nejoblibenejsi jednotka a jejich zbrane

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 08 srp 2008 11:59

a jejich tempo v nasazování botiček je vražedné :twisted:


Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 08 srp 2008 12:26

2 golfkiller

No to máš pravdu, někdy při nasazování botiček vypadaj jako technici z depa formule jedna :lol: :lol: :lol:
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 08 srp 2008 12:41

golfkiller píše:a jejich tempo v nasazování botiček je vražedné :twisted:

Jejich protivnici jsou chodci na cervenou, cyklisti bez prilby a kuraci na zastavkach :-)
axelbond
Příspěvky: 33
Registrován: 02 kvě 2008 15:55

Příspěvek od axelbond » 08 srp 2008 13:48

a pejskaři :lol: :lol:
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 08 srp 2008 14:03

Jejich ukolem je chranit jejich bezpecnost :-)
Jejich revirem je poloprazdne parkoviste pro invalidy pred obchodakem :-)
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 08 srp 2008 14:32

a jmenují se Pinda a Minda z Botičkářské policie , ne fakt někdy se s nima dá mluvit.Třeba když mladá zaparkovala tejden starý auto na místě pro invalidy (ne specielně někomu ale na těch posranejch co musí být dle EU) ráno koukám kam to dala jsu tam ,říkám si auto kurnik nevidim asi je za tou dodávkou a ejhle dodávka zrovna odjela a moje auto nikde !šok hnedka mně napadlo že ho šlohli .Volám polici a tam mi řikaj at si brnknu na MP jestli ho neodtáhli a taky že jo.Přišel jsem na MP řekl že mladou zabiju :D ale prostě auto už bylo na odstavce a musel jsem zaplatit odtah + pokutu .Nejdřív mi dali snad 2000kč a když jsem jim řekl že jsme skoro kolegové tak hnedka změnili přístup z 2000kč to bylo pouhé minimum 200kč a ještě mně pro auto odvezli.Bohužel to auto neodtáhli oni na své uvážení ale 4krát jim volal místní krypl co snad dělal u stb . Takže timhle chci říct že všichni MP nestojej za hovno :wink:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Noir
Příspěvky: 18
Registrován: 15 čer 2008 21:25

Příspěvek od Noir » 08 srp 2008 16:43

Alfonss píše:Moje nejoblíbenější je městská policie.

Jsou to šílený piče jeden vedle druhýho, tudíž mě opravdu přitahují...

Nějaký zbraně mají, ale osobně bych jim do pracek nesvěřil ani pendrek...
možná pendrek na žvýkání...

ano, taky je mám moc "rád":-)
858 > 158
Koogel

Příspěvek od Koogel » 01 zář 2008 10:12

Tak toto me pri pondelku hodne pobavilo!!! Je videt, ze jsme narod humoristu!!! :lol:
Souhlasim, ze MP a PCR je neco nesrovnatelneho a prirovnavat k sobe tyto ,,slozky´´ s ohledem na prospesnost, je jako prirovnavat hrusky a jablka. :cry:
A k tematu: Nej ODA-013 1st Bn 10th SFGA
HanuIv
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14 črc 2005 10:01

Příspěvek od HanuIv » 02 zář 2008 13:20

Alfonss píše:Potkávám jich na střelnici spoustu, kamarádím se s nima, rád s nima pokecám a vím o nich že jsou policajti. Ale jsou to státní policajti, ne ta městská vygumovaná lúza.....
Lůza? No, spíš jsou to nedouci. Dík jejich postavení a zákonům mají postavení pomocného příslušníka SNB. Jejich pravomoci jsou relativně velké na laiky (příslušníci Městských policií znají mnohdy jen svůj zákon a městské vyhlášky, "velké" státní zákony neznají) a jinak malé. Je ale otázka, jestli je to dobře (protože jsou bez vzdělání), nebo špatně (protože je jejich efektivita nízká).

Vemte si jenom měření rychlosti: já nejsem proti, aby MP měla právo měřit rychlost, ale mělo být jasně řečeno - v zákonech:
Radar bude v obci nastavený na 55 km/h. Vše, co je pod tuto rychlost je legální, protože tu je povolená tolerance radaru a rychloměru, které, když se nasčítají, může to být těch 5km), od 55 do 65 se věc řeší domluvou, max malou pokutou (pokud domluva očividně nepomáhá) bez odebrání bodů. Od 65 km to je s pokutou a odebráním bodu. A je jasné, co se má dít. Ne, že nastaví rychloměr na 51 a inkasují.

Stejně tak to je s dalšími přestupky, které městská policie má stíhat.

Jo, a nakonec - byl bych šťastný, aby Městská policie měla STEJNÉ uniformy po celém státě, kde by se měnil pouze snak města a jeho jméno. Kdo si má ty šašky pamatovat, když mají pokaždý jinej mundůr a nevíte, jestli vás staví policista, nebo nějaká debilní ochranka (slovo debilní nebrat doslova).
Fyzikální zákony jsou právě ty jediné, které platí pro všechny. Dokonce i pro politiky a boháče. - Neznámý Génius
K vítězství zla stačí, když dobří lidé budou sedět se založenýma rukama - Edmund Burke
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 02 zář 2008 16:33

aby Městská policie měla STEJNÉ uniformy po celém státě, kde by se měnil pouze snak města a jeho jméno. Kdo si má ty šašky pamatovat, když mají pokaždý jinej mundůr
Ako napríklad MPLB Obrázek .
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 02 zář 2008 17:34

nejoblíbenější jednotka je přece ta moje ,tam zažujete věci nevídané a neslýchané :lol:
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
kayakero
Příspěvky: 804
Registrován: 22 zář 2008 14:12

Re: nejoblíbenější jednotka a jejich zbraně

Příspěvek od kayakero » 24 lis 2009 16:30

nejoblíbenějsí jednotka: jedině LEGION WĘDROWYCZ: http://www.vandrovec.net/index.php?opti ... &Itemid=65

a jejich zbraně: škrtící smyčka z lanka k brzdě byciklu, v gumové vidlácké holince nošený bayonet od Kalašnikova sebraný z tuhnoucích ručiček vojáčkovi z řad ruských osvoboditelo-okupantů, bedna hand-granátů ještě od Wehrmachtu, šavle šlohnutá mrtvole oficíra okupačních carských dragounů, kouzelná hůlka sebraná frackovi s kulatejma brejličkama a jizvou na čele, ...
Odpovědět