Slavia 634

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
madbugie
Příspěvky: 1008
Registrován: 16 říj 2008 07:50
Bydliště: Trnava, SK

Re: Nova Slavia 634

Příspěvek od madbugie » 16 črc 2010 13:33

no ved prave preto... keby neboli v CZ hnilý tak už dávno robia rybynu aspoň 13 cm dlhú a vrch by prebehli frézou do roviny... vtedy by sa to mohlo dotýkať...

ale ak sú zuby kratšie a sa to dotýka hore tak by to tancovalo... takže vypilníčkovať oblúčik tak aby sa pod tým jemne svietilo...


- - - = = = (( as mad as possible )) = = = - - -
AirArms Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č. 23 + JSB Exact 4,52 mm (bolo 5,52 mm)
Sláva
Příspěvky: 286
Registrován: 20 bře 2010 12:54

Re: Nova Slavia 634

Příspěvek od Sláva » 16 črc 2010 14:02

Jo už sem si na to pořídil kulatej pilník, protože u nás maj jen kravský pulkulatý a do OBI je to štreka... kdyby se Ti madbugie chtělo klidně mi můžeš poslat foto :D
SLAVIA 634 cal.177, 2dílná ocelová montáž CZUB + NS 4x32AO
Uživatelský avatar
drát
Příspěvky: 1669
Registrován: 28 zář 2008 20:35
Bydliště: Dudákov

Re: Nova Slavia 634

Příspěvek od drát » 16 črc 2010 14:21

CZ200 .177 , SPA M16 .25 , Hatsan Invader auto .25
DU-10 Condor, HDR 50 , Chiappa SAA , rev.Rex L 4", Alfa 441,Slavia 631
Walther Sportmodell,H.S.model 21F, Buck Trail Flint 48
prak s gumou č.6
Sláva
Příspěvky: 286
Registrován: 20 bře 2010 12:54

Re: Nova Slavia 634

Příspěvek od Sláva » 16 črc 2010 14:31

Paráda díky Dráte :D Tak já jedu na zahrádku testovat :D
SLAVIA 634 cal.177, 2dílná ocelová montáž CZUB + NS 4x32AO
Sláva
Příspěvky: 286
Registrován: 20 bře 2010 12:54

Re: Nova Slavia 634

Příspěvek od Sláva » 17 črc 2010 12:09

Tak přidám sem můj včerejší zážitek z montování optiky. :)
Včera bylo luxusní teplo a já jak kokos seděl pod pergolou (aspon, že tam byl stín), rodinní příslušníci zažívali příjemné chvíle v bazénu a já jak retard s pilníkem v jedný ruce v druhý montáž a už sem jak fretka jel. No musim Vám říct, že to bylo na posrání.. No po 2h sem to dopiloval, ale nebyl jsem moc spokojenej sice to vypadalo jak na fotkách od Dráta, ale úplně přesně to nekopírovalo tu hlaveň, ale držet to drželo. No pak zbejvalo ještě nahradit oka z duralek co byli na NSku za ocelky. No vůbec sem se s tim nesral a pomocí houpání a gravitace sem to jakž takž vycentroval pak to útahl a konec. Ještě podle oka zkontroloval jestli je to aspoň trochu v rovině, bylo takže sem to dotahl, ale jak se později ukázalo tak málo ( v návodu stálo, že se to nemá moc utahovat aby ste neprorvali tubus... kecy). No všechno bylo, tak sem už jak malej Jarda nasadil optiku (žádná vodováha ani vyměřování na to už sem neměl náladu), utáhl montáže a šel nastřelovat. Šel sem na 10m, hezky z leže s oporou, namířim na 10 a bum.. diabolka letěla někam do lesa, netrefil sem ani lapač za lapačem.. No to mě zarazilo, takhle sem to zkusil asi ještě 5krát a pak sem rezignoval, protože sem měl hlad, že bych sežral krávu. Mezitím se toho ujal fotřík ( za to sem mu vděčnej :wink: ), že prej na to koukne, řikám pro mě za mě aspoň se konečně pudu okoupat. No asi 1h to nastřeloval mezitim co já se louhoval v bazénu. Hm už se nějak tak blížil výškově k 10, když já už mezitim vylezl z bazénu a on, že se de napít. Tak sem to vzal do ruky a co nevidim.. Montáž doputovala až na okraj rybiny, což mě nasralo, protože do stran se nekvedlá ani malinko, ale jezdí si svině jak chce, ale nejvíc mě nasralo to, že se povolili šrobky u ok a optikou se dalo točit. Tak sem se nasral vzal to, všechno na fest poutahoval, vrátil do původní polohy a zkusil pár ran. No jenže to zas bylo celý rozladěný... Tak to zkusim dneska a uvidim jak se zadaří, snad už to bude držet.. Jinak optika pěkná, dobře se sktz ní kouká a je taková masivnější což se mi líbí :) Tak držte palce.. Jinak mi někdy příde, že s těma komínkama můžete točit jak chcete, ale moc se to nemění..
SLAVIA 634 cal.177, 2dílná ocelová montáž CZUB + NS 4x32AO
Uživatelský avatar
AntraX
Příspěvky: 72
Registrován: 14 čer 2009 21:09
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nova Slavia 634

