Kam chodi strilet Brno?

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Ludas
Příspěvky: 531
Registrován: 25 led 2010 15:40
Bydliště: Štatl

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od Ludas » 26 úno 2010 20:16

To je kousek od letiste, jak se otepli tak se tam zajedu mrknout.
Ted me taky nikdo ven nevyzene, ale zjistuju jaky jsou moznosti na leto.
Nejake dalsi napady?


PaF
Příspěvky: 418
Registrován: 24 led 2008 19:30
Bydliště: Brno

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od PaF » 26 úno 2010 20:32

Pokud mate nekdo spolehlive lapace (nebo moznost vyrobit) pro strelbu v interieru, tak mi poslete SZ. Nebudu to resit na foru, ale mohli bychom strilet az na 20 - 50m uvnitr. Obcas v patek odpoledne nebo v podvecer. Zajemci o strelbu samotnou at se ozyvaji az po vyzve zde na foru.
pavel 54
Příspěvky: 1700
Registrován: 28 bře 2009 10:09
Bydliště: velmez

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od pavel 54 » 27 úno 2010 07:56

Vím jak Vám asi je, když tady řešíte kam chodit střílet. Já jsem tento problém asi jeden z mála nikdy neměl, ale je to skoro to samé, když můžu střílet na střelnici 4 km od baráku kdy se mě zachce ale trpím protože momentálně je všude ještě kupa sněhu. Už se moc těším až zase budu moci provětrávat svoje zbraně. Tím chci říci, že Vás zvu na setkání vzduchovkářů na naší střelnici ve Velkém Meziříčí. Pro letošní rok jsem se rozhodnul pořádat setkání každou poslední sobotu v měsíci, začínajíc měsícem Dubnem/alespoň předběžně/. Ještě to upřesním.

http://forum.gunshop.cz/vzduchovkarsky- ... t7639.html
Uživatelský avatar
VSCharlie
Příspěvky: 653
Registrován: 17 zář 2009 10:48
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od VSCharlie » 27 úno 2010 16:43

To "Pavel 54"

Jo to vlákno velmi pozorně sleduji už od začátku a chystám se, až bude teplo a čas, se tam mrknout.
A to nejenom si zastřílet, ale hlavně posbírat zkušenosti, rady a podobně.. :wink:
Léčíme nákazu - "Pěkně KULKOU po KULCE".....
http://vscharlie.rajce.idnes.cz/
Ludas
Příspěvky: 531
Registrován: 25 led 2010 15:40
Bydliště: Štatl

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od Ludas » 27 úno 2010 16:46

Na to setkani se tesim, ale jeste je treba vyresit nejake misto v Brne nebo okoli, jednou mesicne to je na abstak :)
pavel 54
Příspěvky: 1700
Registrován: 28 bře 2009 10:09
Bydliště: velmez

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od pavel 54 » 27 úno 2010 18:24

To Ti/Vám věřím, že je to na absťák ale přece po mě nemůžete chtít abych tam byl každou sobotu. Už tak jsem tam strávil o sobotách a nedělích skoro polovinu svého 33 ti letého manželství!!! Budu rád, když se Vám tam bude líbit a budeme se na sebe těšit každý měsíc. Více pro to opravdu nemůžu udělat. Už prostě mám rád takovej ten svůj klídeček.
Ludas
Příspěvky: 531
Registrován: 25 led 2010 15:40
Bydliště: Štatl

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od Ludas » 27 úno 2010 18:27

Tak jsem to nemyslel.
Chtel jsem tim rict ze hledam neco podobnyho v Brne nebo okoli na trenovani.
Uživatelský avatar
pem
Příspěvky: 740
Registrován: 22 říj 2008 17:15
Bydliště: Vranovice, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od pem » 27 úno 2010 18:55

Je pravda, že v Brně by to taky chtělo nějaký prostor pro vzduchovkáře. V objektu bývalé Zbrojovky by to nemuselo být špatný, já jsem v tomto objektu měl do loňského roku zaměstnavatele. Ale majitelé budou chtít určitě platit.
Stále se zde potuluje dost lidí za různým účelem. Proto volný prostor ve Zbrojovce by asi nepřicházel v úvahu. Nějaký uzavřený prostor by byl určitě vhodnější, samozřejmě pokud by zde vůbec nějaký byl, ale další platby by byly za spotřebu el. energie na osvětlení.
Ideální, jako je Velké Meziříčí - kde to organizuje pavel 54, to v Brně asi nebude.

to psena - napsal jsi mě SZ dne 15.2.2009 toto: "Ahoj, jen se chci zeptat, napsal Ti jeste nekdo z Brna? Mozna by nebylo spatny tady udelat urcitou komunitu...nebo aspon nejake rady na vhodne mista pro strelbu. Diky psena"

Zda jsem ti odepsal, a co jsem ti odepsal, se nepamatuji, odpovědi mám vymazané.
BSA Lightning XL + Vector 4-12x40E

http://pempem.rajce.idnes.cz/
carlooser
Příspěvky: 17
Registrován: 28 úno 2010 22:34

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od carlooser » 28 úno 2010 22:36

