sniper na airsoft

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
asdf
Příspěvky: 4
Registrován: 10 dub 2009 22:15

sniper na airsoft

Příspěvek od asdf » 15 dub 2010 16:50

čau nemám moc čas na tomto foru číst téma tak jedno založím hrajeme s kamošema airsoft chci si kopit snipera cenu bych viděl tak do 4000Kčale aby byla trochu robustní a přesnost a dostřel úctihodný. A ještě nějaký puškohled na ní děkuji cena do 1000 Kč fotky zbraní by nazmar nebyly za odpovědi všem děkuji


Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: sniper na airsoft

Příspěvek od Warthog » 15 dub 2010 16:59

A já chci tunu zlata za deset tisíc korun...

Za ty peníze pořídíš tak maximálně nějakou čínu - a pochopitelně klasickou pružinovku. Rozhodně ne nějaký hi-end, který si podle (dosti nekonkrétního ale budiž) zadání asi představuješ.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Uživatelský avatar
regis24
Příspěvky: 710
Registrován: 19 lis 2008 17:37
Bydliště: Holetín
Kontaktovat uživatele:

Re: sniper na airsoft

Příspěvek od regis24 » 15 dub 2010 18:53

Apevia
Příspěvky: 3179
Registrován: 01 říj 2007 21:11
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: sniper na airsoft

Příspěvek od Apevia » 15 dub 2010 22:03

Kup L96, hoď sem Tvůj dojem z pažby a až dojebeš sistém, koupím pažbu :)
Cogito ergo armatus sum.
Uživatelský avatar
regis24
Příspěvky: 710
Registrován: 19 lis 2008 17:37
Bydliště: Holetín
Kontaktovat uživatele:

Re: sniper na airsoft

Příspěvek od regis24 » 15 dub 2010 22:36

Mam to doma uz asi rok na opravu.Je fakt ze pazba je na tom to nejlepsi...Rozmery sedi krasne do ruky,stavitelna botka,licnice,...Na strileni je to na prd,pruzina se za chvili vymacka,odejde hopovka a nova se koupit neda.Kdyz se do ni investuje po koupi jeste dalsi tak dve litriky tak uz je to lepsi.
Sasa77
Příspěvky: 8
Registrován: 25 srp 2009 23:00

Re: sniper na airsoft

Příspěvek od Sasa77 » 31 črc 2010 00:33

Z puškama nemám zkušenost vůbec, airsoft ve smyslu "bojovka" nedělám, jen si doma střílím plinking/terče s airsoft pistolema... Koupil jsem různé (celekm 6), ale spokojenej jsem pouze se dvouma:
Dan Wesson od ASG, a
Ruger Super Hawk od UMAREX-u.

Obě jsou
- celokovové
- CO2 bombičky
- seřiditelná mířidla stranově/výškově
- na jednu bombičku cca 60 BB kuliček
- one action/double action
- obě mají cca 3 Joule, což je v airsoft pistolích naprosto bezkonkurenční...
- nemají blow-back
- nemají hop-up (nepotřebují), při výkonu 3 Joule....

Dan Wesson, hlaveň 8", 6 ks BB kuliček se plní do imitace náboje
RUGER, hlaveň 6", 8 ks BB kuliček se plní do "věnečku".
Přesnost: na 10 m, rozptyl cca 5 cm, (podle mě jde dosáhnout i lepší výsledky, ale asi ne jako terčové vzduchovky).

Dan Wesson má plynulejší spoušť (Ruber "cvakne" před výstřelem do nějaké mezipolohy, ale říkám tomu "vlastnost", ne chyba... :) ).
Volil bych Dana Wessona ve 8". Cena 2600,-.. Co se týče přesnosti/ceny/výkonu asi není v současnosti konkurent...