Příspěvek od AntraX » 17 črc 2010 14:04

Jo je dobry na ty montazi ty bocni sroubky vymenit za sroubky s vetsi hlavou, jinak to neutahnes poradne a bude ti porad jezdit dozadu. Ten tubus na krev utazenej byt nemusi, proste tak aby se nehnul, ale clovek kdyby chtel tak by ho utah i vic. Nastrelovat s jezdici montazi fakt nema cenu no, jinak kdyby nepomohly srouby s vetsi hlavou, tak zpatky k pilnickum :)
Sláva
Příspěvky: 286
Registrován: 20 bře 2010 12:54

Re: Nova Slavia 634

Příspěvek od Sláva » 17 črc 2010 17:13

Tak dneska nasřeleno. Včera sem to asi dotáhl dostatečně, protože se to dneska ani nehlo :) Takže spokojenost. Hned se střílí líp a sou i lepší výsledky. No ale projistotu furt kontroluju jestli se to nehejbe, ale drží jak přibitý :D
SLAVIA 634 cal.177, 2dílná ocelová montáž CZUB + NS 4x32AO
Smazaný uživatel 5179

Re: Nova Slavia 634

Příspěvek od Smazaný uživatel 5179 » 17 črc 2010 21:55

Tam kde jsi to piloval tak se to NESMÍ dotýkat těla vzduchovky. Zkontroluješ proti světlu. Když se to bude dotýkat, tak si to nikdy nesedne jak má..
Sláva
Příspěvky: 286
Registrován: 20 bře 2010 12:54

Re: Nova Slavia 634

Příspěvek od Sláva » 18 črc 2010 09:55

Nedotyka :wink: Je tam pul obloucek a je nad takze tak jak ma byt.
SLAVIA 634 cal.177, 2dílná ocelová montáž CZUB + NS 4x32AO
Uživatelský avatar
madbugie
Příspěvky: 1008
Registrován: 16 říj 2008 07:50
Bydliště: Trnava, SK

Re: Nova Slavia 634

Příspěvek od madbugie » 18 črc 2010 21:49

no hlavne vymen tie šrobiky na zakladniach M4 závit ale imbusová 2 hlavička... sú naprd... malý imbus... kúp 3ky imbusy... lebo neskôr už ich nepovolíš a budeš odpilovávať ako my ostatní...

základne treba utiahnuť na fest ale očká treba utiahnuť tak normálne žiadna brutálna sila predsa len duralová rúra puškohladu je mäkšia...

a ocel proste musí držať...

jo k tomu nastreleniu... slavie padajú na hubu a ešte aj v poslednej dobe tie hlavne idú voči osi dole...(dá sa spraviť vybrusenim oblučika zapadky ale o tom neskôr...)

minuly tyžden sme nastrelovali novu slavku a na 10 metrov išla rana 20 cm pod kríž uff uff uff
- - - = = = (( as mad as possible )) = = = - - -
AirArms Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č. 23 + JSB Exact 4,52 mm (bolo 5,52 mm)
luttor
Příspěvky: 30
Registrován: 11 kvě 2010 00:05
Bydliště: Brno-venkov

