Taky uz se Vam v noci zdalo, ze se Vam zasekla??

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Návštěvník

Taky už se Vám v noci zdálo, že se Vám zasekla??

Příspěvek od Návštěvník » 04 bře 2005 12:02

Ahoj kluci, asi teď píšu humorné téma, ale už se mi párkrát zdálo, že se mi zasekla.
Není to sen na žádném reálném podkladě, protože se mi nikdy nezasekla a už máme spolu něco za sebou, ale ten sen stojí za to.
Navečer ji při televizi pěkně po střílení rozebírám a očištěnou skládám do sebe jen cvak cvak, jako švýcarský hodinky.
A v noci se mi pak někdy zdá docela úsměvný sen, jak ji okamžitě potřebuji a ona se mi mrcha zasekla.
Já si pak nadávám, že jsem ji blbě složil a nebo jsem trefil na špatnou patronu.
Chlapi přiznejte se, už se Vám to taky zdálo??
Je tedy fakt, že já mám sny pořád a dost často si je pamatuju, takže to nebude zase tak nic výjmečného..
Ale smát sám sobě se musím..Hi Hi
Martin Mor. Kras


Návštěvník

re:Taky už se Vám v noci zdálo, že se Vám zasekla??

Příspěvek od Návštěvník » 04 bře 2005 18:39

Mě se ta moje zasekává každý měsíc pravidelně kolem desátýho při pohledu na výplatní pásku.

Nicméně nechápu o čem ten člověk mluví. O zaseknutí čeho, kdy, v jaké situaci, v krizi, na střelnici, nebo ve výtahu (když cestuju s pěknou slečnou)? To by mne tedy OPRAVDU zajímalo...
Návštěvník

re:Taky už se Vám v noci zdálo, že se Vám zasekla??

Příspěvek od Návštěvník » 06 bře 2005 09:50

No jasně, vyprávěj nám zde svůj sen! To nás zajímá!
Návštěvník

re:Taky už se Vám v noci zdálo, že se Vám zasekla??

Příspěvek od Návštěvník » 07 bře 2005 06:31

To jsem rád, že jsem Vás pobavil.
Je teda fakt, že jsem čekal, že nejsem sám, co se tak bojí, že se mi zasekne, ale jsem osel a jedu v tom sám..Hi Hi
Jo jo, když mě na něčem záleží, tak to mám i ve snu.. Sranda...
Jinak ty odpovědi mě taky pobavili..
Dík za ně..
Martin
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 27 kvě 2005 17:42

Zdarec, koukám, že tu první opověď psal asi policajt, kterému je 20.000,- měsíčně málo a je z toho úplně vedle ..bych tě poslal šroubovat někam na linku za 8.000,-
Jinak, ten sen je zajímavý, to je někdy z piva .. 8)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 27 kvě 2005 18:52

První odpověď nepsal policista, ale programátor.
Návštěvník

skládání holky

Příspěvek od Návštěvník » 29 kvě 2005 06:47

Aha, odpovídal programátor, jen ten může přehlédnout Martinův údaj o tom, že (pistoli, ne holku, to by asi nešlo, ne?) večer skládá u TV a v noci ve snu se mu zasekne... jestli tohle někdo může přehlédnout a je programátor, tak doufám neprogramuje letadla, výtahy a auta, prostě cokoli, co by po takovém přehlédnutí malého detailu mohlo havarovat a sešrotovat mě.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 29 kvě 2005 08:31

Toho bych se nebal :) kdyby programoval letadla, nezasekaval by se nad svou vyplatnici :)
Návštěvník

:-)

Příspěvek od Návštěvník » 29 kvě 2005 08:36

Náhodou znám lidi vyrábějící ultralighty, jsme v tom docela velmoc, vyvíjíme a vyrábíme skvělé věci a v přepočtu na počet obyvatel jich snad stavíme nejvíc na světě, a ti idi v rámci solidarity s firmou nechtějí šílené výplaty a nehrozí stávkami jako ve Škodofce..
Jinak - nezávisle na tom, kolik vyděláváš, si na to rychle zvykneš, něco si dopřeješ, zatneš sekyru a pak netrpělivě čekáš, až ti někdo pošle další prachy (já nejsem na výplatnici, ale stejně tenhle stav dobře znám :-)

