Zbrojni etuje, ledvinky a letni noseni

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

dykmore
Příspěvky: 1065
Registrován: 09 led 2008 12:58
Bydliště: Ostrava - Hrušov

Re: Zbrojni etuje, ledvinky a letni noseni

Příspěvek od dykmore » 09 bře 2010 20:27

Pem: co to je za ráži?


Pořádná bouchačka je z plastu a oceli, a nosí se v kydexovém pouzdru.
Uživatelský avatar
pem
Příspěvky: 740
Registrován: 22 říj 2008 17:15
Bydliště: Vranovice, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbrojni etuje, ledvinky a letni noseni

Příspěvek od pem » 09 bře 2010 20:41

Nějak se to nedá změřit ... :wink:
BSA Lightning XL + Vector 4-12x40E

http://pempem.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: Zbrojni etuje, ledvinky a letni noseni

Příspěvek od kayakero » 10 bře 2010 10:00

plavec11 píše: . . . . V létě nosím podpažní pouzdro s tímto revolverem na holém těle . . . .
No, proto holster z druhé ruky nebrat, je to bio-hazard: netušíš kde ho kdo nosil. Raději ani armádní opaskové vykoupané v SAVOu, podpažní rozhodně ne, už vůbec ne holster na krk pod šaty či na vnitřní stranu stehna nebo nějaké rafinované nadívané slipy s pistolí na koulích (viz. obr), které jsou úchylové schopni v parném létě zpocení nosit naostro, nehledě na ekzémy či vaginální výtoky po kvasinkové infekci. A to raději hlouběji nerozebírám holstery umožňující nosit třeba NAA v rozličných tělních dutinách nebo cudněji v jejich bezprostřední blízkosti (tam kde Luděk Sobota ve filmu Buldoci a třešně nosil granát).
Přílohy
holster na krk Ruger LCP 50%.JPG
holster na krk Ruger LCP 50%.JPG (15.3 KiB) Zobrazeno 1101 x
holster na vnitřní stranu stehna 1.jpg
holster slipovitý bílý 2 50%.JPG
plavec11
Příspěvky: 3
Registrován: 05 bře 2010 18:11
Bydliště: Filipov u Rumburka-ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbrojni etuje, ledvinky a letni noseni

Příspěvek od plavec11 » 10 bře 2010 20:25

Pro PEMA:
Tak takovou kudlu by záviděl i krokodýl DUNDEE.
Je pravda že si člověk zvikne nosit všechno.Já si nedokážu představit že bych měl třeba něco lehčího a menšího:kewina,glocka a nebo revolver v hliníku s dvoupalcovou hlavní,byl bych nervozní že zbraň nevnímám a furt bych myslel na to,jestli jsem jí někde neztratil.Když už mám zbraň u sebe,tak o ní musím vědět i když nechci.Mám známého co nosí dvě zbraně:revolver Taurus 44 Magnum 6 palců v podpažním pouzdře vlevo a v opaskovém pouzdře vpravo revolver Taurus 357 Magnum 4 palce a obě jsou z oceli-žádný hliník a nosí to jako já 17 hodin deně a také dva roky.
DeMaio
Příspěvky: 1
Registrován: 06 úno 2010 19:22

Re: Zbrojni etuje, ledvinky a letni noseni

Příspěvek od DeMaio » 11 bře 2010 08:40

Prispejem aj ja svojou troškou.V decembri som si kúpil malý dvojpalec Ruger LCR a k nemu som si zabešteloval tašku od Falca:

Obrázek

Napchám do nej od pištola,peňaženky,klúčov všetko a myslím,že aj letné nosenie mám vystarané.Neriešim tašku,že je väčšia bo sa mi to fakt dobre nosí.Suchým zipsom som si nastavil kde má byť pištol a dobre..
Slukař
Příspěvky: 146
Registrován: 25 říj 2007 18:40

Re: Zbrojni etuje, ledvinky a letni noseni

Příspěvek od Slukař » 11 bře 2010 12:19

Fujtajfl ! Když vidím ten slipovej holster, tak bych se bál kupovat z druhý ruky i pistoli samotnou. :lol: Eště že jsem na inzerát kupoval cz 75. Ta by se tam snad nevešla.
Molón labe!
Odpovědět