Už mám HW45, ale nějak se pořád ostýchám s tím střílet... baví mě plinking do PVC vojáčků (dva týmy a už to jede... ) - z obýváku do kuchyně... a pokud se přidá tchýně a manž., tak teprve je to pravé ořechové...
Snad toto info bude k něčemu.
Uživatelský avatar
HonzaH83
Příspěvky: 414
Registrován: 23 led 2010 12:38
Bydliště: Rybnice - západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: sniper na airsoft

Příspěvek od HonzaH83 » 31 črc 2010 09:46

No tak já něco taky přidám. Hrál jsem airsoft, měl jsem sniper výbavu. Docela jsem se tomu věnoval. Za L96 jsem po úpravách dal cca 8000. Brko silné jak prase. Rameno sedřený od natahování. A to že nejsem žádnej drobek. Výsledek? Pokud by jsi chtěl ležet v hejkalovi nehnutě a čekat. tak to mít max natažený a po výstřelu se nechat zabít :-) v leže to prostě natáhnout nešlo :cry: Už byl pokus koupit vetrovici, vyvrtat hlaveň, vložit airsovtovou 6,03mm. Hop vytvořit pomocí červíku. Prostě jsem dospěl k názoru, i s více lidma že sniper v softu nemá cenu. nakonec jsem si postavil G36tku na 150brku a dostřel byl 100m. Co potom řešit. sniper je jen o tom že je to hezké a že se člověk od ostatních odlišuje.
!!! STŘÍLÍM BLBĚ, ALE RÁD !!!
SLÁVIA 631
HW97 KT + Sightron MilDot

https://pera-honza.cz/
Uživatelský avatar
Grinch
Příspěvky: 1246
Registrován: 17 led 2009 08:51
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: sniper na airsoft

Příspěvek od Grinch » 31 črc 2010 11:36

Taky sem nějaký ten čas inklinoval tímto směrem ale přesně výše uvedené důvody mne odradily...
nemá cenu investovat do sniper výbavy na soft - jednak pak stejně musíš pořídit něco k palbě od pasu - nejlépe P90 v elektrice a jednak pořádná zbraň přijde na pořádné peníze...

nakonec mi z toho vyšla nejlépe AR-15 v elektrice upravená spíše designově do podoby sniper flinty... máš možnost si lehnout i kropit dávkou... ale tam už jsou přestavby za kvalitní kus celkem náročný finančně...
Kurzy GTac.cz - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar
David Jurič
Příspěvky: 130
Registrován: 13 úno 2009 13:06
Bydliště: Trebišov Slovakia (takový flíček na mapě)
Kontaktovat uživatele:

Re: sniper na airsoft

Příspěvek od David Jurič » 31 črc 2010 12:02

Ja som sa venoval airsoftu cca 3 roky aktívne (dokonca aj tréning z teamom1x týždenne) a hral som za snipera 2 roky v kuse (robili sme rekonštrukcie jednotky SAS a potom aj freesoft) Hral som z upravenou plynovou M16A2 (upravená len na strieľanie po jednej guľke) ale stále som mal pri sebe H&K MP5 (elektrika) kvôli obrane na malú vzdialenosť, a Taurus 24/7 (manual) pre istotu. MP5 bola iba po výmene piestu a Taurus len po homemade preleštení všetkých plôch spúšte, a prevŕtaní väčšieho otvoru na vstup do trysky. Ale do M16 som investoval nejakých 400€ a stále bolo čo vylepšovať (a bola od Tokio Marui) takže ak nemás peniaze nazvyš (ako nikto v tejto dobe :D) tak radšej nejakú presnejšiu útočnú pušku z kolimátorom a máš vybavené z 0,12g guličkou aj tak nič na väčšiu vzdialenosť ako 50m netrafíš (presne a nie náhodou haluz na 150m do okna sa podarila aj mne a toho hráča v ňom som omylom trafil skoro do hlavy) A preto ti optiku netreba skôr kolimátor, a radšej nech ti to sype aspoň po 3 guľky jedna je málo.
Teória je keď nič nefunguje ale každý vie prečo, prax je keď všetko funguje ale nikto nevie prečo. Ja som spojil teóriu s praxou, nič nefunguje a nikto nevie prečo.
Uživatelský avatar
HonzaH83
Příspěvky: 414
Registrován: 23 led 2010 12:38
Bydliště: Rybnice - západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: sniper na airsoft

