Teleskop a kudla v Holandsku

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Horan
Příspěvky: 52
Registrován: 11 črc 2008 11:28

Teleskop a kudla v Holandsku

Příspěvek od Horan » 17 bře 2010 10:48

Ahoj,
doufam ze to tu uz neni, zkousel sem hledal ale nic nenasel.
Zajimalo by me (protoze sem vygooglil prd) jesli muzu mit problem s nosenim teleskopu nebo kapesnihoho noze v Holandsku.
Nehodlam se pohybovat ani ve fetbarech, ani ve vtvrti cervenych luceren, ale stejne se mi uplne neozbrojeny byt nechce.

Diky za jakekoli relevantni informace, o domenky a info z 18 ruky moc zajem nemam...

Diky


mornik
Příspěvky: 10
Registrován: 15 bře 2010 21:23

Re: Teleskop a kudla v Holandsku

Příspěvek od mornik » 18 bře 2010 09:35

Ahoj v Holandsku pracuji, tedkom jsem tu již 3měsíc(a předtím nesčetněkrát) a doporučuji se ozbrojit pouze úsměvem a slušným chováním. Je to zcela bezpečný a bezproblémový stát. s nožem není problém obecně do 12cm čepele...teleskop když s ním nebudeš někomu mávat před ksichtem jen tak pro radost tak taky není problém. Ničeho neboj....Karel
Oňarb
Příspěvky: 280
Registrován: 11 lis 2006 18:37
Bydliště: Bánov - Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: Teleskop a kudla v Holandsku

Příspěvek od Oňarb » 18 bře 2010 18:13

Holandsko ma dost tvrde zakony co sa tyka zbrani. Dokonca je tam trestne vlastnit prak! Ked sme tam boli minuly rok na MS v love ryb, tak kvoli pretekom rybarov museli urobit vynimku zo zakona, aby sme mohli prakom krmit. Ale ako pise mornik, je to bezproblemovy stat.
Grand Power K100 9mm
TOZ 35 .22LR
IŽ-35/Walther .22LR
Haenel SUHL 150 laminated, pilar bedding, Harris 6-9
Steyr LP 10
S.P.A. P10, 5,5mm
Horan
Příspěvky: 52
Registrován: 11 črc 2008 11:28

Re: Teleskop a kudla v Holandsku

Příspěvek od Horan » 19 bře 2010 10:07

ahoj,
Mozna jsem skeptik, myslim ze zadny stat neni bezproblemovy. Podle toho co jsem se docetl na ruznych forech, poulicni kriminalita je v Amstru jako v jinych velkych mestech. Nehodlam nikomu pro radost mavat teleskopem pred oblicejem, nadruhou stranu nechci mit problemy za jeho noseni.

Diky za odpovedi
mornik
Příspěvky: 10
Registrován: 15 bře 2010 21:23

Re: Teleskop a kudla v Holandsku

Příspěvek od mornik » 19 bře 2010 10:44

To Orňab: to s Tebou nesouhlasím, já si v Arnhemu v prodejně zbraní koupil vzduchovku a extra diabolo na potkany a stačil mi jenom pas, tak nevím jak to s těmi praky bylo..jinak je to normálně volně podejné zboží(foukačky,luky,kuše atd..)
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Teleskop a kudla v Holandsku

Příspěvek od Warthog » 25 bře 2010 13:33

S těmi praky je to zajímavé. Když jezdím v neděli ráno kolem Rýna, tak je tam halda rybářů a prak se tam vidět dá. Ani když tím děti střílejí krmení kačenám, nekouká na nás nikdo nějak pohoršlivě...

Teleskop bez problémů, pokud s ním nebudeš vyvádět nepřístojnosti. Vzduchovky apod. bez limitů na ráži, výkon i příslušenství, od 18 Ti prodají vše. Jen to nesmí být zaměnitelné s palnou zbraní (proto se tu moc nevedou plynovky, napodobující skutečné zbraně).

Na nože nějaká omezení existují, ale s běžným kapesním nožem problém nebývá. Pokud ho u Tebe nenajdou při šťáře v podezřelém podniku nebo s ním nebudeš nikomu mávat před ksichtem.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Horan
Příspěvky: 52
Registrován: 11 črc 2008 11:28

Re: Teleskop a kudla v Holandsku

Příspěvek od Horan » 27 bře 2010 00:10

Diky vsem za odpovedi,
pokud nebudu napaden volnomyslenkarem ci jinym extremistou, muj teleskop zustane v kapse :-) Nechci se v zemi, jejiz jazyk neumim s nekym dlouze castovat pestmi, nebo mu v opacnem pripade odevzdat penize na pozadani....
Chtel jsem hlavne zjistit jesli samotne noseni neni proti zakonu
carlooser
Příspěvky: 17
Registrován: 28 úno 2010 22:34

Re: Teleskop a kudla v Holandsku

Příspěvek od carlooser » 27 bře 2010 08:59

Ahoj, v Holandsku jsem byl, je to naprosto bezproblémový stát, kde jsem se cítil bezpečněji, než u nás. Jediný problém jsem měl, když jsem fotil šlápoty ve výloze, tak to hned přilítl 2m černoch a bordel mamá, začala menší hádka, největší problém dělala bordel mamá, která měla výšku 150cm, nakonec ji ten černoch držel a řikal "Go Away" :lol: No netušil jsem, že se tam nemá fotit no :roll: Jinak po celou dobu absolutní pohoda, i v noci. Je to moc hezká země, tak si to tam hezky užij :- a nefoť výlohy s šlápotama :lol:
Uživatelský avatar
Warthog
Příspěvky: 1638
Registrován: 20 bře 2010 23:59
Bydliště: Rijnland (NL), Sudetenland (CZ)

Re: Teleskop a kudla v Holandsku

Příspěvek od Warthog » 28 bře 2010 01:29

Pokud jde o ten teleskop, nůž či něco podobného, tak v případě nutné obrany je jen potřeba, aby to útočník přežil a je to OK. Multi-kulti aktivisti sice řvou, ale policie a státní zástupci to většinou řeší rozumně.
carlooser píše: je to naprosto bezproblémový stát, kde jsem se cítil bezpečněji, než u nás.
To já taky, až do chvíle, kdy mě v Osdorpu (Amsterdam-West) přepadli a já mohl zevnitř poznávat zdejší zdravotnictví. Velká města s kvanty turistů jsou prostě risiková všude.
Je to moc hezká země, tak si to tam hezky užij :- a nefoť výlohy s šlápotama :lol:
Ano, je tu mnoho lepších věcí k focení :-) Ale pokud máte někdo potřebu fotit šlapky ve výlohách, tak v amsterdamském redlight districtu jsou na to už zvyklí - tam je to dnes víc turistická atrakce než skutečná prostituce. Ale platí to skutečně jen pro vlastní redlight district - v ostatních částech města, kde se to také občas vidí, jsou opravdu dost nevrlí.

Laßt uns fest zusammenhalten - In der Eintracht liegt die Macht - Mit vereinter Kräfte Walten - Wird das Schwere leicht vollbracht
Odpovědět