Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 30 říj 2010 23:38

2 Pietro: Když už jsi ten paragraf odcitoval, tak nedovozuj voloviny. Obrana nesmí být ZJEVNĚ nepřiměřená, tečka. Což je to o čem celou dobu píšu. Obrana ( a tedy i její prostředky) se užívá proti reálnému nebezpečí, nikoliv, když se na mne někdo křivě usměje a já tasím plynovku, protože o nic nejde, woe.
2 Monikash: Pokud jsi někdy skutečně o právu slyšela, tak si to zopákni. Paragraf tu visí (nejednou).
Nebo se dál plácejte po ramenech, protože "přece víte"...................jen bych doplnil:KULOVÝ...........jak úspěšně dokola dokazujete, ať už po odborné stránce, praktické či amatérském výkladu právního řádu............(mimochodem výklad zákona jest soudním hájemstvím, nikoliv trubky na netu).


Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 31 říj 2010 06:45

Někomu pěkně sklapne,až se u nás zakáže prodej plynových zbraní a jejich zpětná evidence :lol:
Po jisté době by bylo vlastnění/držení neevidované plynovky trestné.
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 31 říj 2010 09:54

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 28 lis 2010 23:18, celkem upraveno 1 x.
Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Apevia » 31 říj 2010 10:36

2kebab: Nemá cenu na tebe nějak dál již reagovat... Udělal jsem si jistý názor a zde končím, prosím, dál na mě nereaguj, nebo tu budeš mít zbytečný bordel... Loučím se
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 31 říj 2010 12:43

kebab píše:Kavy: právě čtu, že jsi také jeden z těch tzv. přejících dobráků, že? :lol:
Kdepak jsi to vyčetl :shock: Zase si vymýšlíš :!:
kebab píše: A jakýpak asi tak najdeš k tomu důvod? Případně důvody v čísle množném?
Neznám důvod,proč by tomu tak být nemohlo.Zbraň jako zbraň,když jí potřebuješ,tak těch několik papírů protrpíš.
kebab píše: Dej si ale potom a jako snaživec velký pozor na to, aby to co najdeš nešlo napasovat i na ostatní "věcičky" a právě ty co máš sám někde doma. Viz Tvé další příspěvky zde na webu ale v jiných téma, z kterých lze dovodit mnohé.
Copak mám doma ? Povídej co jsi odhalil prohledáváním mých příspěvků ? Přestaň si už vymýšlet a vyjmenuj mi seznam mých zbraní :!:


Proti plynovkám nemám vůbec nic.
Vadí mi podceňování použití.Je to zbraň jako každá jiná.Použít jí lze jen o oprávněných případech a ten skutečně nevznikne jen ze strachu.
Může se stát,že cestou z hospody jen někoho požádám o připálení a on mě střelí do obličeje,protože dostal strach :roll:
Z plynovky se tu dělá záračný obraný prostředek,který útočníka zastaví,ale nezabije/nezraní.
Pod tímto dojmem by se někdo mohl dostat do pěkného právního maléru,protože to svádí k použití jen ze strachu.
Situace je taková,že dokud tě někdo hrubě nebije,nemíří pistolí,nemáchá nožem,tak není právně zdůvodněný důvod vyndavat plynovou pistoli.
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 31 říj 2010 12:44

A je to tady, Biggles si opet zacina tahat triko, jak tu ma nad nami desne navrch. Tak dovol, abych Te upozornil, ze ted jsi prave slapnul do moc kvalitniho exkrementu...

Co z Tebe dela takoveho odbornika na pravo, ze se tu dokolecka snazis nad nas povysovat? Ze mas ZP a klon 1911ky? :lol: No to je vazne k popukani. Mozna bych Te mel upozornit, ze ten prispevek o pravu, ktery jsem tu napsal byl z 90% jedno velke tlumoceni rozhovoru se statnim zastupcem, jak je jiz zmineno v tom samotnem prispevku. Statnim zastupcem, ktery na rozdil od Tebe, tluchubo, je doktor prav a hlavne jeden z tech lidi, kteri skutecne posuzuji pripady NO a KN a predavaji je budto soudu nebo lidi osvobozuji. Takze at tak ci onak, informace a ruzne priklady (znasilnovana zena, moznost se branit bez pokusu utikat, atp.) jsou vsechno priklady, ktere ten statni zastupce zminoval! Na rozdil od Tebe, ja jsem to cerpal od odbornika, kdezto Ty se tu povysujes a tahas si triko jen s vlastnimi uvahami.

Krome toho je videt, ze absolutne neumis cist nebo spis jsi znovu chycen u toho, ze prispevky ani nectes cele? Protoze kuprikladu v tom dlouhem prispevku na predchozi strance je ocitovan pribeh chlapika, ktery se branil plynovkou a dostal podminku, s vyslovnym varovanim, ze ani s plynovkou to z pravniho hlediska takova legrace neni. Takze Tvuj prispevek:
Biggles píše:nikoliv, když se na mne někdo křivě usměje a já tasím plynovku, protože o nic nejde, woe.
je jen dalsim dukazem toho, co Ty jsi zac. Akorat nam vkladas do ust a hlav myslenky, ktere se rodi akorat tak v hlavach takovych, jako jsi sam. Nejsi o nic lepsi, nez zatvrzeli odpurci zbrani, kteri pro zmenu vymysleji, co si "mysli vysinuti majitele zbrani."

