Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
martix
Příspěvky: 11
Registrován: 26 srp 2010 11:41

Re: Plynové pistole

Příspěvek od martix » 01 zář 2010 19:05

:?


Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 01 zář 2010 20:05

Mílý kebabe, tys ještě větším hlupákem, kolikpak je dílů v oněch Kevinech shodných? Ale to už je moc složitý úkol pro tvoji zabedněnou hlavu.
Tady ti překopíruju tiskovou zprávu zbrojovky:
Výroba pistolí Kevin pro východní Evropu
Date: 23.05.2008
V letošním roce byly zahájeny dodávky výrazného množství pistolí Kevin ve verzi, která má označení WASP-R speciálně vyvinutých pro zákazníky z východní Evropy. Jedná se o ráži 9 mm P.A. a tedy patří do kategorie expanzních zbraní. Po překonání řady obchodních a legislativních překážek na obou stranách byla zahájena jeho výroba a hlavně dodávky. Tím se rozšiřují možnosti nabídky těchto oblíbených pistolí i do zemí s omezeným prodejem „ostrých“ zbraní.
Konec zprávy. Pokud by tedy použili běžného Kevina, tak by toho asi moc nově nekonstruovali, že? Ono totiž "ze zbrojovky" by se daly nakroutit i všechny krumply z Umarexu.............dyť jim patří Walther. A ještě líp, místní Alfa, jen pohříchu jsou plynovky oproti ostrým verzím lehce šizené či trochu jinak řešené. Jenže to tu opět narážíme na problém, jak hlupák s přístupem k netu si někde přečte informaci a jen s ní neumí dál pracovat, hlavně, že zvrací "fakta", že kebabe?!
PS: A ještě drobnost. V současném výrobním programu není o této hračce zmínka. Asi se tedy plně osvědčila.
rtt
Příspěvky: 2
Registrován: 22 led 2010 19:57

Re: Plynové pistole

Příspěvek od rtt » 02 zář 2010 15:22

Dlouho jsem vybíral plynovku,pročítal diskusi,nakonec koupil HW37 a moc se mi líbí.Tato diskuse mi moc pomohla,ale určitě ne příspěvky od provokatéra a ignoranta Biglesse.
Málo kdy reaguju do diskusí,ale tohle mi fakt nedalo,všem ostatní s věcnou diskusí děkuji.... :o)
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 02 zář 2010 15:53

wow, provokatér a ignorant, to je od někoho, kdo vyhodil oknem pár šušní, poklona 8)
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 02 zář 2010 23:28

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 29 lis 2010 00:27, celkem upraveno 1 x.
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 03 zář 2010 00:21

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 29 lis 2010 00:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 03 zář 2010 09:51

Tobě není třeba cokoli podsouvat, ty padáš do vlastních "výkopů" sám :lol:
edit: Ó ano Mak, měl jsem ho a i vím, že existuje i coby "vzduchovka".....a má to nějakej vliv na to co píšu? Ty slavnej domácí úkole?
A mimochodem. Furt se točíš na jednom z mých argumentů a zoufale se snažíš najít slušně vyrobenou plynovku. Budiž, hledej šmudlo, a co zbývající ( a stejně podstatné) výhrady? Ono je možné vyrobit kvalitní plynovku (teď se o to snaží Grandpower-a to je slušná firma, takže minimálně po výrobní stránce to bude nejspíš fajn), ale cenou se taková hračka pro běžného uživatele dopředu diskvalifikuje (viz zdejší nářky právě nad cenou Grandpoweru) a proto se to běžně nedělá. :roll:
edit 2: A strejdu gůgla si nech od cesty, narozdíl od tebe píšu jen o tom o čem něco vím z VLASTNÍ zkušenosti, šašku.
Uživatelský avatar
Radgost
Příspěvky: 772
Registrován: 28 srp 2008 09:50
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Radgost » 03 zář 2010 10:26

Nechcete si to, kluci, vyříkat třeba v SZ a nezavalovat s tím fórum?
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 03 zář 2010 10:40

Chci se zeptat, na plakátu od UMAREXU jsem viděl, že nabízejí i tlumič na plynové pistole. Bohužel jsem ho zatím nikde nenašel k zakoupení. Nezahlédl jste někdo tento tlumič na nějakém eshopu? jestli jo, tak mi prosím pošlete odkaz. Celkem bych do toho tlumiče šel.
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 03 zář 2010 10:53

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 29 lis 2010 00:28, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 03 zář 2010 11:15

Kdože tady neumí číst? Já nikde argumentační nouzí netrpím, jen bohužel pro tebe trpíš funkční negramotností. Tak schválně kolik stran blábolů ještě vypustíš než ti začne svítat?
A z tvých dvou plynovek je 0, slovy nula. Ani ZVI ani Izmash je NEMAJÍ v současnosti ve výrobním programu. Kdybys uměl číst, možná bys začal argumentovat Grandpowerem. Ale ani to nemění nic na stavu, žes nepochopil vůbec nic z toho, co jsem napsal. Ostatně i CZUB vyráběla (a možná vyrábí) nesmrtící varianty svých zbraní (tuším že dvaaosmu dělali snad pro Indonesii na nesmrtící munici).
Takže ANO, je možné vyrobit i plynovou zbraň kvalitně, ale to nic nevypovídá o kvalitě produkce na pultech. Ona i třeba "ostrá" pětasedma jde vyrobit kvalitně, ale jmenuje se povětšinou SPHINX :lol:
Jediné co ti lze doporučit je sbírání zkušeností, ovšem s připitomělou arogancí znalce internetového vyhledávače toho moc nenazkoušíš :roll:
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Artifex » 03 zář 2010 14:32

