plynovka Walter P99

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
luccky88

plynovka Walter P99

Příspěvek od luccky88 » 26 dub 2006 22:39

Zdravim.Tet sem si nedavno koupil plynovku walther P99 a na zkousku sem zni vystrilel par naboju se slznym plynem ale po vystrelu vsechen plyn zustal u hlavne takze jsem se toho i trochu nadejchal coz nebylo moc prijemny.Nemam s plynovkama zadny zkusenosti,ale myslel jsem si ze to ma nejakejch par metru dostrel.Tak jestli je to normalni nebo jestli neni treba vadna,nebo nejsou spatny naboje.Strilel jsem Cal.9mm P.A.Napiste mi prosim na luccky88@seznam.cz.Dik moc


d3agl3

d3agl3

Příspěvek od d3agl3 » 01 kvě 2006 15:03

mno jo. zavisi hodne vetra. niekde sa udava dostrel az 5 m ale to ti asi do zad musi fukat nejaka cecilia (hurikan :lol: )
nasiel som dostrel kde zo skusenosti udavaju max 3.9 metra.
takze manik musi do ksichtu pomerne z blizka.(bacha min je 1 meter skvapalneny plyn nestihne zmenit skupenstvo a ksindlovy to podoba tvar
z bezprostrednej blizkosti=smrt!)

jo a na slzak kasli cs a cn naboje su slabe (modre, zlte)
naladuj to nonivamidom = techbnicke korenie/cervene
niekde som cital ze to sposobuje docasnu slepotu, zvracanie popripade bezvedomie,neviem to asi musi dostat cely zasobnik medzi oci :?:
skusam akurat zohnat 9mm Flashe...to som zvedavy
jak som skusal svojho voltrana tak to trochu od hlavne vyfluslo ale nic moc
Uživatelský avatar
Willy
Příspěvky: 52
Registrován: 27 dub 2006 21:22
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willy » 01 kvě 2006 21:12

luccky88: Tvoje zkušenost je naprosto přesná a normální. Plynovky takhle prostě fungujou. Udělal jsem si to stejný :roll: . A proto taky padlo rozhodnutí že mi tohle domu nesmí - maximálně tak na střílení světlic.
Odpovědět