Walther COLT M4 22 LR

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Smazaný uživatel 3413

Walther COLT M4 22 LR

Příspěvek od Smazaný uživatel 3413 » 20 srp 2009 13:18

Pánové, přemýšlím o koupi této hračky a tak mám dotaz, protože jsem toto téma nenašel, máte ho někdo? Jak jste s ním spokojeni? Díky za informace
Přílohy
Colt M4.jpg


Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

M4

Příspěvek od spider74 » 20 srp 2009 22:05

Měl jsem ji nedávno v ruce a co se týče zpracování a slícování tak docela pěkné. I ta cena je velmi příjemná. Jediné co mě nesedělo tak příliš dlouhý zásobník. Vzhled této zbraně máme všichni tak zafixovaný, že to docela bije do očí. Jako by tam byl prodloužený klasický zásobník na 40-cet ran v .223.
.........střílet jsem bohužel nestřílel takže v tom nemohu sloužit. Ale pokud bude fungovat tak jak je zpracovaná tak by to mohla být docela zajímavá hračka. Doufám, že tady někdo dá brzo info o praktických zkušenostech :shock:
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Uživatelský avatar
Enzo
Příspěvky: 38
Registrován: 11 lis 2008 16:12
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Colt M4

Příspěvek od Enzo » 23 srp 2009 10:54

Cau, u nas asi moc informaci zatim neziskas, ale v USA se prodava uz asi 3 mesice, takze testu a praktickych zkusenosti se da najit spousta. Napriklad tady je spousta vlaken o vsech verzich, tak si to procti. Ze zacatku byli ve statech trochu rozpaciti a nekdo psal jak je nespolehliva a druhej zas, ze nemel selhavku.... tak to chce procist detailne.
Cus
Obrázek Obrázek
Smazaný uživatel 3413

Příspěvek od Smazaný uživatel 3413 » 28 srp 2009 06:43

Tak je doma ve skříni. Zpracování je podle mého názoru na velice dobré úrovni. Je dost velký problém s její rozborkou, pojistný čep je zajištěný kuličkou s pérkem a musí se vyklepat pomocí mosazné tyčky. Jediné co bych doporučil dopilovat výrobcem je poměrně velká vůle u posunu nastavitelné pažby a musíte se smířit s tím, že krytka závěru je neustále otevřená a nedá se zaklapnout. Jinak jsem nestihl střelnici a tak půjdu střílet až příští týden po vydání průkazu zbraně.
Smazaný uživatel 111

Příspěvek od Smazaný uživatel 111 » 30 srp 2009 10:26

Video : Rozborka , mazání , čistění

Smazaný uživatel 3413

Příspěvek od Smazaný uživatel 3413 » 02 zář 2009 13:32

Tak jsem se dostal v pondělí poprvé na chvilku na střelnici, bohužel pouze na 25m. Vystřeleno 50 ran, bez jakýchkoliv problémů. Měl jsem trochu problém s hledím, nejsem na tenhle druh zvyklí. Podle mého názoru je to docela přesná hračka, ale jak říkám, jde o zvyknutí na mířidla. Přidávám fotku terče na 25m, stříleno vstoje bez opory. Omlouvám se za tři rány nalevo, tím jsem začínal. Oprava - obrázek nejde vložit, snad příště
Smazaný uživatel 3413

Příspěvek od Smazaný uživatel 3413 » 03 zář 2009 06:35

Uživatelský avatar
spider74
Příspěvky: 602
Registrován: 02 čer 2007 18:05

pažba vůle

Příspěvek od spider74 » 05 zář 2009 19:01

Buď úplně v klidu, všechny AR15 co jsem měl v ruce - respektive všechny polohovatelné pažby na zbraně typu AR15 mají co se týče "pažba vůči vodící trubka " nepříjemnou vůli.....je to o zvyku. Já to vždy řešil tak, že na tu vodící trubku ve které běhá vratná pružina jsem podélně nalepil elektrikářskou izolepu a viklání bylo fuč .......ovšem s mírou aby pažba volně chodila :wink:
NEVER RUN AWAY FROM SNIPER, YOU WILL ONLY DIE TIRED
Odpovědět