Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 08 srp 2010 14:09

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 29 lis 2010 00:13, celkem upraveno 3 x.


kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 08 srp 2010 14:14

.
VE3V1
Příspěvky: 7
Registrován: 06 srp 2010 15:55

Re: Plynové pistole

Příspěvek od VE3V1 » 08 srp 2010 14:33

Andre Doktor : díky za vše jako jediný člověk jste mi přesně napsal co jsem se tu nedočetl !

Kebab : neberte si to osobně ale u vás jsem se dočetl jenom toho že nevíte co mi jak popsat že to ani nejde a ještě mi řikáte co jsem tu četl však se na to kouknete od strany č. 1 a uvidíte sám !
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 08 srp 2010 15:09

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 29 lis 2010 00:13, celkem upraveno 1 x.
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 08 srp 2010 20:21

No vyborne, jak jsem predpokladal, po 5 dnech dve cele nove stranky ke cteni :)

Andre Doktor: Hezka prihoda. Presto, ze jsem uz slepy naboj vyradil ze svych zvyku a jsem zastancem toho, ze radsi vytahnout dele a mit nabito rovnou "ostre", tak ve vasi situaci by asi bylo zbytecne po dotycnych strilet. Nehlede na to, ze kdybyste mel prvni slepy a vypalil jeden varovny, tak byste spravne mel pak i volat policii, protoze doslo ke strelbe. Sice bych se na to asi vykaslal ale lepsi predpis neporusit nez porusit.

VE3V1: Andre to podle meho skromneho nazoru popsal presne.

Jinak k prispevku naseho nejmenovaneho skeptika muzu dodat jen nasledujici -> :lol:
Neschopnost logickeho argumentu by jeden i odpustil ale neschopnost jen pochopit smysl prosteho sdeleni je uz zarazejici :idea:

Co se tyka toho noseni pod vlivem, rekl bych, ze je videt, ze pan evidentne necte moc pozorne protoze ust. § 15 odst. (5) bodu b) zakona 119/2002Sb. o strelnych zbranich a strelivu jasne stanovi, ze:
Držitel zbraně kategorie D nesmí zbraň nosit nebo s ní na veřejnosti nebo na místě veřejnosti přístupném jakkoliv manipulovat, pokud je jeho schopnost k této činnosti snížena požitím alkoholických nápojů, návykových látek, 11) léků nebo v důsledku nemoci,
Pokud jste napity, pak nesmite ani nosit. Zbran na opasku neni v drzeni ale v noseni. Musel byste mit zbran vybitou, tudiz zasobnik vyndany ze zbrane, nesmel byste mit naboj v komore a zbran by musela byt v uzaviratelne schrance jakoby pro premisteni z mista na misto (jak pravi ust. § 2 odst. (2) zakona 119/2002Sb. o strelnych zbranich a strelivu). V pripade NO nebo KN byste pak musel zbran vyndat ze schranky, nabit, natahnout a pak se branit.
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 08 srp 2010 21:56

2 Andre doktor: A jaký rozdíl by byl, kdybys měl v ruce airsoftku? Žádný.........je tedy kuličkárna dobrým obranným prostředkem? Něco jiného je, pokud by došlo na skutečné použití...........mimochodem ono nešlo třeba přejít na druhý chodník? On totiž jen trouba v noci půjde skrz rozjařenou partičku.......ale zas má pak ramena, jak to zvládl (tedy pokud), že? :roll:
2 Pietro: Že by ses začal stávat skeptikem? Pak by totiž byla sebereflexe ohledně funkční negramotnosti na místě :lol:
:roll: :roll: :roll:
edit: No nic, dál si děcka hrejte na kovboje a třeba indiány...........
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 08 srp 2010 22:10

Svuj nazor jste vyjadril, fajn. Bohuzel mate ale potrebu dal sem chodit a prudit. Nikdo tady s vami nesouhlasil (alespon ne nikdo, kdo prispival), presto tady svuj nazor bez novych argumentu opakujete dokolecka a na nic neberete zretel. Vase nafoukanost je opravdu neuveritelna. Nehlede na to, ze nectete ani poradne prispevky.
Biggles píše:mimochodem ono nešlo třeba přejít na druhý chodník? On totiž jen trouba v noci půjde skrz rozjařenou partičku
jako reakce na
Andre Doktor píše:Předevčírem jsem šel s kamarádem tady po síldišti, když najednou za námi přišli tři cigáni, kteří začali být více než vtíraví, a už bylo jasné že se jich jen tak nezbavíme.
je vylozene stupidni. O noci tu nebyla ani rec, o prochazeni rozjarenou partickou tu take nebyla rec. Je tu doslova receno, ze se cikani prilepili - nikoliv ze se skrze ne prochazelo. Vy to proste (jak jiz jsem jednou rikal) postavite uplne jinak (cti: prekroutite) a znovu zopakujete svuj jiz jednou vyrceny (a samozrejme kritizovany) argument. Pred dvema stranami jste rikal neco o hazeni hrachu na zed. Zkuste si na to vzpomenout.
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 08 srp 2010 22:15

