Ostra zbran, co s nou?

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 28 led 2009 11:57

Loupežník: jestli máš tank tak my sendni PM :wink:
tank scháním


Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 28 led 2009 12:22

V Olomouci, hned vedle Baumaxu je opravdu parádní parkoviště plné T55, BVP a pod. Jen bych rád věděl, zda se dá některé z těchto vozidel zakoupit. Klidně se zalitou hlavní, nebo s hlavní s odmontovaným závěrem. Já bych so jedno BVP klidně koupil.
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
martin.9mm
Příspěvky: 108
Registrován: 07 kvě 2008 11:10
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin.9mm » 28 led 2009 12:24

Jo, to parkoviště je pěkný, jezdím každej den kolem, zkus kontaktovat VOP Šternberk :lol:
Naposledy upravil(a) martin.9mm dne 28 led 2009 12:34, celkem upraveno 1 x.
Loupeznik

Příspěvek od Loupeznik » 28 led 2009 12:27

HanuIv píše:V Olomouci, hned vedle Baumaxu je opravdu parádní parkoviště plné T55, BVP a pod. Jen bych rád věděl, zda se dá některé z těchto vozidel zakoupit. Klidně se zalitou hlavní, nebo s hlavní s odmontovaným závěrem. Já bych so jedno BVP klidně koupil.
Na vojně jsem s BVP-1 jezdil a mám na to i papíry do civilu,kdybych na to měl peníze,tak bych si ho taky koupil!
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 28 led 2009 12:36

Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 28 led 2009 13:54

ve šternberku jsem byl minulej týden pro rovera,ale modou poslední doby je na všem vydělat nekřestanké prachy.cca 5let zpět jsem mohl mít t55 za 10 až 15 a bevko za 25 to jsem ale ještě nebyl psycho :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Loupeznik

Příspěvek od Loupeznik » 28 led 2009 15:27

golfkiller píše:ve šternberku jsem byl minulej týden pro rovera,ale modou poslední doby je na všem vydělat nekřestanké prachy.cca 5let zpět jsem mohl mít t55 za 10 až 15 a bevko za 25 to jsem ale ještě nebyl psycho :D
V Novém Jičíně v V.O.P se už v roce 1999 prodávaly tanky za 50tis.(šrotová cena) většina z nich ale bez motoru,ty se nechávaly na ND. BVP kolem 40tis.Pokud ti to teda někdo nabízel levněji tak musel být tedy hodně velký dobrák :D
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 28 led 2009 15:54

bylo to přez známého s ouřadu s nadpotřebným ..... :wink:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re:

Příspěvek od kayakero » 08 pro 2009 14:23

epetr2008 píše: . . . . . . . . dědeček na smrtelném loži řekl ,,vnuku, můj kluku, dávám ti svojí pistoli " a než stačil říct kde je tak zemřel
Takže netřeba čekat zda bude další zbrojní amnestie, stačí počkat až zase někomu zcepení děda, pak na PČR téhož dne nahlásit + výtiskem jeho poslední vůle doložit, že mi právě daroval svou neregistrovanou zbraň (tedy je to již můj majetek, ale ještě ne nedovolené ozbrojování, jelikož to hned ohlásím). Jistě ji prolustrují na účasti v trestných činnostech. Ale jelikož to není nález, tak nepatří státu, ale je to můj majetek, tak mi ji vrátí, já zaplatím jen 200Kč za nový průkaz zbraně, ne?
Odpovědět