpověď.
Walther PK380 (Umarex)
Walther P22 (Umarex)
Walther PP (Umarex)
Uživatelský avatar
gremlin101
Příspěvky: 105
Registrován: 23 led 2008 21:34

Re: 120 mg PV Umarex

Příspěvek od gremlin101 » 11 lis 2010 14:02

gremlin101 píše:Zdravím, neměl byjste někdo odkaz kde by se daly sehnat náboje 120 mg PV Umarex ? A dováželi do čech ? Popř. pokud má někdo doma přebytečné balení, tak ho odkoupím! O tyto náboje mám fakt zájem ale strašně špatně se schání, díky za odpověď.

Nikdo nic :?: :?: :?: :?:
Walther PK380 (Umarex)
Walther P22 (Umarex)
Walther PP (Umarex)
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 11 lis 2010 18:56

On vam spis jen nikdo nechce odpovedet, protoze tyto naboje jsou v Ceske republice nelegalni a uz se to tu resilo mockrat. Staci pouzit funkci hledat.
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
gremlin101
Příspěvky: 105
Registrován: 23 led 2008 21:34

Re: Plynové pistole

Příspěvek od gremlin101 » 13 lis 2010 20:30

Za odkaz nebo SZ, snad nikoho nezavřou ne? :lol: jinak forum jsem prohledával, ale žádný aktuální odkaz na shop který by je měl a zasílal do čr jsem nenašel :wink: .
Walther PK380 (Umarex)
Walther P22 (Umarex)
Walther PP (Umarex)
Norinco67
Příspěvky: 31
Registrován: 04 říj 2010 13:00

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Norinco67 » 14 lis 2010 09:31

V České Republice je hodně moc věcí nelegálních a zakázaných.Plynové náboje 120 mg (u nás zakázáno??) a proč?? a venku ne!!!!.
Bych je zdřejmě koupil za Eura v nějakém nejenom Bavorském městečku.Naše zdraví a bezpečnost je přeci nejdůležitější a nějaké zakázané....... je u mne a nejenom u mne pasé.
Před vánoci jedu do Německa a hned si je koupím,kašlu z vysoka na naše zákony bezpečnost je mi milejší a přednější :wink: .
Colt Government 1911 45ACP, Norinco Norc-in-Stein 45ACP,
CZ-75D COMPACT 9mm Luger.
Uživatelský avatar
007
Příspěvky: 66
Registrován: 24 úno 2010 11:34

Re: Plynové pistole

Příspěvek od 007 » 14 lis 2010 09:50

Tak to sem potom zvědavej, když by náhodou došlo na použití těchto nábojů a zjištění orgánem, že jsi střílel zakázaným střelivem( mimo to ten co tě chtěl napadnout si může stežovat, jakou si mu způsobil újmu)koho budou řešit jako prvního :?: Myslíš že toho co tě chtěl obrat o pár stovek nebo toho co v tom měl zakázané, nelegální náboje :?:
Nezapomeň, že jsi v ČR, kde se vše většinou obrátí proti bránícímu se.
Proto se mi 120mg volba vůbec nezdá dobrá.
Prostě je tu dovoleno 50mg a hotovo. Na druhou stranu tam můžeš osobně mít co chceš, ale následky poneseš potom ty :idea:
Atak Zoraki 914 9mm
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 14 lis 2010 13:05

Pokud někdo kašle na zákony a ještě to zveřejňuje, tak je hlupák..........s podobnou prezentací se nebude lze divit, až se prskátka při další novelizaci přesunou z kategorie "D".
Podobná demence se vyskytovala v tématu odstřelu živých terčů vzduchovkou...........možná je to nakažlivé. Každopádně pokud by obranu myslel kdokoli vážně (zvláště pokud si troufá i na následnou právní bitvu), tak by neplácal koniny v tomto threadu, ale používal by osvědčené a doporučitelné techniky, a k tomu místo výletu pro zmiňovanou munici by zainvestoval do tréninku (třeba i formou kurzu).
joly.joker
Příspěvky: 9
Registrován: 14 říj 2010 16:12

Re: Plynové pistole

Příspěvek od joly.joker » 14 lis 2010 15:57

Si myslím že je to úplně jedno jestli vystřelíš 120 mg nebo 45mg,když je někdo na srdce nebo jinak nemocný tak se ti i ze 45mg nábojnice nemusí probrat,kdo chce kam pomozme mu tam že Bigglesi??.
Já osobně tyhle věci neřešim,mne někdo přepadnout tak má po ptákách nebo ovi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Přílohy
49708_100001591070220_4102_n.jpg
49708_100001591070220_4102_n.jpg (16.76 KiB) Zobrazeno 1097 x
Stix
Příspěvky: 2
Registrován: 15 lis 2010 18:12

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Stix » 15 lis 2010 18:19

Nazdar chcem sa spitat ked nosite plynovku mavate naboj v komore alebo nie ???
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 15 lis 2010 18:23

joly.joker píše: Já osobně tyhle věci neřešim,mne někdo přepadnout tak má po ptákách nebo ovi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Prosimtě tydle kecy si nech na batmana, tady tim na nikoho nezapůsobíš.
Stix: bude záležet jakou má kdo plynovku, jestli máš třema nějaký shit od Kimaru atd. bez pojistky úderníku, tak nebude 2x bezpečné nosit náboj v komoře. Taky to chce nějké slušné pouzdro. Jinak asi každý doporučí mít pro obranu radši náboj v komoře.
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
Odpovědět