Kam chodi strilet Brno?

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Ludas
Příspěvky: 531
Registrován: 25 led 2010 15:40
Bydliště: Štatl

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od Ludas » 09 bře 2010 22:07

Super napad, vymyslime termin a zajdem na tohle tema pokecat u zlataveho moku. Nejaky misto najdem, vzhledem k tomu ze je nas tady ze statlu dost tak by to nebylo od veci. Rozhodne lepsi nez otravovat sousedy v nedelu na zahrade :D


Uživatelský avatar
VSCharlie
Příspěvky: 653
Registrován: 17 zář 2009 10:48
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od VSCharlie » 09 bře 2010 22:32

Ludas píše:.......a zajdem na tohle tema pokecat u zlataveho moku. .... :D
Tak to je blbý..
Co budu dělat já, když nepiju žádný alkohol ?? :lol: :?
Někdy si myslím, že jsem poslední antialkoholik na světě.. :mrgreen:
Léčíme nákazu - "Pěkně KULKOU po KULCE".....
http://vscharlie.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od Artifex » 09 bře 2010 22:34

Tak citronádu, ta je také zlatavá a perlivá ;)
Když by byly víkendové brigády na stavbu/přípravu/zařizování střelnice tak se hlásím jako dobrovolník ať také přispěju k dílu ručmo.
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
Uživatelský avatar
pem
Příspěvky: 740
Registrován: 22 říj 2008 17:15
Bydliště: Vranovice, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od pem » 10 bře 2010 19:19

Špatný nápad sejít se u piva opravdu není tak špatný. Ale když to vezmu z druhé strany, u piva se nikdy nic moc nevyřešilo.
Já osobně bych navrhoval sraz ve Velkém Meziříčí, který by měl být poslední sobotu v dubnu, což je, jestli se nepletu, 24.4.2010.
Je to termín, který je ohlášen dost dopředu a každý, kdo by měl zájem tam zajet, má dost času si udělat volno. Bylo by dobré se tam sejít v co největším počtu ze strany Brna, protože si myslím, že moc kluků z Prahy tam nepřijede. Naposled nás tam bylo kolem 25-ti lidí, z toho pražáků bych tipoval cca 8-10. Takže my z Brna bychom doplnili stavy.
Tam bychom mohli pokecat, zastřílet, ukázat své zbraně ... atd. Je tam káva, čaj, kdo chce, tak si může dát i to pivo (ale svoje) samozřejmě pokud neřídí. Ale to je na každém soudruhovi.
Co se týká odvozu, je to na domluvě mezi námi.
Byli tam minule i kluci ze Slovenska - nemělo to chybu.

Kdo by měl zájem zájem ozvěte se zde:
http://forum.gunshop.cz/vzduchovkarsky- ... 9-300.html

Vše organizuje pavel 54.
BSA Lightning XL + Vector 4-12x40E

http://pempem.rajce.idnes.cz/
Zelenáč
Příspěvky: 90
Registrován: 12 pro 2009 21:19
Bydliště: Brunn

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od Zelenáč » 10 bře 2010 19:39

Jít na pivo znamená jen si pohovořit a ne se zlít. Ja mohu max pivo-nepivo (nealko) a nedělám si problémy.
Však tam nemusíme být všichni. Navrhl bych Pegas (střed města), domluvil bych samostatné sezení aspoň na nějakou dobu a nekuřácké.

Zelenáč
Uživatelský avatar
pem
Příspěvky: 740
Registrován: 22 říj 2008 17:15
Bydliště: Vranovice, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od pem » 10 bře 2010 19:46

Zelenáč - a vidíš, já zrovna kouřím, a u piva si rád to cigáro dám...
BSA Lightning XL + Vector 4-12x40E

http://pempem.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
VSCharlie
Příspěvky: 653
Registrován: 17 zář 2009 10:48
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od VSCharlie » 10 bře 2010 19:55

pem píše:Zelenáč - a vidíš, já zrovna kouřím, a u piva si rád to cigáro dám...
Tak to jsme dva.. :wink:
I když já si dám cigároko spíše ke kávě a podobně.
Proto bych souhlasil s tím Meziříčím, nebo "otevřenou krajinou", ale až bude trochu teplo !!
Je mi teď pořád ZIMA, ani v kanclu se nemůžu ohřát !

P.S:
To nám to pěkně začíná a to je nás zatím jen pár.
Až nás bude víc, tak se nedomluvíme ani na tom, že Brno je město..
:lol:
Léčíme nákazu - "Pěkně KULKOU po KULCE".....
http://vscharlie.rajce.idnes.cz/
Ludas
Příspěvky: 531
Registrován: 25 led 2010 15:40
Bydliště: Štatl

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od Ludas » 10 bře 2010 20:09

Koncem brezna by melo byt uz pekne, tak 10 nad nulou (pokud to Honsove zas krute neustrelilo... :D )
Tak by mohl klapnout ten sraz i na konci brezna
Uživatelský avatar
pem
Příspěvky: 740
Registrován: 22 říj 2008 17:15
Bydliště: Vranovice, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od pem » 10 bře 2010 20:09

Začátky jsou vždy těžký. Tak proč hned házet flintu do žita. Přijeďme do Velkého meziříčí a tam se uvidí...
Podívej se na pražáky - kde už jsou, tak čeho se bojíte...??? Jde nám o to, domluvit se a hlavně sehnat lokalitu pro střelbu, nebo ne?
BSA Lightning XL + Vector 4-12x40E

http://pempem.rajce.idnes.cz/
Ludas
Příspěvky: 531
Registrován: 25 led 2010 15:40
Bydliště: Štatl

