Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Sarid
Příspěvky: 69
Registrován: 07 črc 2010 20:42

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Sarid » 17 srp 2010 16:43

kebab píše: Pietro.Beretta: ale vždyť to není pravda, že mu nikdo na KIMAR CZ-75 neodpověděl, třeba já mu dal a velmi brzo konkrétní dva odkazy sob srp 14, 2010 9:29 am:
a) konkrétní hodnocení majitele, že plynovka není za ty prachy nic moc, tj. provedení je otazníky vykřičníky, takže jít raději od toho, i když on si to asi nemyslí když už si to jednou koupil, že,
...
omlouvám se, ale mezi těmi dlouhými posty jsem to přehlédl :? každopádně dík, jen mě napadla protože by se mi líbilo mít nějakou plynovku české zbraně...škoda že žádná firma nedělá nějakou kvalitní CZ75D, neváhal bych :D


Uživatelský avatar
brezvi
Příspěvky: 206
Registrován: 24 led 2010 20:52

Re: Plynové pistole

Příspěvek od brezvi » 17 srp 2010 17:12

Biggles: A jen tak na okraj, svojí slezinu bych rozhodně nesvěřoval ani malorážce ani plynovce...

Po mých zkušenostech bych i svěřil...jakože raději přejdu na druhou stranu,než abych se musel proplítat mezi omotanejma hlavama.
Já si už nepamatuju co tu padlo, ale viděl jste, zkusil jste co umí plynový náboj?
Hraní na pistolníky bych vypustil.
Sarid
Příspěvky: 69
Registrován: 07 črc 2010 20:42

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Sarid » 17 srp 2010 17:38

asi jsem přišel proč mi občas zbraň nevystřelí na první pokus...

http://www.gazpisztoly.hu/gazpisztoly/c ... le.293.php
Colt Dvojitý orel 9mm PAK Umarex gázpisztoly riasztótölténnyel pracoval spolehlivě zkoušet. Revolverezve stávkující úderníku, která zanechala stopy na vstupu do mělké vody, je možné, že v případě, že dlouhodobý použití drátu ohýbaného začíná kakasrugó kigyengülni, pak její síla nebude stačit ke spuštění výstřel.
navíc jak můžete vidět (ne moc kvalitní fotka) vypadá to jako nějaká vytlačená díra, přemýšlím jak by se to dalo opravit, v problémové situaci by nevystřelení prvního náboje na první pokus mohlo znamenat při nejlepším výsměch od útočníka :D

http://img15.imageshack.us/img15/538/s5001673.jpg
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 17 srp 2010 18:06

2 brezvi: Ano, jak jsem již zde psal, tak narozdíl od místních teoretiků jsem měl nedobrovolně tu čest.
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 17 srp 2010 19:29

Sarid: to je právě ono, hledat, hledat a hledat ... a možná něco dohledat :)
Když se jedná o Umarex a nebo další německý plynovky, to německý není podmínkou, je dobrý také hledat na tomhle německým webu:
:arrow: a) pro takové ty testíky a hodnocení od majitelů:
http://www.co2air.de/wbb3/index.php?pag ... boardID=86
:arrow: b) a diskuze kolem:
http://www.co2air.de/wbb3/index.php?pag ... &boardID=9
... a jak bylo řečeno či spíše napsáno, ani Umarex není zárukou vždy neomylnosti ... a právě proto jsou takovéto weby, aby na to případně upozornily.
:arrow: Na prudiče týpku nick Biggles jsem tam a kupodivu, loni a co jsem to asi 1/4 roku zvědavě študýroval, nenarazil ... holt jsou v Němcích daleko slušnější?