Navic jak jsem rikal, i ten statni zastupce to rikal, ten zakon je sice dobre napsan ale dava obrovskou volnost vykladu tomu, kdo jej posuzuje, takze Tvoje absolutni pravdy a jasne interpretace jsou jen snuska vymyslu. Narazis na statniho zastupce, ktery je odpurce zbrani a seberou Ti papiry uz jen za to, ze jsi zbran pouzil jako hrozbu jeste v pouzdre. I takovy pripad znam!

Jedna zatvrzela odpurkyne zbrani mi jednou rekla, ze zbrane jsou spatne, protoze jejich majitele se citi silni a akorat tvori konflikty. Ze zbrane prilisne zvedaji sebevedomi a to neni dobre. Ja jsem ji tenkrat rekl, ze je to naprosta hloupost. Dneska si rikam, ze mozna potkala nekoho jako jsi Ty a proto si to mysli. Protoze Ty jsi evidentne naprosto zahleden do sve sbirky zeleza a citis se po vsech strankach (jako treba pravni odbornost) naprosto nadrazen vsem, kteri radeji voli mene smrtici obranne prostredky a krom toho se u vseho tvaris jako odbornik na slovo vzaty. Takze bych Te jen rad upozornil, ze po tom, co zde predvadis, jsi v ocich kazde rozumne smyslejici lidske bytosti jen obycejny internetovy machyrek, ktery ma zalibu v otravovani lidi a delani konfliktu na internetu, proste proto, ze je skodoliby a na internetu je to bez rizika pro nej...

Kazdy, kdo si precte muj dlouhy prispevek na predchozi strance a nasledne Tvoji reakci tohle vidi, tim si bud jisty...
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 31 říj 2010 12:49

Kavy: Ja naprosto chapu Tvuj pristup ohledne podceneni pouziti a snazil jsem se kuprikladu ve svem dlouhem prispevku na mozna pravni rizika upozornit. Rozhodne nejsem priznivce pristupu - vytahnu a strilim, protoze mi nic nehrozi a trochu se bojim. Lide musi byt se zbranemi jakehokoliv druhu proste zodpovedni.

Prosim nebud jako Biggles a nedelej z plynovkaru desperaty, kteri proste pali po vsem co se hybe v imaginarni imunite k pravu CR. Kdyz nekdo rekne, ze pri obrane s plynovkou rozhodne neriskuje takove brutalni pravni krivdy, jake riskuje majitel ostre, tak to rozhodne neznamena, ze si mysli, ze muze strilet po vsem aniz by mu cokoliv hrozilo. Proc Ty, ktery se jevis celkem rozumne, okamzite beres za svou tu nejhorsi moznou interpretaci tech zvyraznenych slov?

Ja vim, ze mezi plynovkari takovi lide, ktere zminuje Kavy a koneckoncu i Biggles, proste jsou...ale priznejme si, ze stejni "ostrostrelci" jsou mezi lidmi se ZP a ostrou... I tady se takovi objevuji...
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 31 říj 2010 13:16

Pochopil jsi to správně.

Jsem hodne zvedav co mi odpovi Kebab.
Naposledy upravil(a) Kavy dne 31 říj 2010 13:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Soptik21
Příspěvky: 33
Registrován: 24 říj 2010 10:51

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Soptik21 » 31 říj 2010 13:33

Pietro.Beretta: Děkuji za § a vysvětlení, fakt rozumně napsáno :wink:
Atak Zoraki 914
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 31 říj 2010 15:40

Kavy: spíše technická poznámka. Protože si mě tu bereš do úst. Na co bych Ti tu měl prý odpovídat? Provádíš tu totiž výkřiky bez obsahu. Já Ti tu ale Tvé ego pomáhat honit nechci ... a také nebudu.

Konkrétně Tvůj velký nic říkající výkřik a doplněný bohatě citacemi mé osoby teď ned říj 31, 2010 12:43 pm. Kde vykřikuješ prázdná slova, přitom konkrétně neodpovídáš na můj konkrétní a prostý dotaz.
Tj. proč a dle Tvého předchozího jiného výkřiku ned říj 31, 2010 6:45 am by měl být, tedy dle Tvého psaného textu, zakázán (a asi téměř na věčné časy?) prodej plynových zbraní, potom dále zakázána jejich zpětná evidence, to aby nakonec dosavadní majitelé plynovek a kterým byla zpětná evidence plynovek zakázána ... a jak si to od stolu pěkně vymýšlíš ... byli patřičně potrestáni za jejich vlastnění/držení ... ale nosit by je mohli? myslím někomu jinému? ... nebo ne? ... nebo to už neřešíš?
Kavy píše:Někomu pěkně sklapne,až se u nás zakáže prodej plynových zbraní a jejich zpětná evidence :lol:
Po jisté době by bylo vlastnění/držení neevidované plynovky trestné.
Že Ti tam, rozoumku a mohu se domnívat já malinkatý a proti Tobě tolik nehodný, vypadla důležitá slova "volný" a "zavede" ... a znáš vůbec nebo ne ještě rozdíl mezi pojmem držení a nošení? Tak jako to prokazatelně neví další poslední střelec tady od boku jménem nick Apevia?
...
Naposledy upravil(a) kebab dne 28 lis 2010 23:19, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 31 říj 2010 16:05

