koupe umarex airgun 850

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: koupě umarex airgun 850

Příspěvek od PEPAN » 09 zář 2010 21:55

To by mě taky zajímalo, je to fakt takový krám? až na cenu se mi zdá celkem ok. A za dřevo ještě víc. ale je to COčko a na takový vyblbnutí myslim super, nebo ne?


Nejde!Prostě NNe
Uživatelský avatar
mzprx
Příspěvky: 215
Registrován: 20 kvě 2007 07:49

Re: koupě umarex airgun 850

Příspěvek od mzprx » 09 zář 2010 22:48

Za tie prachy je to uplne super. Striela to dobre, ma to cca. 13J, na jednu 88g bombicku to vystreli cca. 250 krat.
Moze zostat natlakovana aj 2-3 mesiace. Vdaka velkej bombicke sa neprejavuje pokles rychlosti vplyvom rychleho strielania a teploty. Nulove dodatocne naklady na potapacsku flasku, hadice a plnenie.
Rozptyl okolo 1cm na 50m. Jediny problem je v zime, ked je okolo nuly a pod nulou, vtedy energia klesa. Ale vtedy sa aj tak klepu ruky od zimy.
Siroke moznosti tuningu, moznost neskorsej prestavby na vzduch.
Daystate GP, Anschutz 9003, Ripley AR5s, Drulov DU-10, HW97K, HW100TK+LW, UMAREX 850 Hunter, Evanix Blizzard S10 rear bolt, Evanix AR6 a k tomu 4 kila skla. Ardesa Evolution v dreve - kurniksopa, ved ja som vlastne zberatel :-)
gandik
Příspěvky: 120
Registrován: 23 dub 2009 19:13
Bydliště: Kyjov
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě umarex airgun 850

Příspěvek od gandik » 09 zář 2010 22:51

no zase ze cenu nove cz 200 koupis desetiranny hatsan at44 i s pumpou.pcp hatsan je urcite lepsi nez co2 850ka a pokud chces trochu usetrit rekl bych ze je hatsan dobra volba cz200 je samo jeste lepsi ale zase to chce do ni dost investovat za nabijec vetsi kartusi atd...

v zaklade je rozdil mezi co2 umarexem a pcp hatsanem jen asi 1000 korun a ma v zaklade 10ti ranny nabijec a slusne velkou kartusi na vzduch.
Uživatelský avatar
PEPAN
Příspěvky: 1695
Registrován: 11 říj 2009 22:19
Bydliště: z5 na 9

Re: koupě umarex airgun 850

Příspěvek od PEPAN » 09 zář 2010 23:16

No hatsana bych sem radši nemotal, a to proto že většinou potřebuje rozsáhlé úpravy a opravy. sám jsem myslím narazil na dobrý kus ale stejně už mě sere (nebaví mě se v tom hrabat) krom toho jsem zjistil že mě ani nebaví vzduch to už radši hodim pár bombiček do kapsy a můžu střílet do alelujá, zima je samosebou svině :?
Nejde!Prostě NNe
pospik
Příspěvky: 7
Registrován: 07 zář 2010 11:05

Re: koupě umarex airgun 850

Příspěvek od pospik » 10 zář 2010 09:50

No diky chlapi . Včera jsem to musel předčasně utnout. Přišla žena a dostal jsem přednašku o rodinnym rozpočtu.Začínám se v tom pomalu orientovat . Je to asi stejnej vyivoj jak u auta maš skoda 120 a po čase ti přestane stačit Na bmv nemaš tak ušetriš v potu tvaře na nějakou středni třídu .Stejně ale pořád toužiš po tom bmv. NA HATSANA se podívám předpokladám ž e tou pumpou obejdu všechny bomby ventily přepouštáky atd.Budu muset někam zajit a vzit to do ruky myslim ze to bude rozhodující . Musím taky myslet na toho kluka sice mi nabral hlinu do laufu ale byli jsme před 14 dnama v prátru a skoro jsme se nehli od střelnice .Ona taky vypada jinak než u nas. Pujčíl mu principál jednoranou HAMERLLI S PUSKOHLEDEM typ nevím a mladej střílel jak o zivot .Láska na první pohled .Eura v prdeli a na housenkovy draze ani nebyl .
Mam doma hromadu přívesku na kliče co mu tam dali .Ješte uplne nechapu nastavovani tlaku na cz 200 Dokonce i ten umarex dělá vic druhu podle tlaku . Má ten hatsan nejaky omezení .je mi jasny ze 16 j uplně stači ale proc nestrilet s většim tlakem tim padem i přesněji a na větši dalku .
hotofsom
Příspěvky: 136
Registrován: 14 úno 2010 11:10

Re: koupě umarex airgun 850

Příspěvek od hotofsom » 10 zář 2010 10:29

pospik píše:No diky chlapi . Včera jsem to musel předčasně utnout. Přišla žena a dostal jsem přednašku o rodinnym rozpočtu.
Ješte uplne nechapu nastavovani tlaku na cz 200 Dokonce i ten umarex dělá vic druhu podle tlaku . Má ten hatsan nejaky omezení .je mi jasny ze 16 j uplně stači ale proc nestrilet s většim tlakem tim padem i přesněji a na větši dalku .
Všetko toto sa dalo vyčítať už v prvom príspevku. :wink:
Nechajte si nateraz čas. Skutočne sa dohodnite s chalanmi na Vašej účasti na ich planovanom stretnutí a suťaži. Môže Vám to pomôcť pri výbere stokrát viac, ako keď len budete informacie získavať tu, na rôznych vláknach fora.
Obetovať jednu sobotu, ošahať si zbrane, porovnať si ich odlišnosti a aj zhodné konštrukcie, je si myslím len najrozumnejšie. Ušetri to spustu teoretizovania a aj Vašich investicii... :wink:
Odpovědět