Já na tomhle webu asi 1/2 roku nebyl, vidím že ho vizuálně poněkud překopali a přeorganizovali, doufejme že k lepšímu.
:arrow: POZOR a perlička.
I tady na tomto německým webu byl pochopitelně široce rozebíraný ten jakoby maďarský "test", z kterého zde tj. na českým webu záměrem jakoby nepoučitelný nick Biggles tak rád dovozuje své a tzv. závěry, nevěda ale co a proč a jak a k čemu, a s kterými tuná halasně poučuje okolí, tj. jak a kterak jsou plynovky prý na pšouk generálně:
tak jak jsem právě zjistil, tak z německýho webu byl ten "test" a co tam delší dobu už loni visel (plus tam byla i diskuze) odstraněn,
už tehdy tomu bylo ostře vytýkáno a proč, že jako test to metodicky nemá šanci obstát a už vůbec ne, aby se z toho vyvozovaly závěry ... a navíc byl tento pokus o test silně kritizován pro pochybný morální aspekt takového testování ... a právě tímto způsobem:
http://translate.googleusercontent.com/ ... IoOzLqiLrA
Uživatelský avatar
Andre Doktor
Příspěvky: 286
Registrován: 03 kvě 2010 16:09

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Andre Doktor » 17 srp 2010 19:55

Biggles píše:2 brezvi: Ano, jak jsem již zde psal, tak narozdíl od místních teoretiků jsem měl nedobrovolně tu čest.
Divné, já když sem rozebíral NV náboj a omylem se mi dostala nanočástice té látky do oka,tak sem celkem trpěl. Ale vy zřejmě máte oči z odolného materiálu žeano.
AR2079 5.5mm PCP, NS Nighteater 6-24x56 AGIR
QB 78 DeLuxe 4.5mm, Slavia 634 4.5mm, Optisan Cobra
LOV 21
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 17 srp 2010 20:18

Prosimvas panove, nechte toho. Je evidentni, ze se dotycny zdraha vyjevit detaily, takze ta duveryhodnost nebude asi nejvyssi. :) Co byste chteli kdyz pokazde informace jsou podavany se slovy "namatkou" nebo "ve strucnosti" 8)

Prestante se hadat, je to boj s vetrnym mlynem.
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
Laďa2
Příspěvky: 139
Registrován: 23 pro 2008 20:33

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Laďa2 » 18 srp 2010 09:04

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 18 srp 2010 18:50

Pánové, narozdíl od vás má "prudič" alespoň nějaké zkušenosti, které je schopen popsat, případně i podložit věcnými argumenty. Takže už někdo svoje šidítko rozebral? Zkusil si cvičně přepadení? Sorry, ale bláboly o slzícím očíčku puberťáka mne fakt nedojmou. Takže se přestaňte plácat po ramenech a vzhůru do reality :lol:
Vono totiž na každej argument napsat "ale to je vyvrácený" (už nedodat čím v reálu), případně "já si myslím" nebo "je to prudič, my jsme nejchytřejší" je hodno doopravdy ubrečenýho připitomnělýho puberťáka :D
Naposledy upravil(a) Biggles dne 19 srp 2010 23:02, celkem upraveno 1 x.
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 19 srp 2010 10:18

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 29 lis 2010 00:23, celkem upraveno 1 x.
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 19 srp 2010 11:21

Kebab: Ja se Ti divim, ze jsi to jeste nevzdal. Clovek, ktery prijde a napise ve zkratce par bodu, ze plynovky jsou naprd a dostane k tomu obsahly prispevek s odpovedmi na jeho pripominky, nacez pak napise, ze tomu neveri nebo odpovi na neco jineho, rozhodne nema sebemensi narok tady zvanit o tom, ze cokoliv argumentacne podlozil. Jestli sis vsimnul, tak uz asi 3x napsal, at mu odpovime na jeho pripominky (EDIT: uz 4x - viz nize), pokazde jsme tak ucinili a on to nikdy nevzal v potaz, jen na nase otazky si vzdy nasel cestu, jak se vyhnout odpovedi a nakonec nas znovu vyzval at cokoliv co rekl vyvratime :lol: . Nejen, ze je to trapne ale je to taky naprosto pruhledne a ubohe.