Když jsi psal jaké mám ostré zbraně ,tak jsem chtěl,aby jsi mi dal odkazy na stránku kde jsem je vyjmenoval.
Dosud je nikde nevidím,místo toho píšeš zas na půl stránky o hovně.

Nedivím se že už tu hodně lidem svým kázáním lezeš na nervy.
Uživatelský avatar
Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Silencer » 31 říj 2010 18:17

Tak už dost, nebo to tu zamknu. Dál jen věcná diskuze o plynovkách.
Uživatelský avatar
monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: Plynové pistole

Příspěvek od monikash » 31 říj 2010 18:35

Trochu ze života plynovkáře: http://www.strelecky-portal.cz/zbrane-a ... telne.html.

Jinak už jsem si vybrala. Buď to bude Zoraki 906 nebo 914. Záleží, jestli v Brně bude do Vánoc ta menší. :!:
Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 31 říj 2010 18:46

Silencer: já se přimlouvám za to, abys to tu laskavě zamknul,
protože a jako moderátor jsi stejně tzv. na draka, sice je tu diskuze volná ale uhlídat jsi to tu měl daleko dřív a kolik stránek (desítek?) dozadu,
kdo si chce něco zjistit víc o plynovkách má dostupný zahraniční weby a lepší včetně fóra ... a jestli neumí jazyk jeho chyba, tady mu stejně nepomůže ani ta čeština nebo slovenčina,
a nakonec myslím že je až příliš viditelné, že ten marasmus zde je odvislý i od komerce, pochopitelně něco jiného je okecávat a honit hejly na zbrani řádově za 15 - 20 tis. Kč (myslím minimálně) než kolem nějaké ekonomicky ubohé plynovky za řádově 15 stováků, že.
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 31 říj 2010 19:02

kebab píše:Silencer: já se přimlouvám za to, abys to tu laskavě zamknul,
protože a jako moderátor jsi stejně tzv. na draka, sice je tu diskuze volná ale uhlídat jsi to tu měl daleko dřív a kolik stránek (desítek?) dozadu,
kdo si chce něco zjistit víc o plynovkách má dostupný zahraniční weby a lepší včetně fóra ... a jestli neumí jazyk jeho chyba, tady mu stejně nepomůže ani ta čeština nebo slovenčina,
a nakonec myslím že je až příliš viditelné, že ten marasmus zde je odvislý i od komerce, pochopitelně něco jiného je okecávat a honit hejly na zbrani řádově za 15 - 20 tis. Kč (myslím minimálně) než kolem nějaké ekonomicky ubohé plynovky za řádově 15 stováků, že.
V tom pripade se ja kebabe primlouvam za to, abys laskave provokoval moderatory k cinum, ktere ovlivni jenom Tebe a ne dalsi uzivatele tohoto fora! Delej si co chces, pokud se nasledky dotykaji Tebe, to je koneckoncu princip osobni svobody. Ja ale kuprikladu tohle tema zamcene nechci a Tvuj provokativni prispevek na Silencerovu adresu me lehce rozdrazdil.

Uz nekolikrat jsem se snazil lehce naznacovat, ze jsi nekdy az prilis vztekly a vznetlivy, tentokrat jsi mozna prekrocil hranici. Sam za sebe se tu hadej (o plynovkach!!) jak chces, ale neohrozuj existenci jedineho skutecne obsahleho tematu o plynovkach v CR, dokonce jedineho, ktere ma nejake stale prispevatele!

Rozhodne souhlasim, ze moderator mel zakrocit jiz drive (a to mnohem!) a potrestat jednotlivce, kteri tohle tema soustavne nabouravali svymi mnohdy jednoradkovymi prispevky, ktere byly naprosto zcestne a evidentne cilene jen jako provokace. Koneckoncu, je to jen asi 2 stranky dozadu.

Resit problem ale znamena potrestat viniky a ne zamknout cele tema a potrestat vsechny a to jeste nejmene ty, kteri za to mohou! Rikam to uz ponekolikate ale byl by to princip kolektivni viny, coz vsichni jak jsme tady nesnasime napr. u ovcanu.
Naposledy upravil(a) Pietro.Beretta dne 31 říj 2010 19:05, celkem upraveno 1 x.
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Odpovědět