Příspěvek od » 29 kvě 2005 12:26

Tenhle druh snů znám, ale já jsem z jinýho oboru. Moje nehorší noční můra, která už se mi fakt několikrát zdála, byla, že mám v počítači virus a nemůžu se ho zbavit.
Tomu se říká skrytá profesní obava.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 03 čer 2005 15:30

Zaseknutá pistole ještě ujde. Jednou se mi zdálo, že v noci utíkám známou ulicí, skáču přes drátěný plot, skrčený se kryju u zdi, tmu najednou prořízne červený paprsek, který chvilku kmitá na zdi vedle mě a v zápětí se mi zastaví na košili, nemůžu se ani pohnout, rána jako z děla, kopanec do hrudníku a .... tma, konec. Tento sen opravdu nebyl nic moc :(
richard
MiM
Příspěvky: 2
Registrován: 14 zář 2006 07:57

Re: Taky už se Vám v noci zdálo, že se Vám zasekla??

Příspěvek od MiM » 31 led 2010 12:28

Když jsem si pořídil pistoli, řešil jsem, jestli ji nosit stále nebo jen občas, když to vyžaduje situace. Řekl jsem si, že přece nejsem "militantní cvok" a rozhodl se ji nenosit...

Mívám - stejně jako autor prvního příspěvku - stále živé sny a takřka vždy si je pamatuji ... No a poté, co jsem se rozhodnul pistoli u sebe víceméně nenosit, jsem měl opakovaně živé sny, ve kterých jsem se dostával do situací, kdy mě nebo mému okolí mohla právě pistole pomoci z nějakého ohrožení. ... Od té doby pistoli nosím stále a mám (i v noci) klid :wink: .

Zbraň jsem naštěstí v reálu zatím nebyl nucen použít a doufám, že proti člověku nikdy ani nebudu muset, ale rizika kolem nás mohou být opravdu různorodá a já se již moho let držím moudrého rčení: "Lepší zbraň mít a nepotřebovat ji, než ji potřebovat a nemít."
PatrikV
Příspěvky: 355
Registrován: 03 kvě 2008 11:20
Bydliště: NOVOJIČÍNSKO

Re: Taky už se Vám v noci zdálo, že se Vám zasekla??

Příspěvek od PatrikV » 31 led 2010 12:56

Mně se zdáválo ,že v okamžiku potřeby nejsem schopen v tom stresu vytočit na číselníku trezoru správnou kombinaci.
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Re: Taky už se Vám v noci zdálo, že se Vám zasekla??

Příspěvek od vito » 31 led 2010 15:01

Patrik V:No, pokud máš pistoli v trezoru, tak je ti to stejně na nic, protože na vytočení i správné kombinace nebudeš mít čas. Asi. To bys musel mít i jiná opatření / pancéřové dveře, dokonalý alarm, pitbula v předsíni / která by ti dala ty potřebné minuty navíc. Se mnou spí pod polštářem krátká zbraň už několik desítek let, jenom se občas střídá typ. V posledních deseti letech je to G 19. Je to možná paranoidní, ale já jsem si zvykl, doma si zvykli a už ani neříkají, že jsem cvok. :D
triska1
Příspěvky: 26
Registrován: 03 led 2010 11:51

Re: Taky už se Vám v noci zdálo, že se Vám zasekla??

Příspěvek od triska1 » 31 led 2010 15:11

No docela mě to pobavilo,ale jsem rád,že nejsem sám.
Co si pamatuji,tak 1-2 x měsíčně v noci musím střílet.Končí to variantami:
A/ zasekla se mi pistole,mačkám jak trouba a nic
B/ střílím,ale přesto nic , jako střelba slepými.

Pak se naštvanej vzbudím a přemýšlím o co jde.

Popravdě si snad nepamatuji,že by výstřel vyšel a trefil jsem se.
Odpovědět