Pánové, trošku méně osobních výpadů bych prosil, áno?
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
Uživatelský avatar
Chains
Příspěvky: 12
Registrován: 10 črc 2010 10:52
Bydliště: Praha

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Chains » 03 zář 2010 17:14

Taky bych řek že by si Biggles moh vylejt srdíčko jinde.. :roll:
jinak k tomu tlumiči, jestli o tom někdo ví, tak by mě zajímalo jestli je závit na všechny zbraně stejnej.Řek bych teda že minimálně u Umarexu tomu tak bude ale vim koulo, taky sem to viděl jen na plagátu.
Umarex Walther P88 Compact 9mm
SVUH blue baseball bat
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kavy » 03 zář 2010 17:40

Tlumič na plynovku :shock: :?:
Nechceš ještě odhlučňovací krabici na silvestrovský petardy ?Jako že bys jí hodil zapálenou dovnitř,
rychle zavřel víko a ..... nic.
Nebo do ní naházet zapálený rakety,takový bezhlučný ohňostroj co rovnou neoslňuje.
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 03 zář 2010 18:02

Biggles: o tom jestli něco je nebo není uvedeno právě teď na internetové stránce nějakého výrobce a jako omezující podmínka nepadlo v zadání úkolu ani slovo. Bylo to o tom dokázat, že velmi kvalitní a tedy spolehlivé plynovky existují a kdo chce, může si ji pořídit. Já uvedl dva příklady a mohl jsem uvést další.
:arrow: Kdo chce příkladem Kevina, může si ho koupit a mnou namátkou vybraný odkaz na e-shop jsme už tady uvedl. Nemám být osobní, tak o Tvé asi slepotě psát nebudu. Z vlastní zkušenosti vím, že Kevin byl sehnatelný v Praze i v kamenném krámě. Jako opět příklad toho co je a není na pultech, že.
:arrow: Co se týče příkladem Makarova, tak ten doplatil na nová omezení EU, paradoxně doplatil právě na svoji kvalitu a tedy i na pořád možnost předělávky na ostrou. Ještě počátkem roku 2009 byl ale celkem slušně sehnatelný. I teď a kdo ho opravdu chce tak ho sežene, i když ne tak lehce, ale sežene.

K té tzv. produkci plynovek co je vidět na pultech a co se tu oháníš a naznačuješ. Ta je přece dána také a velmi úrovní samotných zákazníků.
Pokud sám zákazník nebude vědět, co je a co není opravdu kvalita a proč, když nebude zákazník sám potřebně náročný, tedy znalý, když nebude zákazník na obchodníka tlačit a ptát se proč ten a ten model plynovky nemá a proč místo toho podstrkuje nějaký šunt, byť levnější, tak to je potom opravdu a bude beznaděj.

Osobně jsem si myslel, že k takové té osvětě má v dobré víře posloužit i tohle téma. Protože vím na sobě, že vybrat slušnou plynovku a s ohledem na peněženku je problém. Dá to mnoho a mnoho hodin hledání zkušeností, srovnávání po webu ... a také prohlížení někde v reálu po krámech, pokud ji právě někde ale kde mají.

Jak jsem se přesvědčil, tady na téma a několikrát a poslední dobou, žel samotní zájemci o plynovku nedokáží pochopit, že dobře koupit ji je složitější než pořídit vzduchovku nebo třeba ostrou. Že to není jako koupit rohlík tj. je připečený není připečený. Protože i relativně na první pohled a dle popisu slušný plynový kvér a patřičně zaplacený může být spíš jen pořád poplašňák, protože má problémy s výmetem té dráždivé látky ... a dozvědět se to lze a po zkušenostech v rámci až nějaké diskuze nebo minirecenze, co takový majitel dá nezištně ostatním.

:arrow: To tady a žel na téma takto nefunguje. Jednak ho rozbíjíš tady svými provokacemi Ty a Tobě podobní :(
Za druhé a to žel vposledku co vidím. Tak někteří zájemci o plynovku nejsou ani mentálně připraveni přečíst a pochopit sled více než 3 nebo 4 doporučujících slov, které si plynovka ale nutně zasluhuje: takže sdělit takovým dotyčným, čeho a proč se vyvarovat a za peníz který chtějí max. za plynovku obětovat, je zhola nemožné ... a kruh se uzavírá.

Takže pokud na toto a takto přistoupím, tak ano Bigglesi máš vlastně pravdu: ano, dnes na pultech v krámech je to co je a nezmění se to pozitivně potom nikdy, a bude ještě hůř, že ... protože převaha neinformovaných zákazníků bude kupovat ten nejhorší a nejlevnější, ve skutečnosti předražený šunt co na těch pultech dnes je ... a toho šuntu bude ještě víc, protože o něj je přece ten zájem a tak proč ne ... a takto neinformovaný zákazník si pochopitelně nebude tížit ani dál hlavu ... takže při manipulaci s plynovkou bude nebezpečný sám sobě a svému okolí ... a přečteme si o tom, čím dále častěji a jako odstrašující příklad, v nějaké té černé kronice nebo uvidíme na TV.

Artifex: máš pravdu, ano, sklouzlo to někam kam nemělo. Házím ručník do ringu :(
Pro mé osobní potřeby bohatě a raději postačí zdroje, které se plynovkami opravdu zabývají a na úrovni. Je to především ten tady odkazovaný německý a potom maďarský web. Radši se tedy budu učit německy a maďarsky, než se vybavovat zcela neplodně tady a česky.
Odpovědět