Dotaz zbrojni prukaz a skupina D

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
Jajinka
Příspěvky: 2
Registrován: 01 kvě 2010 19:24

Dotaz zbrojní průkaz a skupina D

Příspěvek od Jajinka » 01 kvě 2010 19:41

Zdravím, právě jsem se tady zaregistrovala, ale tak třeba se mě někdo ujme. Mám takový celkem delikatní problém. Pokusím se ho stručně vypsat. Má obvodní doktorka končila člověku to ani nevadilo beztak jsem se stěhovala k příteli a tak jsem si chtěla najít novou dr. No v tuto chvíly jsem těhotná k březnu jsem měla mít potvrzenou zdravotní prohlídku kůli zbrojnímu průkazu skupiny D /sice nikde ted nepracuji, kde bych jí potřebovala, ale časem bych se ráda vrátila/ No našla jsem si tedy v místě kde se ted zdržuji novou lékařku a šla k ní se zaregistrovat s tím, že potřebuji potvrdit i razítko na zbrojní průkaz. Dr. si mě přeměřila pohledem a řekla, že vzhledem k mému stavu jsem v pracovní neschopnosti z důvodu předčasného porodu nebude dělat ani vstupní prohlídku a bohužel mi tím pádem nepotvrdí ani zbroják a že ona vyžaduje psychotesty takže bude nutné je absolovat. Nicméně napsala mi papír pro policajty kde jasně uvedla, že z důvodu rizikového těhotenství mi v tuto chvíly potvrzení nedá, že ho dodám po šestinedělí. Myslale jsem, že se jedná o výmečný stav a že na policajtech budou chápavý, nicméně pani co tam byla přiteli, který tam nesl razítko zdělila, že se musí dohodnout ale že mě nejspíše čeká odebrání zbrojního průkazu což me dost rozčílolo dit já nic neprovedla tak proč? V tuco chvíly je to cca 7 týdný a já stále nemám žádné stanovisko od policajtů. Přítel tam nechával telefon a paní slíbila, že se ozve.
Tak se ptám co radíte dál dělat? Můj zdravotní stav neumožnuje nějáké cestování, takže jsem schopna to řešit jen takle přes internet s postele. Nesetkali jste se s podobným problémem? Jak postupovat? Můžou mi ho za těchto podmínek odebrat? Budu mooooc ráda za každou reakci. Krásný večer, Jana


jbiker
Příspěvky: 221
Registrován: 21 úno 2006 16:25

Re: Dotaz zbrojní průkaz a skupina D

Příspěvek od jbiker » 01 kvě 2010 21:48

Já bych tedy v první řadě znovu vyměnil Dr. Pokud dělá problémy po prvním otevření dveří ordinace, nezaslouží si ujídat z tvého zdravotního pojištění.
Jajinka
Příspěvky: 2
Registrován: 01 kvě 2010 19:24

Re: Dotaz zbrojní průkaz a skupina D

Příspěvek od Jajinka » 02 kvě 2010 08:19

jbiker píše:Já bych tedy v první řadě znovu vyměnil Dr. Pokud dělá problémy po prvním otevření dveří ordinace, nezaslouží si ujídat z tvého zdravotního pojištění.
to se určitě chystám, jenže to jde nejdříve za 3 měsíce takže si budu muset počkat, ale otázka co do té doby a hlavně jak opět nepřijít někam, kde budou smýšlet stejně :roll:
Už jsem i přemýšlela se chopit telefonu a proště v okolí obvolat doktory a na férovku se zeptat zda berou a zda mi nebudou dělat problémy, ale tot otázka :?:
Zamčeno