Nikoliv, nicméně uznávám, že jsem nečetl ten příspěvek celý, tím se doktorovi omlouvám, to ovšem nemění nic na zbytku.
edit: A nafoukanost? Možná a možná jen přirozené vymezení prostoru vůči negramotným či hloupým.
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 08 srp 2010 22:31

No vyborne, tak prosim s nami hloupymi, negramotnymi a s pravem na vlastni nazor prece nema cenu ztracet cas... ne?
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Biggles » 08 srp 2010 22:36

To je snad moje věc, a zatím mne baví se potutelně usmívat :D
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 08 srp 2010 22:44

A to je ta nafoukanost o ktere jsem mluvil. Vy proste nesouhlasite a tak jsou vsichni co nesdileji vas nazor na zaklade cehokoliv proste negramoti a hlupaci. To nema s vymezovanim prostoru co delat, to je jen do nebe volajici nafoukanost. Respektujte proste to, ze jsou lide kteri nemohou mit ZP, nebo proste nechteji mit zelezo a tak si poridi zbran jineho strihu. Prijit sem a cpat tu lidem (v dane veci mnohem zkusenejsich a narozdil od vas rozumne argumentujicich) svoji jedinou pravdu zalozenou buhvi na jake (a jak stare) zkusenosti je fakt stupidita, o to vetsi stupidita(a nafoukanost) je nekoho na zaklade rozlicnosti nazoru nazyvat negramotem ci hlupakem. Jeste byt pak chycen, jak mluvite opovrzlive o necem, co jste si ani neprecetl :idea:
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
Uživatelský avatar
Chains
Příspěvky: 12
Registrován: 10 črc 2010 10:52
Bydliště: Praha

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Chains » 08 srp 2010 22:49

takový lidi opravdu nepochopim..
Umarex Walther P88 Compact 9mm
SVUH blue baseball bat
Sarid
Příspěvky: 69
Registrován: 07 črc 2010 20:42

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Sarid » 08 srp 2010 23:13

já se nejspíš přecejen zbavím toho mého coltu double eagle, pořídím si revolver a pokud mi zbydou peníze tak přikoupím teleskopický obušek, myslíte že ekol viper by šel? za tu cenu? :)
Pietro.Beretta
Příspěvky: 293
Registrován: 16 dub 2010 15:28

Re: Plynové pistole

Příspěvek od Pietro.Beretta » 09 srp 2010 00:02

Na Ekol se tu snesla jiz hromada stiznosti a presto, ze pred mnoha strankami nekdo rikal, ze ten Viper je takova svetla vyjimka, bal bych se toho. To bych si radeji koupil Atak Zoraki R1, ktereho jsem drzel v ruce a je moc moc pekny. Sam jsem uvazoval, ze ho z te ruky uz nedam (koupim).

Presto ale jsem ho nevzal, protoze je proste a jednoduse prilis velky. Double Eagle take neni zadny drobek, takze vam to treba vadit nebude. Ja osobne ale o revolveru uvazuji spise o necem jako Umarex Smith&Wesson Chiefs Special nebo o Umarex Colt Detective special. Na podzim prikoupim jednu do sve sbirky, jeste vsak nevim, jestli to bude Detective, Chiefs nebo P22 :roll:
ČZ 75 Compact, 9mmL
Telesk. obusek + Peprovy sprej
Atak Zoraki 914, 9mm PAK
Norconia QB 78 4,5mm + Umarex Walther 6x42
Luk Lyons 68" recurve, 36lbs, SF Optimo 24" stred, SF Axiom zamerovac, SF Axiom 30" stabilizator
kebab
Příspěvky: 403
Registrován: 13 srp 2009 12:31

Re: Plynové pistole

Příspěvek od kebab » 09 srp 2010 00:37

.
Naposledy upravil(a) kebab dne 29 lis 2010 00:13, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět