ME ve vzduchovych zbranich 2010 Meraker Norsko

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

ME ve vzduchových zbraních 2010 Meraker Norsko

Příspěvek od harpplayer » 08 bře 2010 18:48

Tak dorostenci zaperlili, Šárka Jonáková vítězství v pistoli a Petr Plecháč páté místo v pušce. Gratulace oběma. Doporučuji si přečíst na Střeleckém portále rozhovor s Vaškem Hamanem, který tam odlétá jako jediný z chlapů a Adéla Sýkorová jako jediná žena. Svaz prý nemá peníze, tak stanovil tak vysoké kvalifikační limity, aby je dokázalo splnit co nejméně sportovců - zřejmě limity nejpřísnější v Evropě. Že teda rovnou neřeli "nemáme prachy na svý vejplaty, tak kdo chcete jet, pojedete za svý" :evil: Kam ale šlo moje pětikilo, který jsem zaplatil na příspěvcích. Střelnice v Brně se nebude opravovat ale za mizerný peníz prodávat a tak se prý zvýšený příspěvky využijou na rozvoj mladých sportovců. Todle je výsledek. Vašek, který je naším nejlepším vzduchovkářem nakonec startuje na výjimku ČSS. Předpokládám, že z větší části za svý. To je fakt výsměch. A jestli mu náhodou nevyjde finále (loni v Praze mu na něj chyběly 2 body), tak se určitě najde nějakej ještě nějakej fouňa, kterej mu tu jeho účast bude vyčítat. Myslím, že příští rok najdu lepší způsob, jak naložit s poctivě vydělaným pětikilem. Do hajzlu ho totiž mohu spláchnout vždycky. Výsledek bude stejnej, jako když jsem letos zaplatil ty nekřesťanský příspěvky. Přesto všechno (nebo právě proto) přeji našim reprezentantům co nejlepší výsledky.


Odpovědět