Příspěvek od HonzaH83 » 01 srp 2010 10:45

David Jurič píše:Ja som sa venoval airsoftu cca 3 roky aktívne (dokonca aj tréning z teamom1x týždenne) a hral som za snipera 2 roky v kuse (robili sme rekonštrukcie jednotky SAS a potom aj freesoft) Hral som z upravenou plynovou M16A2 (upravená len na strieľanie po jednej guľke) ale stále som mal pri sebe H&K MP5 (elektrika) kvôli obrane na malú vzdialenosť, a Taurus 24/7 (manual) pre istotu. MP5 bola iba po výmene piestu a Taurus len po homemade preleštení všetkých plôch spúšte, a prevŕtaní väčšieho otvoru na vstup do trysky. Ale do M16 som investoval nejakých 400€ a stále bolo čo vylepšovať (a bola od Tokio Marui) takže ak nemás peniaze nazvyš (ako nikto v tejto dobe :D) tak radšej nejakú presnejšiu útočnú pušku z kolimátorom a máš vybavené z 0,12g guličkou aj tak nič na väčšiu vzdialenosť ako 50m netrafíš (presne a nie náhodou haluz na 150m do okna sa podarila aj mne a toho hráča v ňom som omylom trafil skoro do hlavy) A preto ti optiku netreba skôr kolimátor, a radšej nech ti to sype aspoň po 3 guľky jedna je málo.

0,12g kulička :D :D :D to jsi se asi přepsal ne? :lol: :lol: :lol: To se používá do pouťovejch pistolek. Do pružin M120 se dávají 0,25g, m130 0,28g a se snipou jsem dával 0,40 kule....... A kule 0,20g, ty se používají na měření úsťovky.... No nevím jak jinde, ale tady na západě je to takhle..
!!! STŘÍLÍM BLBĚ, ALE RÁD !!!
SLÁVIA 631
HW97 KT + Sightron MilDot

https://pera-honza.cz/
Uživatelský avatar
David Jurič
Příspěvky: 130
Registrován: 13 úno 2009 13:06
Bydliště: Trebišov Slovakia (takový flíček na mapě)
Kontaktovat uživatele:

Re: sniper na airsoft

Příspěvek od David Jurič » 01 srp 2010 15:41

Sorry no jo jsem to trocha posral :D

Guličky som nekupoval už dosť dlho, a keď som písal tak som sa pozrel na obal guličiek ale to bol obal od streliva do taurusa na strieľanie po bratovi :D.

používal som do M16 0,28 g eco odbúratelné (nerobilo to na ihrisku až taký bordel) alebo 0,28 invisible, boli pokusy aj z 0,40 ale na menšiu vzdialenosť ako 10m som si prestrelil okuliare (stále som to skúšal streliť do nich pre istotu). A tá haluz čo sa mi podarila to bola 0,30g teflon (atypické strelivo), bezvetrie, dokonalá viditeľnosť. a nadsadil som až na strechu budovy (hop nastavený až na doraz) (a z tou vzdialenosťou som to trocha prehnal bolo to okolo 120m).

Ale z takto výkonnou puškou mali niektorí hráči problém tak som cca na 5 akciách musel nechať pušku v aute a hrať z MP5, tuningovať sa dá až pomaly na výkon vduchovky ale na väčšine akcií je limit výkonu (a občas aj kapacity zásobníka).
Teória je keď nič nefunguje ale každý vie prečo, prax je keď všetko funguje ale nikto nevie prečo. Ja som spojil teóriu s praxou, nič nefunguje a nikto nevie prečo.
Odpovědět