Re: Nova Slavia 634

Příspěvek od luttor » 18 črc 2010 23:30

--jo k tomu nastreleniu... slavie padajú na hubu a ešte aj v poslednej dobe tie hlavne idú voči osi dole...(dá sa spraviť vybrusenim oblučika zapadky ale o tom neskôr...)
minuly tyžden sme nastrelovali novu slavku a na 10 metrov išla rana 20 cm pod kríž uff uff uff --

nemůžeš mít jen špatný kus ? A co reklamace ?
ČZ 27 , SLAVIA 620, 634
Uživatelský avatar
madbugie
Příspěvky: 1008
Registrován: 16 říj 2008 07:50
Bydliště: Trnava, SK

Re: Nova Slavia 634

Příspěvek od madbugie » 19 črc 2010 06:20

no v tom prípade by asi všetky kusy boli špatné :D :D :D

ked sa pozrieš v osi púzdra tak hlaven na tých 45 cm padá cca 2 - 3 mm ale volným okom a ked sa na to nezameriaš to ani nezbadáš...

to je ale u lámacích pružinoviek uplne normalne... (nielen u slávií)

takto ten nastrel 20 cm dole je pri puškohlade, nie cez pevné mieridlá... (lebo puškohlad ide v osi s púzdrom a nie s hlavnou, pevné mieridlá kopírujú len hlaven tam je to OK a v podstate irelevantne aku polohu ma hlaven voči puzdru)

ale čo som pozeral tú novú tak medzera medzi kockou hlavne a vidlicou v púzdre je snád ešte väčšia ako na tej mojej... určite cez 0,2 mm čo je bauuuuuuuuuuuuuuuuuu že hodne... potvory jedny flákajú to...
- - - = = = (( as mad as possible )) = = = - - -
AirArms Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č. 23 + JSB Exact 4,52 mm (bolo 5,52 mm)
Holly
Příspěvky: 23
Registrován: 19 črc 2010 21:26

Re: Nova Slavia 634

Příspěvek od Holly » 19 črc 2010 21:48

Zdar všem střelcům a zvláště pak majitelům Slavie - legendární vzduchovky. Slavii 634 vlastním asi rok, kupoval jsem ji nějak loni v létě o prázdninách ...celkem spokojenost, až na to, že za tu dobu mi dvakráte odešla (tedy praskla) pružina pístu. Za tu dobu jsem vystřílel něco přes 7 000 diabolek. ( Není to pro mne problém spočítat, poněvadž ke každé vzduchovce si dávám prázdné krabičky od diabolek, které projdou tou konkrétní hlavní.) No a u mé Slavie už praskly dvě pružiny. Zítra jdu koupit třetí. To je myslím celkem velká poruchovost, vzhledem k tomu, že vzduchna je asi rok stará. Co si o tom myslíte a jaká je vaše zkušenost???
Vím, že se na tento výrobek vztahuje záruka, ale neřeším to ...radši koupím novou pružinu a vyměním si ji sám. Je to rychlejší, spolehlivější a sám sobě víc věřím, než kdybych vzduchnu někam posílal. Je to ale dražší a celkem mě štve, že CZUB pouští na trh takové pružiny ( ještě dost drahé, dle mého názoru). Teď koukám po nějaké větrovce, ale z tohoto důvodu bych asi nešel do výrobku z CZUB, protože jim moc nevěřím - viz ta zkušenost s jejich pružinami pístu ze Slavie 634. Tak snad zítra budu mít šťastnou ruku a koupím nějakou trvanlivou pružinu pístu ...
Uživatelský avatar
armyhunter
Příspěvky: 226
Registrován: 01 črc 2010 19:42

Re: Nova Slavia 634

Příspěvek od armyhunter » 19 črc 2010 21:56

Někdo to tu psal že poslední dobou klesla kvalita. Sám si ji chci kupovat 634, ale zatím je to docela dobré oproti např. hatsanu. Doufám že se mi to stávat nebude :roll:
Holly
Příspěvky: 23
Registrován: 19 črc 2010 21:26

Re: Nova Slavia 634

Příspěvek od Holly » 19 črc 2010 22:05

armyhunter píše:Někdo to tu psal že poslední dobou klesla kvalita. Sám si ji chci kupovat 634, ale zatím je to docela dobré oproti např. hatsanu. Doufám že se mi to stávat nebude :roll:


To s tím praskáním pružiny, to je jediný vážný problém, který jsem u Slavie 634 objevil. Ale já nevím, možná jsem měl jenom smůlu .... jsem zvědav, co k tomu tady střelci, kteří s ní maj zkušenost, napíšou ...
Odpovědět