Mala odstrelovacka

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
sportovec
Příspěvky: 1542
Registrován: 09 čer 2006 08:34
Bydliště: Praha - Hlubočepy / "Prokopák"

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od sportovec » 20 bře 2010 19:43

Jsou místa, kam prostě jezdím rád. Jedno z nich je střelnice v Nových Lesích. Mám rád tu vodu co protéká střelnicí, rád si tam sednu do klasické kadibudky a zdejší orchestr místního ptactva ve mě jen umocnňuje pocity totálního relaxu. No, a když si člověk po celodenním střílení ze všech možných i skoro nemožných poloh odnese diplom a půllitr ... prostě paráda :)

Klukům a panu správci z N.L. dík za perfektně připravenou soutěž, delikatesní guláš s kuřecím masem a parádní ceny. Repete soutěže bude za cca měsíc ale už v ligovém provedení - H.K.


pitrs2
Příspěvky: 144
Registrován: 16 zář 2009 15:12

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od pitrs2 » 20 bře 2010 20:15

Tak to jsem moc rád, že se ti u nás zamlouvalo :wink:
Naprosto s tebou souhlasim....druhé místo sem, druhé místo tam
ale ten prímovej gulášek s tím šumem potoka a fajnovejma lidma, to je relax.
Jak se to říká... no kazdy jezdi a strili na zavodech k vuli necemu jinemu :D :wink:
(Jinak zajímavé stránky s tvou připravovanou soutěží)
Uživatelský avatar
Grinch
Příspěvky: 1246
Registrován: 17 led 2009 08:51
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od Grinch » 20 bře 2010 21:03

Takze ...

Predem bych chtel podekovat Vsem NL organizatorum, za perfektne pripravenou soutez!
Bylo to super a i jako nestrelec jsem se super pobavil:) Kolektiv opet nezklamal, za coz jsem velmi rad!

takze se tesim na dalsi soutez a konecne doufam ze dodlabu tu svoji veslici, abych Vam tam ukazal, jaxe to dela:)

a jinak je vsem jasne kvuli cemu strilime MaO, ze?:)

Obrázek
Kurzy GTac.cz - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od Sidewinder » 21 bře 2010 07:54

Diky klukum z NL za super zavod a specialne Pitrsovi za ten nas "souboj". Bylo to skvele a napinave az do uplneho konce.. prave pro tyto bitvy mam zavody MaO tak rad.. tomu se jina disciplina ani nepriblizi..

Jinak komentar ze zavodu najdete na obvyklem miste.
frana
Příspěvky: 69
Registrován: 02 bře 2006 22:44

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od frana » 21 bře 2010 08:52

Zdravim, také bych chtěl poděkovat klukům z Nových Lesů a vlastně všem zůčastněným za sqělý závod, Sidewinderovi za bezva reprtáž na jeho stránkách věnovaných MaO. Když se tak podívám na výsledky, tak mi asi nejlépe vyšla vložená položka "relax" (viz Grinchovo foto výše) :D Myslím, že ta pohoda je jednak o umístění a prostředí střelnice a také hlavně o lidech kteří se tam na závod sejdou. Jezdím do Nových Lesů kromě maloprojektilovnice střílet také na závody KVZ - služební pistole a atmosféra je tam vždy také bezvadná.
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od harpplayer » 21 bře 2010 09:02

Jsem rád, že se závod povedl ikdyž (nebo možná právě proto, že) jsem k němu ničím nepřispěl. Škoda, že jsem se nemohl zúčastnit, jenže to už by zas nebyla taková pohoda (všichni vědí, že jsem starej prudil) :) Jinak jsem rád za použití synonyma maloprojektilovnice - věřím, že vejde do dějin podobně jako hlubozník (dříve basa), čistonosoplena (dříve kapesník) nebo tenkolibozvukoprkýnko (dříve housle). :lol:
Kladivo
Příspěvky: 36
Registrován: 16 říj 2008 19:14
Bydliště: Plzen

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od Kladivo » 21 bře 2010 17:07

Ahoj,tak jak jsem se dočet,byla soutěž plná napětí a překvapení.Gratuluji vítězům a přeju jistější prst na spoušti poraženým.A taky už vím proč se mě po poledni v dílně tak nedařilo
Uživatelský avatar
Grinch
Příspěvky: 1246
Registrován: 17 led 2009 08:51
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od Grinch » 21 bře 2010 19:18

Rád bych Vám představil mého nového kamaráda ... říkám mu: "Ančičák" :)

Už bych měl začít dlabat a dlabat abych to do prvního závodu stihl ...

