ARMEX X10

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

divemartin

Re: ARMEX X10

Příspěvek od divemartin » 10 led 2010 21:26

Dostal jsem se na ně jednoduše-přímo u kováře- http://www.armexltd.co.uk/ a má se to tak-cena bude platit i na začátku roku-nejen jako vánoční nabídka i když strašili,že zdraží a jak mi tam pojede kamarád co bydlí cca 40km vedle, tak ji přiveze...A protože jsem natěšenej,tak asi pojedu s ním a vyberu si...Stejně mě chce jako druhýho šoféra:-) Pro hromadný nákup-opravdu to není žádný šlágr-pět ks za (a teď to nemůžu najít)ale asi 1650 Liber s tím,že to bude směs různých ráží?(když údajně mají jen 5,5) a pažeb-(a dle tel vyjádření by i něco přidal-čekal bych O kroužky-tak to vyznělo) Takže jsem si řekl,že kvůli dvaceti librám se neorosím a další lidi jsem nesháněl...Původně nabízeli i poslání,ale v druhém emailu už neposílaj a navíc chtějí DIČ (to platí pro hromadný odběr)-asi...:-) No stejně do ní jdu...


divemartin

Re: ARMEX X10

Příspěvek od divemartin » 02 čer 2010 10:31

Tak a je to tady-od včerejšího večera jsem hrdým majitelem!!!Mé nadšení zatím nezná mezí a to jsem jen pro pokus vystřelil pár ran...Přišla i s futrálem(ten je dost dobrý) puškohledem(ten je strašný-NS 3-9x40)(už byl vyměněn)dvakrát zásobník(předpokládám chybu jako u Evanixu-musím projít šuplata s výstružníkama),ozdobnou tišící koncovkou(nechci jí rovnou hanět,ale také bude zaměněná) a koncovkou pro rychloplnění-jinak nic-ani návod, ani pár náhradních O-kroužků-prostě bída...ALE-flinta je zpracována pěkně,brynýr nádherný,dřevo z venku parádní(i když jsme s truhlářem možná našli spoj od sklížení)ale v zádlabu se s tím moc nepárali,mechanika trochu tuhá snad neoběháním(už se těším na doladění)...Co bych jí vytkl,snad jen kvalita eloxu a nápisů na něm(možná až ji sundám konzervační povrch,tak se to třeba zlepší),ale hlavně ta příšerná páka závěru-ta jde do fuč co nejdřív-za prvé je hnusná a za druhé se s ní špatně pracuje....Tak dost chlubení-za ty prachy paráda(i když mě to možná vyjde o moc dráž:-))
Teď dotaz-jaké závity se nejčastěji dělají na ty koncovky rychloplnění? Díky
Odpovědět