pistole steyr

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
venda

pistole steyr

Příspěvek od venda » 02 bře 2006 09:41

o těchto pistolích jsem nenašel vůbec nic poctatného. vlastní ji někdo? vzhledově jsou to divné zbraně.díky za příspěvky


pbezo
Příspěvky: 67
Registrován: 09 úno 2006 08:35
Bydliště: Slovensko

Re: pistole steyr

Příspěvek od pbezo » 02 bře 2006 09:52

venda píše:o těchto pistolích jsem nenašel vůbec nic poctatného. vlastní ji někdo? vzhledově jsou to divné zbraně.díky za příspěvky
Mam Steyr S40 (mensia verzia M40). Nic divne na nej nevidim. Ma trochu viac zosikmenu pazbicku, co mi trosku sposobuje problemy "obijanim" klbu palca, ale to je subjektivne pretoze okrem nej som mal v ruke iba CZ75 a zopar revolverov s rovnakymi pocitmi.
Vystrielanych do 1000 ran bez vaznych problemov. (dve zlyhania zapalky - strelivo PrviPartizan), dvakrat problem s vyhadzovanim - poriesilo to kompletne rozobratie a vycistenie u predajcu - vraj tam bol piesok ?! - (ale v Iraku som som nou nebol... tak neviem odkial)
Presnost posudit neviem, na co vystrelim uz aj trafim zhruba tam, kde mierim (-4 dioptrie). Mam ju iba od novembra 2005 a na ziadnej "party" som sa nemal moznost zucastnit pre porovnanie - nepoznam v okoli nikoho, okrem nahodnych navstevnikov strelnice.
Skor je problem s komunikaciou s vyrobcom, vzdy ma odkazuje len na dovozcu - Frano-Zbrane.sk
Olaf

Steyr

Příspěvek od Olaf » 02 bře 2006 10:45

Když jsem vybíral pistoli, prodejce mi nabízel i Steyera. Abych řekl pravdu, moc mě do ruky nepadl vzhledem k úhlu rukojeť a závěr. Ale někomu to třeba nevadí. Jinak co se týká spolehlivosti a přesnosti zkušenosti nemám.
Odpovědět