Obrázek
Obrázek
Kurzy GTac.cz - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Hungry
Příspěvky: 94
Registrován: 12 led 2009 16:07
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od Hungry » 21 bře 2010 20:54

Tak pro informaci zdejšího osazenstva, průběh II.kola Rimfire sniper GC byl následující:
Osvědčení borci se, zlákáni Sluníčkem, klíny a údolím a jinými nástrahami, jakožto i zmoženi všelijakými jozefovskými pijatykami, nedostavili. Další adepti nezvládli včas doskládat své zbraně do použitelného stavu. Škoda, bylo nás jen osm. Zase na druhou stranu to dává naději, že třetí kolo bude velmi silně početně obsazeno...

Výsledky
Obrázek
, během večera zveřejní Bobr na svých stránkách výsledky ligy - http://www.truhlmark.cz/zbrane/Malorazk ... GC2010.xls .
I přes početně nízkou účast byly dosažené výsledky hodně vysoké a boje urputné. Pořadí se měnilo s každou odstřílenou disciplinou. Na postu nejzáludnější a nejtěžší displiny se stále drží Hilzny - sed 50m. Té se pravidelně daří odolávat maximálnímu nástřelu 100b. Hned na druhém místě se drží Figura stoj 25m, zde se max. nástřel povedl v minulém ročníku jen jednou... U ostatních discipli už se daří poměrně pravidelně dosahovat max. nástřelů, zatím však ne jednomu střelci... :-D Také Studená rána v leže pod autem zatím odolává polovině závodníků... Takže stále je co trénovat a v čem se zlepšovat. Těšíme se tedy na setkání v příštích kolech.

Doufám, že to už splní své "výhrůžky" i některý ze zdejších borců... :twisted:
Zabte je všechny! Bůh si ty své pozná...
Uživatelský avatar
rimfireBR
Příspěvky: 527
Registrován: 01 bře 2007 16:43
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od rimfireBR » 21 bře 2010 21:28

díky moc za INFO z tak super akce jakou je MaO Otrokovice, letos si k Vám určo zajedu ať to stojí co to stojí :mrgreen:
Mám radost, že jsou ještě někde k uplatnění zbraně typu 456 :wink: :wink: :mrgreen: :mrgreen:
Bude to sice masakr, ale dorazím :wink:
markbuc
Příspěvky: 137
Registrován: 19 čer 2009 20:53

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od markbuc » 25 bře 2010 11:49

Nemáte někde odkaz na BR terče? Myslím ten typ který jsem dal sem. Já si vytisknul odněkud 2kusy a teď to nemůžu najít.
markbuc
Příspěvky: 137
Registrován: 19 čer 2009 20:53

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od markbuc » 25 bře 2010 13:01

Díkec, to je ono, moje hlava blbá
Hali
Příspěvky: 12
Registrován: 27 bře 2010 11:15
Bydliště: Zlínsko

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od Hali » 27 bře 2010 11:46

Zdravím, chtěl bych se s vámi podělit o s vé "zkušenosti" koupil jsem malorážku ZKM 456 s tim že bych chtěl střílet soutěž MaO ,ale po dnešní zkušenosti kdy jsem navštívil závody na střelnici kvz kroměříž a chtěl se jako divák podívat na závody jak to tam chodí jakou má kdo optiku abych věděl co koupit ,tak jsem byl ze střelnice vykázán abych okamžitě odešel že pokud nemám zbraň tak tam nemožu bejt i po zdělení že vlastním zbrojní průkaz mě bylo řečeno abych střelnici opustil.Zřejmě si svoji soutěž postavili pro svoji zábavu jak píše v jiném příspěvku pan Cinkl.Po dnešním dni vím že optiku s přiblížením 4 krát je zbytečné kupovat protože tuhle soutěž kterou střelnice kvz kroměříž pořádá nikdy nenavštívím.......
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Malá "odstřelovačka"

Příspěvek od Sidewinder » 27 bře 2010 13:15

Tak to mne mrzi, odrazovani zajemcu o soutez neni moc chytre.. docela mne to prekvapuje, protoze na nasich soutezich to byva uplne naopak..

Nenech si pokazit naladu a priste jim to zajdi nandat!
Odpovědět