Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 20 srp 2010 19:59

Tady je dalsi nespolehliva:

dluzno dodat, ze chlapik jich strili 1000 najednou bez mezicisteni...

EDIT: Jozef: Tohle je jedine video, ktere jsem kdy nasel, ve kterem se 914 zasekla. Jine jsem zatim nevidel...


ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
jozef hošmanek
Příspěvky: 184
Registrován: 05 říj 2009 17:47

Re: Plynové pistole

Příspěvek od jozef hošmanek » 20 srp 2010 20:28

Přesně tak, ale ještě jedno moje ať je radost :D http://www.youtube.com/watch?v=F7Vn2wXG85A :mrgreen:
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 20 srp 2010 20:33

O Walther PP od Umarexu se da docist na vice mistech, ze trpi na zaseky. Tohle se Umarexu nepovedlo. Skoda, ze je to pouze jedna pistole ze 2 od Uma, ktera je opravdu mala... Takhle mame jen jednu spolehlivou Umarexackou malou pistoli :cry:
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 23 srp 2010 11:34

Ó jůtjůb, plnej skvělejch videí. Je zajímavý, že testy, který se vám nelíběj, tak jsou špatně metodicky zpracovaný, ale kdejakej canc hodící se do krámu je skvělej :lol:
Hlupáky je přesvědčovat zbytečný, náhodný kolemdoucí si názor učinit může a tím je cíl splněn, teď už se vám můžu jen smát.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kubajzz » 23 srp 2010 12:36

No ty taky nepoužíváš nejlepší prostředek k sebeobraně a nikdo se ti nesměje, tak o co jde?
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 23 srp 2010 13:00

O argumenty :wink: A vlastně, co je nejlepší prostředek? :D
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kubajzz » 23 srp 2010 13:16

Nejlepší prostředek co znám je mít vlastní ochranku, což nemáš. A taky se ti ten s ochrankou nesměje, že jsi srandista s pistolkou v kapse, tak nevím proč reješ do těch co nosí plynovku.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 23 srp 2010 13:31

Znám i lepší způsoby (než "jenom" ochranku), nemluvě o tom, že mne s pistolkou v kapse nejspíš nepotkáš. Nicméně, pokud by sis přečetl celé, co zde píšu, tak bys zřejmě pochopil, že mé "rytí" je spíše zaměřeno na skálopevné přesvědčení ohledně skvělých parametrů plynovek. Ale to je vlastně jedno 8)
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Kubajzz » 23 srp 2010 14:13

Spousta lidí je zase skálopevně přesvědčená, že se ubrání s ostrou zbraní a taky to není pravda.

Ti co nosí plynovku mají na rozdíl od těch s ostrou akorát nižšší pravděpodobnost úspěchu obrany. Nicméně pravděpodobnost stále dost slušnou, takže pokud si to nošení plynovky vyhodnotí pro svoje podmínky jako dostatečné, tak proti tomu nemůžem nic namítat.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 23 srp 2010 14:46

Ja teda si myslim, ze maloktery, opakuji maloktery, plynovkar je skalopevne presvedcen, ze se vzdy ubrani s plynovou pistoli. To je kravina stejna, jako ze si ostri nosici mysli, ze se vzdy ubrani s ostrou. Je prece jasne, ze jsou situace, kde se proste neubranite s nicim. Je to jak pise Kubajzz, pro nektere je ale plynovka dostatecna. Kdybych zil v USA nebo JAR, tak si samozrejme koupim ostrou-v kazde zemi z trochu jineho duvodu. V CR ale z uz jmenovanych duvodu se zatim zdraham.

Bigglesovi nejde o argumenty (protoze zadne opravdicke moc nepredvedl) ani o zkusenosti (zrovna tak) ani o nic, co tu pise. Jemu jde o to se proste tady zhadat, protoze u pocitace je silak kazdy. Je to videt z jeho konfliktniho chovani od sameho zacatku. Kazdy dokaze za klavesnici byt namachrovany, je to na internetu typicky jev. Ma pravdu v jednom, ze si nahodny kolemjdouci udela svuj obrazek (coz zatim bylo asi ve 3 pripadech videt) a ja jsem za to rad. Diky nemu je tohle tema aspon pravidelne nahore v seznamu. Koneckoncu nam pritomnost tohoto zasekleho gramofonu (byt s misty otravnou deskou) celkem prospiva.