Jedine, co zde tento frajirek predvedl jsou osobni utoky, ironie a bagatelizace. Na nic vic se nezmohl, tak se uchylil ke lzi. Mne jen neni jasne, proc se tu do krve s nama hada. Uz 3 lidi prisli z jinych sekci pridat pripominku nebo dve, zatim ale zadna nebyla v jeho prospech. Nejvetsi sranda je, ze ted se pokousi sam rikat nam to, co my jemu vycitame uz od zacatku. Tedy absolutni neschopnost doopravdy argumentovat a vse komentovat stylem "neverim", "kravina", "hracka/siditko/tezitko" a podobne. Pomoci spatne pouzitych metafor a klise se obcas snazi vyhrabat z bahna ale marne.

Podle sveho opravdu nejlepsiho vedomi a svedomi muzu prohlasit, ze je to asi nejvetsi ignorant, co jsem kdy v zivote na netu potkal a jakekoliv dohady jsou zbytecne (viz poslednich cca 10 stran), on proste nikdy neuzna, ze nema patent na rozum ani pravdu. Blbcovi nikdy nevysvetlis, ze je to on, kdo se chova jako blbec...

P.S.: A uz se tesim, az si toto precte a prijde s nejakym dalsim "moudrem", hadam, ze to bude neco, co jsme aspon 3x cetli akorat s novou davkou sebevedomi, patentu na pravdu a arogance...
Naposledy upravil(a) Pietro.Beretta dne 20 srp 2010 00:03, celkem upraveno 1 x.
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
007
Příspěvky: 66
Registrován: 24 úno 2010 11:34

Re: Plynové pistole

Příspěvek od 007 » 19 srp 2010 18:50

Biggles píše:Pánové, narozdíl od vás má "prudič" alespoň nějaké zkušenosti, které je schopen popsat, případně i podložit věcnými argumenty. Takže už někdo svoje šidítko rozebral? Zkusil si cvičně přepadení? Sorry, ale bláboly o slzícím očíčku puberťáka mne fakt nedojmou. Takže se přestaňte plácat po ramenech a vzhůru do reality :lol:
Vono totiž na každej argument napsat "ale to je vyvrácený" (už nedodat čím v reálu), případně "já si myslím" nebo "je to prudič, my jsme nejchytřejší" je hodno doopravdy ubrečnenýho připitomnělýho puberťáka :D

Mr. Biggles President :mrgreen: :mrgreen:
Ty máš prostě svoji pravdu a tý slepě věříš a je to marný, je to marný.......je to marný, chvílema si myslím, jestli nejsi taky svědek Jehovovův, ty taky věří kravinám :roll: :P
Atak Zoraki 914 9mm
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 19 srp 2010 23:01

Ale pánové, ani těch pár bodů nejste schopni relevatně rozporovat, není třeba více, nehledě na to, že jsou natolik zásadní, že ani není důvodu se pouštět hlouběji. A mimochodem, já tu nejen napsal své do značné míry vlastní zkušeností podložené názory, ale i na dost dotazů odpověděl, a copak vy panáčci? 8)
Jenže kdyby měl člověk něco sám zkusit, případně vyzjistit, tak by se musel snažit a nejspíš i přemejšlet a to je pro místňáky nepřekonatelnej problém. :lol:
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 20 srp 2010 11:55

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 29 lis 2010 00:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
jozef hošmanek
Příspěvky: 184
Registrován: 05 říj 2009 17:47

Re: Plynové pistole

Příspěvek od jozef hošmanek » 20 srp 2010 19:49

Nespolehlivá plynovka (biggles)http://www.youtube.com/watch?v=exNcXJAmNLo :mrgreen:
Tahle jo :mrgreen: je to v... http://www.youtube.com/watch?v=jvbG1_IzWxo a máš radost. :D
Odpovědět