Ahoj, až si koupím první vzduchovku (viděl bych to na QB78 nebo QB79) a to bude brzy, chtěl bych taky chodit někam střílet. Jsem z Bystrce.
Uživatelský avatar
pem
Příspěvky: 740
Registrován: 22 říj 2008 17:15
Bydliště: Vranovice, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od pem » 01 bře 2010 20:16

Brňáci - měl bych návrh. Než si takto dopisovat, bylo by nejlepší se sejít v poslední sobotu v dubnu na 1. srazu ve Velkém Meziříčí, kde bychom si mohli o případné lokalitě, nebo prostorách na střílení v Brně nebo blízkém okolí, pokecat. Bylo by to asi nejrozumnější a zřejmě bychom toho probrali víc, než zde na fóru. Kde jinde se sejít, než na srazu.
BSA Lightning XL + Vector 4-12x40E

http://pempem.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
pem
Příspěvky: 740
Registrován: 22 říj 2008 17:15
Bydliště: Vranovice, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od pem » 02 bře 2010 16:07

to PaF - máš SZ
BSA Lightning XL + Vector 4-12x40E

http://pempem.rajce.idnes.cz/
rostik123
Příspěvky: 8
Registrován: 19 úno 2010 12:16

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od rostik123 » 09 bře 2010 12:57

Zdar střelci, jako brňák, sice už starší se taky přidávám. Chodím na pivo se strýcem Davida Kosteleckého, jestli vám to jmono něco říká, snažili jsme se vybudovat odnož vzduchovek na jejich střelnici v Holasicích, ale od doby, kdy David vyhrál olympiádu a přstěhovat se z Hradce Králové na střelnici v Holasicích, což je kousek za Brnem, to všechno padlo, protože tam Dukla zavedla až minutový režim a vzduchovky je nezajímají. Nicméně stařík Kostelecký se nevzdává a vypadá to, že by se mohla podařit vybudovat střelnice na vzduchovky na Kraví Hoře v objektu VUT, kde má pronajatý kus zeminy a skladuje tam kontejnery, je to zatím v řešení, ale už něco vykácel a brzy bude srovnávat terén, aby se dalo střílet alesp. na 50 m. Já jsem mezitím vyrobil ve spolupráci s Kosteleckým střeleckou lavici, která by se dala pro tyto účely výborně použít, jen by to chtělo nějakou oplechovanou buňku (tam tam je, ale musí se nějak oplechovat, aby tam nikdo nevlezl), aby bylo kam schovávat věci.
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od Artifex » 09 bře 2010 15:02

To by bylo bezva... tak už jen sehnat nějakou vzduchovku páč všechny už jsou z domu...
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
Zelenáč
Příspěvky: 90
Registrován: 12 pro 2009 21:19
Bydliště: Brunn

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od Zelenáč » 09 bře 2010 16:26

Zdar pánové (dámy?),

ve Velmezu jsem udělal krátký emailovy seznam účastníků ze všech setkání včetně adres a a rozeslal. Vi o tom třeba PEM, lovec, Pavel a dalši. Take tam na foru jsem nabizel své zkušenosti s střeleckou školou mládeže z dob svarmu, kdy se trénovalo a závodilo jen v tělocvičnách. Jsem pobytem tu v Brně, tak se to dá probrat u nějaké polévky.
(chmelový vývar aj.). Jako dobré bych viděl koexistenci s Velmezem.
Ozvěte se, možná bychom se mohli někde setkat.

Zelenáč
Uživatelský avatar
pem
Příspěvky: 740
Registrován: 22 říj 2008 17:15
Bydliště: Vranovice, Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kam chodi strilet Brno?

Příspěvek od pem » 09 bře 2010 18:22

Každopádně střelnice na vzduchovky v Brně by se hodila. Na Kraví hoře je to prakticky v centru Brna, takže by to měl každý celkem blízko. Jen nevím, zda je to nejvhodnější lokalita vzhledem k velké koncentraci lidí.
Pokud by byla střelnice krytá a zcela izolovaná, bylo by to výborné při špatném počasí, možná snad i v zimě.
Rosťo 123 - dej vědět, jak se to časem vyvíjí.
Není špatný nápad se sejít, myslím tím brňáky, někde na pivko a probrat, kde by se dal sehnat vhodný prostor na střílení. Jsou tu lomy, lesy, atd... Jistě by se něco dalo najít.
Jak jsem se tak díval na toto fórum, našel jsem pár lidí, kteří jsou z Brna. Pokud jsem do tohoto seznamu uvedl někoho mimobrněnského, tak se omlouvám. Naopak, jestli jsem někoho vynechal, může se dopsat, nebo někdo jiný může seznam doplnit o další střelce.

Tady je seznam Brna:

Ludas
Vscharlie
Honda
Xerxes Artifex
Arpi Panther
Precling
Ichtyl
Psena
PaF
Carlooser
Rostik 123
Zelenáč
Radawar
Hornetsson
Tobbi
Krtek 26
Aeron cz
pem

lagavulin
Naposledy upravil(a) pem dne 15 bře 2010 09:52, celkem upraveno 2 x.
BSA Lightning XL + Vector 4-12x40E

http://pempem.rajce.idnes.cz/
Odpovědět