EDIT: Kubajzz: Mate pravdu, ze pravdepodobnost ucinne obrany je o krapet nizsi (zalezi samozrejme na situaci, muze to byt i o vic nez krapet a naopak) ale zase pravdepodobnost ucinne obrany proti sankcim od statnich instituci po samotne obranne situaci je zas o krapet vyssi (a to asi spis vzdy). Ale asi zalezi na zkusenostech s urady kazdeho z nas. Obcas pri pokecu s prodejcem me desi historky, ktere sesbiral od vsemoznych kamaradu a zakazniku, kde a jak urady zasahly. Bez vyjimky vzdy na to doplatil majitel zbrane a to byl kolikrat jasne v pravu.

EDIT 2: A jen pripominam opet to, ze na Bigglese odmitam jiz po tolika strankach primo reagovat. Nehlede na fakt, ze VSE, co on tady predhazuje uz asi po stopadesate je uz okomentovano na predeslych strankach vcetne jeho "nejnovejsich" nesmyslu. Jde to totiz porad dokola...
Naposledy upravil(a) Pietro.Beretta dne 23 srp 2010 15:20, celkem upraveno 1 x.
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 23 srp 2010 14:54

2 Kubajzz:A to je ono. Nižší účinnost než ......dobře............ ostrá, ale ani žádná výrazná výhra oproti dalším způsobům ochrany jednotlivce. Ale to je jedno, dle mne není účinnost a spolehlivost adekvátní vynaloženejm prostředkům, nepohodlí a složitosti obsluhy v porovnání s jinými běžně dostupnými způsoby. A myslím, že jsem to i dostatečně polopaticky popsal. Dokonce i chápu člověka, kterej má rád zbraně a nemá zbroják, tak si do vitríny kupuje "zavařeniny" a sem tam pěknou plynovku, ale co mi není dostatečně jasný, je, k čemu tahat kilo zinku, který musím furt někde schovávat, stálo mne třeba trojku a nemůžu s tím ani na pivo, když existuje varianta levnější, skladnější, pohodlnější a jednodušší (jasně mačkat spoušť je jednoduchý, ale taky je to třeba vobčas vyčistit, nemluvě o drobnostech, jako natažení, manipulace se zásobníkem či válcem, ne že by to nezvládla zaučená opice, ale jen mačkat tlačítko na spreji je jednodušší). A to jsem se ještě znovu nedobral ke spolehlivosti, která je víc než důležitá. Při použití jakéhokoliv prostředku k ochraně života musím mít šanci hraničící s jistotou, že zvolený prostředek neselže, a to plynovka prostě neposkytuje.
2 Pietro: Panáček, kterej není štond vyvrátit argumenty ani rozebráním svýho prskátka by měl tiše šoupat nohama a ne se do někoho furt navážet. To že nejsi schopen rozlišovat argumentaci od svejch blábolů je sice smutný, nicméně nikoliv určující pro ostatní.
Uživatelský avatar
007
Příspěvky: 66
Registrován: 24 úno 2010 11:34

Re: Plynové pistole

Příspěvek od 007 » 23 srp 2010 21:16

Já chčiju z tvýho obratu "kilo zinku", ty si ale "kilo telecího" :D :mrgreen: :idea:
Už jsi mi tu pomalu začal scházet, mám tě místo dikobrazu :idea:

ALKAJ: :wink:
Naposledy upravil(a) 007 dne 23 srp 2010 22:22, celkem upraveno 2 x.
Atak Zoraki 914 9mm
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Re: Plynové pistole

Příspěvek od ALKAJ » 23 srp 2010 21:23

10. Citování příspěvků
a) Pokud reagujete na poslední příspěvek je zakázáno odpovídat s citací.
Zaujímavé koľko ľudí to porušuje... :roll:
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Sarid
Příspěvky: 69
Registrován: 07 črc 2010 20:42

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Sarid » 24 srp 2010 14:53

tak jsem si vcera poridil atak zoraki R1 :D

nevíte jak vyresit vyklajici se bubinek? hledal jsem ve foru a jeden majitel mel ten samy problem jak si ho poridil, vyresil ho ale jak, nenapsal...problem je ze ten clen fora tu byl naposled nekdy v kvetnu :(
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 24 srp 2010 15:32

Uzivatel jir.007 to tu resil. Rikal, ze mu chvili trvalo nez prisel na to, jak ho dotahnout ale podarilo se mu to. Ja to bohuzel nevim ale rozhodne si myslim, ze kdyz budete chvili koumat, tak na to prijdete. Mimochodem, Saride, mate SZ.
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Odpovědět