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od Ludas » 10 bře 2010 20:21

Presne tak
JuroNR
Příspěvky: 907
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od JuroNR » 10 bře 2010 21:44

pem píše: Byli tam minule i kluci ze Slovenska - nemělo to chybu.
Nitra zdraví Brno :
Sledujem vaše vlákno som dosť prekvapený že riešite problém kde si v tak velkom Brne zastrielať, a to som si myslel že len ja mám taký problem v Nitre. Posledných asi 7 rokov som robil a žil v Brne a v okolí a že by nebolo kam chodiť strielať tak to sa mi nezdá, ale je to len moj pohlad.
Píšem sem preto lebo už dávno som rozmýšlal nad tým aby zraz vzduchovkárov bol v Brne pretože Brno je taký pomyselný stred a aj chlapi s Prahy alebo s Písku alebo s Ostravy ale aj slováci z Blavy, Nitry, Trenčína by to do Brna nemali daleko. A ked PEM napísal že by uvítal aj slovákov tak já bych určite prišiel. Ja som bol na strelniciach v Brne a okolitých dedinách a vždy som narazil na dobrých a priatelských ludí, vždy sme pokecali a perfektne si zastrielali,( no mám krásne zážitky a spomienky), síce sme vždy strielali s ostrých - alebo teda palných zbraní ale verím že vzduchovkári su taký istý perfektný ludia.
Ja tiež moc nepijem ale dobrá Moravská slivovica sa nedá odmietnuť a ani ničím nahradiť, ale aj pivo je dobré.
p.s. tak ja sa hlásim dobrovolne.
Uživatelský avatar
VSCharlie
Příspěvky: 653
Registrován: 17 zář 2009 10:48
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od VSCharlie » 10 bře 2010 22:36

Nitra - Budeš se divit, ale už to není, co to bývalo.. :?
Okolní vhodné plochy buď někomu patří, nebo jsou zastavěné, jedna velká hrůza.
Vždy se najde někdo, kdo po tobě chce prachy za to, že tě nechá někde střílet, nebo něco jiného, třeba lítat atd.
Ve větších městech je to vždy horší, zejména když zastupitelstva na to kašlou.

V Nitre jsem strávil 2 roky, 1982-84.
I tam se to určitě od té doby hodně změnilo. :wink:
Tehdy bych šel na Koliňák (Koliňanský vrch), Zobor, popřípadě za PIF-u, nebo tam někam.
Léčíme nákazu - "Pěkně KULKOU po KULCE".....
http://vscharlie.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od Artifex » 10 bře 2010 22:48

Tak na ten sraz do velmezu bohužel nestíhám, pokud se ale bude něco pořádat v Brně, count me in!
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
JuroNR
Příspěvky: 907
Registrován: 03 říj 2009 17:43
Bydliště: NITRA

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od JuroNR » 11 bře 2010 18:04

Charlie:
No možno ty poznaš lepšie Nitru a ja zase Brno :lol: to bol vtip samozrejme.
Nitra sa od 1982 teda riadne zmenila,to by si určite naspoznal,vsetko je zastavane,všade plno ludi,psičkarov,polovnikov,rybarov a policajtov. Koliňansky vrch?uzemie polovnikov,strielaju na všetko čo sa pohne a nie vzduchovkami, Zobor?chranena krajinna oblast,to by som neriskoval a pifa-pedagogicka fakulta,tam by sme si zastrielali jedine v telocvični chodil som tam kedysi od 1986 do 92 na karate možno tam ešte niekoho budem poznat,ale určite už bude mať fuzate deti. Jedina strelnica v Nitre je v Zbehoch aj ta je zavreta.
V tom Brne som nemyslel strelnice v meste ale skor v okolí Brna. Ja neviem ako sa všetky tie miesta volajú bolo ich vela to sa nedá zapametať. Ako som ti už spomínal často sme chodili do Zbyšova mali sme od toho kluč a chodili sme kedy sme chceli aj smerom na Rosice sú volné miesta s ktorých bolo do 5 km vidieť dialnicu aj v Kniniciach sme chodili strielať aj smerom na Oboru sú obrovské lány, polia kde je daleko a daleko vidieť, prí tam sú myslivci ale my sme nikdy žiadneho nevideli a ani na nikoho sme nenatrafili. A kolko krát sme tam strielali aj pol dňa. Aj v Blansku je pekná a velká strelnica myslím že až 100m. sa dá strielať. Aj za autobazárom AAA sme raz boli ale ako sa volá tá lokalita to si nespomeniem. Aj v tej Velkej Biteši je dobrá strelnica, jednoduchá ale stačí. No pobehali sme všetko možné ale hovorím je to všetko v okolí Brna v centre Brna asi ťažko budeš hladať miesta na strielanie v jednej ruke vzduchovka a druhej bomba. Som zvedavý ako to dopadne na tom zraze vždy lepšie niečo ako nič.
Niekedy v apríli- dubnu je akcia v Ořechove tak tam určite prídem a popýtam sa známych na nejaké lokality kde by sa dalo strielať. Ked sa niečo dozviem tak to sem dám.
rostik123
Příspěvky: 8
Registrován: 19 úno 2010 12:16

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od rostik123 » 11 bře 2010 20:31

Odpovídám brňákům, pro mě jsou zatím soboty velmi špatné,já kromě toho, že mám chalupu, kde musím občas něco udělat a právě koncem dubna mě čeká vybourání velkého okna na verandě, tak ještě navíc hraju v kapele a teď je kšeftů o víkendech jak na pos..ní, ani mě nepřipadá, že je krize. Ale nicméně pokecání u piva beru, ale samozřejmě s cigaretou.
Odpovědět