Nejlepsi vzduchovka

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Návštěvník

Nejlepší vzduchovka

Příspěvek od Návštěvník » 19 úno 2005 11:02

Mám vzduchovku ČZ Slavia 630 a rád bych si pořídil něco lepšího. Přemýšilm o GAMO 880, ale slyšel jsem dost krytiky na vzduchovky GAMO. Ale to se prý dá vyřešit dokoupením jakéhosi originálního pístu a silnější průžiny... Budu rád, když se podělíte o své zkušenosti se vzduchovkami.


Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 19 úno 2005 20:17

záleží na tom,co po vzduchovce požaduješ.Jestli ti jde o přesnost a precizi střelby,tak na Gamo zapomeň.Ta se hodí tak na střílení"brabců".Nesháněj "protitankovou "vzduchovku.Připlať si a kup si pořádnou terčovku.Třeba TAUku je přesná a stojí okolo 10 000.Určitě budeš spokojen s přesností.
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 19 úno 2005 20:40

S originalnim pistem muze byt Gamo i celkem presna, ale presnosti Slavii 630 neprekona! Bude jen vykona a to vetsinou nestaci. NOva Slavia 634 by mohla byt celkem dobra i vykonna ale zatim ji nebylo mozne testovat. Pokud mas v umyslu investovat vetsi penize a chces opravdu presnou strelbu, TAU nebo CZ 200T bude dobrou volbou a pokud k tomu chces i vykon, kup CZ 200S.

Ja jsem s ni nadmiru spokojen po vsech strankach.

www.volny.cz/vetrovka
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 20 úno 2005 12:44

Mozem len potvrdit, vetrovka CZ200s je fakt to najpresnejsie za najlepsiu cenu. Ak chces investovat 10 tis tak nevahaj.
Martin
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 21 úno 2005 20:15

Tu vzduchovku bych měl vcelku na všechno, ale nevíc jen pro zábavu. Rád střílím na terč, ale občas je potřeba picnout pár škůdců, jindy si zas jen tak rád zastřílím na 30 metrů na plechovky. 10tis bych určitě do toh neinvestoval, nejvýš těch 6!
Tvrdíte že Slavia 630 je přesnější než třeba Gamo 880 , i když tam dám ten originální píst ?
Osobně jsem se svoji 630tkou vcelku spokojen, ale chtěl jsem něco , na co by mělo smysl montovat optiku.
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 21 úno 2005 22:50

Tak pak leda ta vetrovka. Nebo se vyser na vzduchovky a kup si neco dospelejsiho. Hlavne nekupuj GAMOfku. Budes plakat i s orig. pistem a perem.
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 21 úno 2005 23:33

Najdi nejlepší auto a potom najdeš nejlepší flintu.Tahle otázka nemá řešení.
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 22 úno 2005 08:28

Obecne jde rici ze na pistovou vzduchovku nema moc smysl montovat optiku .. a PCP za 6tis nekoupis.
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 22 úno 2005 11:54

Co takhle DRULOV DU 10 Eagle?
Je to poloautomat (5 ran) a je i dost přesná, na sifonové bombičky, lze plnit i z větší lahve. Na zábavu je perfektní a výkon je myslím taky dostačující.
PS: Vyrábí se to i jako pistole s označením Condor - doporučuji z vlastní zkušenosti.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Andy » 22 úno 2005 15:42

Jo drulov taky dobra vec. Mohu jen doporucit. Ale je to neco jako TAU. Spis na tercovou strelbu.
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 08 bře 2005 21:42

Tak jinak: Chci si koupit vzduchovku. Mám na to nejvíc 6 tausnů. Co byste mi doporučili ? Gamovku, nebo si počkat na novou slavii ? Nebo nějakou uplně jinou zbraň ?
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Sidewinder » 09 bře 2005 08:20

v Bazaru GunShop ted nekdo prodava CZ 200S s optikou i tlakovou lahvi pro plneni za nejakych 8500,- .. ta optika stoji za prd a tak se s nim treba dohodnes a koupis to bez ni .. bude to sice drazsi nez 6tis ale budes urcite spokojen. Nic podobneho v pistovych vzduchovkach nemas sanci dostat.
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka JE MALORÁŽKA

Příspěvek od Návštěvník » 15 bře 2005 14:35

Za cenu 2000 Kč koupíte starou malorážku a za rozdíl ceny -6000 Kč máte 1000 nábojů REX z hluboké totality!
Ano, musíte mít zbrojní průkaz, ale podle nového zákona se vzduchovkou, která je zbraní kategorie D, můžete také střílet jen na schválené střelnici!
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka JE MALORÁŽKA

Příspěvek od Návštěvník » 16 bře 2005 16:19

Mohu vedet odkud jste cerpal tu informaci, ze ze vzduchovkou, tedy zbrani kat.D, je mozno strilet pouze na schvalene strelnici? .. v zakone 119 je pouze napsano, ze s ni lze strilet pouze tam, kde nebude ohrozen zivot, zdravi nebo majetek osoby. .. coz si vysvetluji tak, ze na soukromem pozemku kde nemaji jine osoby volny pristup a kde neohrozuji majetek ani zdravi nikoho jineho nez sve, mohu strilet legalne.
Návštěvník

re:...: Nejlepší vzduchovka :...

Příspěvek od Návštěvník » 17 bře 2005 09:42

Už tě vidím, jak střílíš v 10 metrů dlouhé uzavřené místnosti... haha. Jakmile vylezeš ven a soused je pruda, máš smůlu - podle doslovného výkladu zákona na tebe může poštvat poliše. Neříkej, že se diabolka nemůže odrazit a trefit ho do oka.
S tím, jak je teď zákon napsán (tj. vzduchovky pod něj patří jako kategorie D), je už lepší střílet z ostré zbraně na střelnici a máš klid.
Odpovědět